Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * - 1 głosy

Nasze paski do Apple Watch.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
722 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Nasze paski do Apple Watch. (142 użytkowników oddało głos)

Jaka ma być nazwa tematu?

  1. Show your Apple Watch Band. (15 głosów [10.56%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.56%

  2. Nasze paski do Apple Watch (galeria) (127 głosów [89.44%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 89.44%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#626 Regiss

Regiss
  • 2 894 postów
  • SkądRadom

Napisano 22 stycznia 2021 - 11:22

Ja mam 3 podróbki nike z aliexpress, identyczny nawet jeden do tego co wstawiłeś. Wszystkie sporo używane i trzymają wyśmienicie. Może akurat trafiłeś  na jakiegoś bubla czy wadliwy egzemplarz. To co wstawiłeś to pewnie to samo co paski z ali za +-10zł tylko doliczony zarobek sklepu. Ja też płaciłem coś koło 10 zł. Sklep CRESTED.


Użytkownik Regiss edytował ten post 22 stycznia 2021 - 11:23

iPhone 15 Pro


#627 tomasov

tomasov
  • 581 postów
  • SkądPolska

Napisano 22 stycznia 2021 - 13:12

Kupiłem kiedyś podróbę Nike na niemieckim Amazonie. Jakby mi się nie znudziła, używałbym do dzisiaj, wykonanie było super, zatrzaski trzymały doskonale.

Posiadasz jakiś link? nazwę producenta?


Ja mam 3 podróbki nike z aliexpress, identyczny nawet jeden do tego co wstawiłeś. Wszystkie sporo używane i trzymają wyśmienicie. Może akurat trafiłeś  na jakiegoś bubla czy wadliwy egzemplarz. To co wstawiłeś to pewnie to samo co paski z ali za +-10zł tylko doliczony zarobek sklepu. Ja też płaciłem coś koło 10 zł. Sklep CRESTED.

to co wystawiłem to chyba nie paski z Ali. Komputronik też sprzedaje tech-protect a oni chyba towaru z ali nie zakupują. Tak mi się wydaje :)


Użytkownik tomasov edytował ten post 22 stycznia 2021 - 13:15


#628 Regiss

Regiss
  • 2 894 postów
  • SkądRadom

Napisano 22 stycznia 2021 - 13:23

Pierwsze lepsze z ich sklepu:

https://flavour-desi...ck,id14079.html

 

http://pl.aliexpress....71446ce9gfhSe4

 

90 zł vs 139 zł

 

Coś tam kiedyś kupowałem bo chciałem na szybko w tym flavour. To wszystko to import z aliexpress, ewentualnie przepakowany w ładniejsze pudełka. Nie oczekuj innej jakości po tym pasku od tego co kupisz za 2$ na Ali. Ten styl (design) paska to zastrzeżony pewnie wzór Apple . Żaden poważny producent nie zrobi Ci takiego 1:1 bo by były pozwy. A majfrendy to robią co chcą u siebie:)


Użytkownik Regiss edytował ten post 22 stycznia 2021 - 13:27

iPhone 15 Pro


#629 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 806 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 22 stycznia 2021 - 14:15

Posiadasz jakiś link? nazwę producenta?

Jwacct, o ile to nazwa. Link już nie działa.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#630 tomasov

tomasov
  • 581 postów
  • SkądPolska

Napisano 22 stycznia 2021 - 16:07

Może nie potrafię szukać ale nie mogę znaleźć na Ali pasków nike od tech-protect



#631 Regiss

Regiss
  • 2 894 postów
  • SkądRadom

Napisano 22 stycznia 2021 - 17:29

Może nie potrafię szukać ale nie mogę znaleźć na Ali pasków nike od tech-protect

A kto powiedział że są, może nie być, mogą nie mieć tam sklepu. Zasada jest taka, że jakaś wielka fabryka (czy kilka fabryk) tłucze te same przedmioty, które później są pakowane przez poszczególne firmy w swoje brandowane opakowania i sprzedawane pod swoim logiem na całym świecie. Jak widzisz to samo etui tech-protect jest sprzedawane na Ali pod inną (pewnie nie jedną) marką. Nie licz, że ten pasek który kosztuje 39 zł będzie lepszej jakości od tego za 2-3$. Na etui przycinają 50 zł to myślisz,  że paski za darmo rozdają bez zarobku?  Jak pisałem, mam 3 paski po 2-3$ nike i żaden się nie rozpina i wyglądają bardzo porządnie.


Użytkownik Regiss edytował ten post 22 stycznia 2021 - 17:31

iPhone 15 Pro


#632 tomasov

tomasov
  • 581 postów
  • SkądPolska

Napisano 22 stycznia 2021 - 18:08

Ok nie krzycz :) zrozumiałem 



#633 Regiss

Regiss
  • 2 894 postów
  • SkądRadom

Napisano 22 stycznia 2021 - 18:16

Gdzie krzyk :) Spokojnie napisałem  :D


Użytkownik Regiss edytował ten post 22 stycznia 2021 - 18:16

iPhone 15 Pro


#634 Motion950

Motion950
  • 21 postów
  • SkądPoznań

Napisano 30 stycznia 2021 - 09:54

A są gdzieś paski takie jak te sportowe materiałowe (nylonowe) ale odblaskowe tak jak oryginalne ?

Bo jakieś kupiłem z ali i żaden nie był  

Ogólnie to trochę tych pasków nakupiłem i pewnie jestem nienormalny ale choć są zbliżone do oryginalnych to jednak oryginały nosze a tych z ali jakoś nie. Nawet skórzany pasek z firmy UAG kupiłem, rzeczywiście fajny, podoba mi się. Ale element który się wsuwa w watcha jest chyba metalowy i przy wibrowaniu zegarka obrzydliwie stuka, no irytujące strasznie  :D

A jak ściągacie te paski jednoczęściowe - też trzeba wcisnąć przycisk od spodu i wysuwać ? Nie jest to denerwujące ? 



#635 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 806 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 30 stycznia 2021 - 11:07

'Te paski jednoczęściowe' są elastyczne, więc się je rozciąga palcem i zdejmuje przez dłoń.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#636 Łukasz Bartnicki

Łukasz Bartnicki
  • 16 postów

Napisano 04 lutego 2021 - 21:19

Dziś dotarł do mnie z AliExpress Braided Loop w kolorze Charocal, jak na moje oko identyczny z orginałem jak porównywałem z jakimiś fotami w necie - cena 60 ziko, wiec drogo jak na paski z Ali, ale nawet zapięcia są robione tak jak w oryginale i pasuja idealnie bez luzów, Polecam

62,17 zł 38% zniżki | URVOI pleciony Solo pętli dla pasek do Apple Watch serii 6 SE 5 4 3 2 1 rozciągliwy pasek do iWatch przędza poliestrowa nici gen.5
https://a.aliexpress.com/_msEKpZn

Załączone pliki



#637 kdworaczyk

kdworaczyk
  • 262 postów
  • SkądPsary

Napisano 05 lutego 2021 - 07:30

Moje spostrzeżenie co do pasków ? Przez 5 lat posiadałem kolejne modele AW 38(40mm) kupowałem sobie przeróżne paski "od chińczyk". Różnie się to kończyło kilka z nich nie dotarło, parę sztuk przyszło nie w takich rozmiarach jak zamówiłem ale ogólnie większość była OK. Była OK ale też do czasu ! W gumowych paskach po kilkukrotnym użyciu ścierała się "pierwsza warstwa pasków "świeciły się" jak wypolerowane i przyciągały kurz. Paski skórzane magnetyczne pękały na zgięciach, rozklejały się. Ponad połowa pasków miała problemy z zapięciami były one źle spasowane, na szczęście nigdy nie zgubiłem zegarka. W tym roku kupiłem AW 6 44mm wszystkie paski sprzedałem z zegarkiem, buduje kolekcje od nowa tym razem w oryginałach. Cena jest duża nie ma co porównywać jakości też nie ma co porównywać. Reasumując miałem ponad 80 różnych pasków z czego intensywnie korzystałem może z 10 sztuk pozostałe używałem sporadycznie, a były sztuki które nie użyłem ani razu bo kolor odbiegał zupełnie od tego na zdjęciu. Warto zastanowić się co nam się podoba ? Co jest potrzebne z czego będziecie korzystali, uzbierać sobie pieniądze i zamówić oryginały. Warte przemyślenia ! Pozdrawiam 



#638 Regiss

Regiss
  • 2 894 postów
  • SkądRadom

Napisano 05 lutego 2021 - 08:16

Przez szacunek do pieniądza nigdy nie kupię oryginalnego paska od Apple. Te ceny są tak oderwane od rzeczywistości że się w pale nie mieści. Rozumiem sprzęt i urządzenia, ale te akcesoria warte kilka $ są sprzedawane z przebitką tysięcy %. Mam AW od jakiś 4 lat, różne generację i około 20 pasków - wszystkie z Ali i oryginalne tylko z zestawu. Jedne lepsze, inne gorsze ale żaden się nie rozwalił, nie rozwarstwil, nie stracił koloru. Wszystkie spełniają swoją funkcję- trzymania zegarka na ręku. I kosztowały po kilka $. To nie jest żadna filozofia i nie potrzebuje tu magii Apple za setki złotych.

Użytkownik Regiss edytował ten post 05 lutego 2021 - 08:17

  • arcoss, makemymind i Zireael lubią to

iPhone 15 Pro


#639 Zireael

Zireael
  • 905 postów
  • SkądPomorze Zachodnie :)

Napisano 05 lutego 2021 - 17:42

Zgadzam się w 100% z Regissem :). Jedyny oryginalny pasek, jaki kupiłam do AW, kupiłam na samym początku swojej przygody z tym urządzeniem - później pojawiły się w mojej kolekcji "chińczyki z Ali" i te paski zużywały się w dokładnie tym samym tempie co oryginał (przy tej samej częstotliwości noszenia), a zamienników przynajmniej nie szkoda wyrzucić jak się znudzą, zniszczą albo przestaną pasować do ubioru. Jedyne co, to unikałam tych całkowicie najtańszych (tu faktycznie można trafić na kichę) i zwracałam uwagę na opinie i zdjęcia innych kupujących. Zazwyczaj kupowałam paski z przedziału ok. 15-30 zł i poza niewypałem z silikonem zamiast prawdziwej plecionki jeszcze się nie zawiodłam. Niemal wszystkie w niczym nie odbiegały od oryginału (a miałam porównanie chociażby z applowską opaską nylonową). Rozumiem chęć kupienia oryginalnego paska i tak dalej, bo to kwestia gustu i priorytetowania wydatków, ale ja na przykład za cenę kilku oryginalnych pasków od Apple wolę sobie kupić przykładowo kolejną gitarę, która da mi zdecydowanie o wiele więcej frajdy niż jakiś tam pasek do zegarka :).


Użytkownik Zireael edytował ten post 05 lutego 2021 - 17:47

 MacBook Pro 13 (2018)   |    Magic Mouse 2   |    iPhone 13 Pro Max   |    Watch Series 7 (41 mm)   |    iPad Pro 11 WiFi (2018)   |    AirPods 1


#640 dredg

dredg
  • 2 452 postów
  • SkądVendin les Béthune

Napisano 05 lutego 2021 - 22:23

601db4a7cf542.jpg

601db6f297a1d.jpg

601db71bc8aa2.jpg

#641 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 06 lutego 2021 - 22:40

Do mnie dziś doszedł z AliExpress. 1:1.

88-A19297-A734-4-FE9-AD1-A-17-A89-AE59-D

MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#642 Regiss

Regiss
  • 2 894 postów
  • SkądRadom

Napisano 06 lutego 2021 - 22:46

No pojawiły się jakiś czas temu te 1:1. Metalowe uchwyty jak w oryginale. Cena w tej chwili koło 35-40 zł. Wygląda zacnie:)  Jaki masz rozmiar i obwód nadgarstka? 


Użytkownik Regiss edytował ten post 06 lutego 2021 - 22:47

iPhone 15 Pro


#643 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 06 lutego 2021 - 22:54

No pojawiły się jakiś czas temu te 1:1. Metalowe uchwyty jak w oryginale. Cena w tej chwili koło 35-40 zł. Wygląda zacnie:) Jaki masz rozmiar i obwód nadgarstka?


Ok 17,5/18 cm a pasek to M i ma 15cm

MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#644 dredg

dredg
  • 2 452 postów
  • SkądVendin les Béthune

Napisano 06 lutego 2021 - 23:03

Mozesz zapodac linka, bo mialem wlasnie zamawiac ten sam ale od appla za 10 razy wiecej ;-) jak 1:1 to zaryzukuje…

#645 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 06 lutego 2021 - 23:14

Mozesz zapodac linka, bo mialem wlasnie zamawiac ten sam ale od appla za 10 razy wiecej ;-) jak 1:1 to zaryzukuje…


38,49 zł 63% zniżki | Pleciony Solo pasek do pętli na pasek do Apple Watch 44mm 40mm 38mm 42mm oficjalnych 1:1 z nylonu od zegarków na iWatch 6 SE 5 4 3 2 1
https://a.aliexpress.com/_vlc54X
  • Zireael lubi to

MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#646 LateralusArt

LateralusArt
  • 3 postów

Napisano 09 lutego 2021 - 18:55

Witam, mam pytanie odnośnie przepięknych skórzanych pasków firmy Hermes. W Polsce oficjalnie nie są one dostępne ani wersje zegarka Edition - Titanium. I teraz pytanie czy można zagranicy zamówić sam pasek Hermes i czy będzie pasował i działał z zegarkiem w wersji z aluminium lub stali nierdzewnej zakupionym w Polsce? Dziękuje za pomoc.



#647 Regiss

Regiss
  • 2 894 postów
  • SkądRadom

Napisano 09 lutego 2021 - 20:09

Uchwyty we wszystkich są takie same więc jak najbardziej. Tylko dobry rozmiar koperty musisz wybrać (40 czy 44).


iPhone 15 Pro


#648 LateralusArt

LateralusArt
  • 3 postów

Napisano 10 lutego 2021 - 09:13

Dziękuje za informację. Podejrzewam tylko, że metalowe zakończenie paska Hermes może mieć delikatnie inny odcień w obrębie tego samego koloru w zależności od materiału - aluminium i stal nierdzewna? Czy nie ma różnicy w odcieniu między Space Grey Aluminium, a space grey Stainless steel?



#649 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 806 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 04 marca 2021 - 23:43

Kupiłem https://pl.aliexpres....48625c0f3Adarg i jest mega - niebo a ziemia w porównaniu do tych 'pierwszych' nylonowych u Pana Chińczyka. Nie wystaje, nie ryla się, wszystko super spasowane, do tego część wchodząca w zegarek nie jest chamsko srebrna (co przy czerwonym zegarku i czarnym pasku wyglądało okropnie - kilka stron temu wrzucałem zdjęcia).


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#650 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 05 marca 2021 - 08:30

Co to znaczy "rylać się"?


iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych