Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * - 1 głosy

Nasze paski do Apple Watch.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
722 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Nasze paski do Apple Watch. (142 użytkowników oddało głos)

Jaka ma być nazwa tematu?

  1. Show your Apple Watch Band. (15 głosów [10.56%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.56%

  2. Nasze paski do Apple Watch (galeria) (127 głosów [89.44%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 89.44%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#576 Jojox

Jojox
  • 585 postów
  • SkądPoznań

Napisano 19 listopada 2020 - 14:51

Cześć, czy brał ktoś zwykłe Solo Loop z Aliexpres? Może polecić sprawdzonego sprzedawcę? Mam straszny problem z wyborem rozmiaru. Są tylko S, M, L. Podobno wypadają za duże, a z ich instrukcji wypada mi M. Nadgarstek w obwodzie 16,6cm. Wytypowałem taką aukcję:

 

https://pl.aliexpres....43765c0fwaxHvj

 
 

Kupiłem oryginalną opaskę Apple'a ciemna zieleń, ale zdecydowanie szkoda kasy za taki kawałek gumy. Ta z Apple'a wypada mi 6. (dość ciasno) 

 

0-E0-FF414-DB9-F-4-B7-F-8-F64-5443-DF28-


 MacBook Pro 13" M1 16GB / 512GB   iPhone 12 Pro   Apple Watch S6


#577 stap

stap
  • 53 postów

Napisano 19 listopada 2020 - 19:42

Cześć, czy brał ktoś zwykłe Solo Loop z Aliexpres? Może polecić sprawdzonego sprzedawcę? Mam straszny problem z wyborem rozmiaru. Są tylko S, M, L. Podobno wypadają za duże, a z ich instrukcji wypada mi M. Nadgarstek w obwodzie 16,6cm. Wytypowałem taką aukcję:

 

https://pl.aliexpres....43765c0fwaxHvj

 
 

Kupiłem oryginalną opaskę Apple'a ciemna zieleń, ale zdecydowanie szkoda kasy za taki kawałek gumy. Ta z Apple'a wypada mi 6. (dość ciasno) 

 

0-E0-FF414-DB9-F-4-B7-F-8-F64-5443-DF28-


też kupiłem opaskę plecioną od chinola, jest b.dobra ale niestety za mała na moją rękę .Apple Watch 40 mm. ja kupiłem rozmiar S mogę odstąpić za parę groszy


Użytkownik stap edytował ten post 19 listopada 2020 - 19:50


#578 dobrakawa

dobrakawa
  • 779 postów

Napisano 19 listopada 2020 - 21:50

Ostatnio dostałem taki oto pasek w prezencie:

https://i.imgur.com/7ucX01B.jpg

 

Firma Protect Tech czy jakoś tak.


Użytkownik dobrakawa edytował ten post 19 listopada 2020 - 21:53

Pro 2012, 12 Mini, SE 44mm Cellular


#579 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 19 listopada 2020 - 21:56

Ja kupiłem plecione od chińskiej braci 27. października i oczywiście ich jeszcze nie ma. Nigdy więcej aliexpressu, straszna jest ta strona, miga, boli w oczy i się czeka latami. Może chociaż paski będą ok ;-)


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#580 depe

depe
  • 484 postów

Napisano 19 listopada 2020 - 22:32

Nigdy więcej aliexpressu, straszna jest ta strona, miga, boli w oczy i się czeka latami.

x 2

 

Dwa paski plecione zakupione i zapłacone 29 września.

Przedwczoraj wysłane.

Dojdą pewnie w 2021..

 

5rBvHdqz_o.png

 

ceW0TsX6_o.jpg


 MacBook Pro 13 M1 16GB 1TB  iPad Air LTE 32 GB  iPad Mini 4 LTE 16 GB  iPhone 12 Pro 128 GB  Apple Watch Series 4 LTE SS


#581 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 19 listopada 2020 - 22:38

Skąd masz takie statsy fajne?
U mnie jest tylko jakaś dziwna strona, pół po angielsku, pół po chińsku, a jak kliknę w ten niby-tracking, to "Przewidywany czas dostawy: Lis 08 - Lis 14" (po polsku, bo mnie przekierowuje na pl.aliexpress.com, chociaż bardzo nie chcę - angielska wersja dwa razy mniej świeci i miga).
Rzetelne info, nie ma co. Poza tym w teorii 11.11 "Przesyłka przyjęta przez linię lotniczą", a 14.11 "Przesyłka opuściła kraj wysyłki". To czym ona leci, szybowcem, że przez 5 dni z Chin nigdzie dalej nie doleciała?


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#582 depe

depe
  • 484 postów

Napisano 19 listopada 2020 - 23:00

To chyba jakaś ruska strona trackingowa.

https://track24.net/...007738879818523


 MacBook Pro 13 M1 16GB 1TB  iPad Air LTE 32 GB  iPad Mini 4 LTE 16 GB  iPhone 12 Pro 128 GB  Apple Watch Series 4 LTE SS


#583 Regiss

Regiss
  • 2 894 postów
  • SkądRadom

Napisano 19 listopada 2020 - 23:05

Doleciała, pewnie do Belgii, bo tam większość trafia. Zanim ją wypakują, posortują i wprowadzą do systemu trochę mija, standard. Z Belgii idzie 2-3 dni do nas do, następnie 48h - idzie jako przesyłka kurierska 48 - u mnie przynosi listonosz. Pod koniec przyszłego tygodnia pewnie dostaniesz :)

Użytkownik Regiss edytował ten post 19 listopada 2020 - 23:05

iPhone 15 Pro


#584 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 19 listopada 2020 - 23:15

Naprawdę, nigdy więcej.

 

Wracając do pasków: mam silikonowy od chińczyka, kupiłem od usera @Aszyn. Też jest na mnie za duży, też opchnę jak ktoś chce (dałem dychę, dychę wezmę).


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#585 Zireael

Zireael
  • 905 postów
  • SkądPomorze Zachodnie :)

Napisano 19 listopada 2020 - 23:16

Ja sprawdzam statystyki na alipaczka.pl (czasami 17track.net), a tracking na Ali lepiej olać, bo często pokazuje głupoty. Parę dni temu zamówiłam plecione solo (tym razem serio plecione), ale jeszcze nie zostały wysłane... Czyżby te paski miały takie wzięcie, ze się nie wyrabiają? :D Inne paczki są wysyłane normalnie...

 

A tak na marginesie, doszły mi organizery na paski :). Wymiary mniej więcej jak iPad Pro 11 (nawet 40 pasków można włożyć), cena niecałe 60 zł (link: https://www.aliexpre...0783178375.html). Ja jestem zadowolona :P. Zdjęcia: https://imgur.com/a/YcWywAN


 MacBook Pro 13 (2018)   |    Magic Mouse 2   |    iPhone 13 Pro Max   |    Watch Series 7 (41 mm)   |    iPad Pro 11 WiFi (2018)   |    AirPods 1


#586 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 20 listopada 2020 - 06:46

Naprawdę, nigdy więcej.

 

Wracając do pasków: mam silikonowy od chińczyka, kupiłem od usera @Aszyn. Też jest na mnie za duży, też opchnę jak ktoś chce (dałem dychę, dychę wezmę).

 

Jaki rozmiar i kolor?


MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#587 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 20 listopada 2020 - 07:49

Naprawdę, nigdy więcej.

 

Wracając do pasków: mam silikonowy od chińczyka, kupiłem od usera @Aszyn. Też jest na mnie za duży, też opchnę jak ktoś chce (dałem dychę, dychę wezmę).

Chyba zależy od sklepu i modelu.

 

Poprosiłem znajomą, żeby mi zamówiła 4 paski "sportowe", takie standardowe. Kolory różne. Przyszły po 3,5 tygodnia. Za całość zapłaciłem 34 zł. W stosunku do oryginalnego nie widzę różnicy.

A już prof. Dosia mawiała, że skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać.


iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#588 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 20 listopada 2020 - 09:47

Jaki rozmiar i kolor?

Granatowy M, 166 mm.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#589 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 20 listopada 2020 - 23:10

Granatowy M, 166 mm.

pisze na priv


MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#590 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 24 listopada 2020 - 18:49

Sprzedają wszytko, są i materiałowe :


https://a.aliexpress.com/_Ar8U2d

No to wreszcie łaskawie doszły. Działa, wygląda tak. Jest strasznie wąska - ale nie mam porównania do tych oryginalnych od Apple. Chińska rozmiarówka pozostanie dla mnie zagadką, bo to, co wziąłem od @Aszyna było M i było o wiele za duże, a ta M pasuje (wziąłem też dla pewności S, od biedy wcisnę na rękę, ale średnio wygodnie i uciska).

Zalety:
- jest ewidentnie z materiału,

- działa;

- strasznie trudno się rozciąga (więc mocno trzyma się na łapie).

Wady:
- strasznie trudno się rozciąga (więc mega niewygodnie się zdejmuje i zakłada);

- mocowanie do samego zegarka jest z jakiegoś powodu szare, a nie czarne, więc wygląda to, no, jak wygląda;

- jedno mocowanie się dość mocno ryla (telepie), wydając przy tym grzechoczące dźwięki, ale z drugiej strony dzieje się to tylko jak zdejmę, bo na nadgarstku trzyma mocno.

Ogólnie wrażenie: meh, nic specjalnego. No ale dałem za to 20 zł, nie 400, więc nie będę narzekał bardzo głośno. Ponoszę kilka dni i dopiero wtedy zdecyduję, czy nie wrócić do czarnej silikonowej zwyczajnie zapinanej (od Apple), albo czy nie wydać po prostu tych 4 stów i mieć gwarancji jakości.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#591 Zireael

Zireael
  • 905 postów
  • SkądPomorze Zachodnie :)

Napisano 24 listopada 2020 - 23:41

Mi po długich poszukiwaniach udało się znaleźć z plastikowym mocowaniem w kolorze paska. Gdzieś nawet widziałam też niby z kopią 1:1 tego oryginalnego, pasek kosztował bodajże coś koło 50 zł. Jak na chińską podróbkę z Ali sporo :D.


Użytkownik Zireael edytował ten post 24 listopada 2020 - 23:41

 MacBook Pro 13 (2018)   |    Magic Mouse 2   |    iPhone 13 Pro Max   |    Watch Series 7 (41 mm)   |    iPad Pro 11 WiFi (2018)   |    AirPods 1


#592 damianmajk

damianmajk
  • 700 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 25 listopada 2020 - 10:12

No to wreszcie łaskawie doszły. Działa, wygląda tak. Jest strasznie wąska - ale nie mam porównania do tych oryginalnych od Apple. Chińska rozmiarówka pozostanie dla mnie zagadką, bo to, co wziąłem od @Aszyna było M i było o wiele za duże, a ta M pasuje (wziąłem też dla pewności S, od biedy wcisnę na rękę, ale średnio wygodnie i uciska).

Zalety:
- jest ewidentnie z materiału,

- działa;

- strasznie trudno się rozciąga (więc mocno trzyma się na łapie).

Wady:
- strasznie trudno się rozciąga (więc mega niewygodnie się zdejmuje i zakłada);

- mocowanie do samego zegarka jest z jakiegoś powodu szare, a nie czarne, więc wygląda to, no, jak wygląda;

- jedno mocowanie się dość mocno ryla (telepie), wydając przy tym grzechoczące dźwięki, ale z drugiej strony dzieje się to tylko jak zdejmę, bo na nadgarstku trzyma mocno.

Ogólnie wrażenie: meh, nic specjalnego. No ale dałem za to 20 zł, nie 400, więc nie będę narzekał bardzo głośno. Ponoszę kilka dni i dopiero wtedy zdecyduję, czy nie wrócić do czarnej silikonowej zwyczajnie zapinanej (od Apple), albo czy nie wydać po prostu tych 4 stów i mieć gwarancji jakości.

Kolor Twojego zegarka z mocowaniem przypomina mi kask tych ludków z power rangers xD



#593 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 25 listopada 2020 - 10:16

Mi się taka kombinacja nie podoba. W sumie masz 3 kolory, o jeden za dużo.


iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#594 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 25 listopada 2020 - 10:24

No mi też się nie podoba. Lubiłem czarno-czerwony, ta szarość jest do niczego.
Najgorsze, że nie mogę pójść do Cortlandu/iSpotu i przymierzyć rozmiaru (nawet, jak już w sobotę otworzą sklepy, to i tak u tych resellerów pasków solo loop ma nie być 'bo tak'), a nie chce mi się bawić w AOS z dostawą '6-8 tygodni' i zwrot po kolejne 6-8 tygodni czekania. Zluzują się ograniczenia i zakażenia, to pojadę do Berlina albo Londynu na weekend, pójdę do Apple Store z prawdziwego zdarzenia, a nie jakieś protezy, przymierzę i kupię.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#595 tejotte

tejotte
  • 5 postów

Napisano 01 grudnia 2020 - 16:52

@ftpd prosiłeś w innym wątku o szerokość oryginalnych pasków od Apple. Zmierzyłem obie wersje Braided Loop:

  • Dla koperty 44mm, szerokość paska wynosi 22mm
  • Dla koperty 40mm, szerokość paska wynosi 20mm

 

Co do Twojego pomysłu na poczekanie na wyjazd to chyba jedyna sensowna opcja aby własciwie dobrać pasek to go przymierzyć. Mój pasek jest za duży bo mam szczupłą rękę i teraz muszę probówać to odkręcić ale będzie cyrk bo mając kopertę 44mm, długość 4 to najmniejsze co można było zamówić, a tymczasem rozmiar 2 (od koperty 40mm) założony na 44 jest dla mnie idealnym dopasowaniem ;).Co ciekawe, przy kopercie 40mm rozmiar 2 jest dla mnie za ciasny. Problem jest taki, że te małe rozmiary mają tylko dla 40mm i nie wiem czy Apple pójdzie na taką wymianę.



#596 depe

depe
  • 484 postów

Napisano 07 grudnia 2020 - 14:44

No to wreszcie łaskawie doszły. 

Moje też.

Mam te same uwagi co ty. Chyba zamówiliśmy od tego samego producenta.

Za dwa zapłaciłem $16.66 (z wysyłką)

 

1W83auAb_o.jpg

 

8C6aaTzu_o.jpg

 

o9VSptoQ_o.jpg

 

JQNbUqxy_o.jpg

 

1p85TkKG_o.jpg


Użytkownik depe edytował ten post 07 grudnia 2020 - 14:47

 MacBook Pro 13 M1 16GB 1TB  iPad Air LTE 32 GB  iPad Mini 4 LTE 16 GB  iPhone 12 Pro 128 GB  Apple Watch Series 4 LTE SS


#597 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 08 grudnia 2020 - 15:05

Ta czerwona jest taka wąska? Czy tylko zdjęcie tak zrobione, że tak wyglada?

MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#598 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 08 grudnia 2020 - 15:44

Ona jest 2mm węższa niż te oryginalne od Apple - przynajmniej moja (dzięki @tejotte za zmierzenie).


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#599 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 09 grudnia 2020 - 14:41

Ona jest 2mm węższa niż te oryginalne od Apple - przynajmniej moja (dzięki @tejotte za zmierzenie).

a mocowanie to jakaś katastrofa, jeszcze tak słabego nie widziałem. 


MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#600 daniel4g

daniel4g
  • 14 postów

Napisano 14 grudnia 2020 - 18:52

Czy ktoś z Was używa pasków silikonowych oraz bransolet firmy Tech-Protect, które są dosyć popularne w polskich sklepach (x-kom, flavoud design itd)? Jeśli tak bardzo proszę o opinie.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych