Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * - 1 głosy

Nasze paski do Apple Watch.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
553 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Nasze paski do Apple Watch. (123 użytkowników oddało głos)

Jaka ma być nazwa tematu?

1. Show your Apple Watch Band. (14 głosów [11.38%] - Zobacz)

Procent z głosów: 11.38%

2. Nasze paski do Apple Watch (galeria) (109 głosów [88.62%] - Zobacz)

Procent z głosów: 88.62%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#551 ftpd

ftpd

Nie.

• 20 306 postów

Napisano 17 października 2020 - 15:40

A jak to rozpoznać? Ja się czaję na to, ale nie chcę, żeby się okazało gumowe.

---
Jestem Grammar Nazi. Nie znoszę błędów, leni, idiotów i hipsterów.
NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.
NIE odpisuję na wiadomości najeżone błędami. Nie chce mi się męczyć oczu.

#552 Zireael

Zireael
  • 816 postów
  • SkądPomorze Zachodnie :)

Napisano 17 października 2020 - 15:43

Te ze sklepu crested to nie materiałowe opaski, tylko gumowe imitacje tych splotów. Widać na zdjęciach od kupujących i komentarzu.

A właściwa Solo nie jest też przypadkiem silikonowa? Cóż, zobaczę, co mi przyjdzie (o ile w ogóle)... Jeśli nie będzie tragedii to zostawię, a jeśli mi nie podejdą to poszukam plecionych. Tej gumowej imitacji nie zauważyłam w opisie.

Ja też zamówiłem opaskę w tym sklepie. Jak zobaczyłem opinie, że jest to pasek gumowy, a nie opaska pleciona pomimo, że przesyłka została wysłana napisałem do chińczyka, żeby nie wysyłał mi paczki bo towar nie jest zgodny z opisem który był  w chwili składania zamówienia. Dodałem, że będę żądał zwrotu pieniędzy i wystawie mu negatywną opinię. Odpisał mi że, anulował zamówienie i zwróci pieniądze przez paypal. Faktycznie zamówienie zostało anulowane i teraz czekam na zwrot środków. A to jego odpowiedz, dziś rano: friend. I intercepted the shipment of the order, we will refund you via paypal, ok?

Ja chyba wolę mieć spór na Ali i kasę, która wróci na konto, a nie na Paypala (z którego transakcję chyba można wycofać?).

A jak to rozpoznać? Ja się czaję na to, ale nie chcę, żeby się okazało gumowe.

To jest chyba nawet dokładnie link, z którego brałam... Dopóki mi nie przyjdą i nie zobaczę tego na żywo odradzam.

Użytkownik Zireael edytował ten post 17 października 2020 - 15:45

MacBook Pro 13 (2018) Silver   |    Magic Mouse 2 White   |    iPhone 11 Pro Silver +  Silicone Case (Alaskan Blue)   |    Watch Series 5 Nike GPS Silver (40 mm)   |    iPad Pro 11 WiFi (2018) Silver   |    AirPods 1

#553 ftpd

ftpd

Nie.

• 20 306 postów

Napisano 17 października 2020 - 15:47

"Es goma con forma de espiral. No es tela. No la compréis. Voy a solicitar la devolución del dinero".

​Dziękuję, dobranoc. Nawet nie znając hiszpańskiego 'es goma' mówi wszystko.

---
Jestem Grammar Nazi. Nie znoszę błędów, leni, idiotów i hipsterów.
NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.
NIE odpisuję na wiadomości najeżone błędami. Nie chce mi się męczyć oczu.

#554 kamil27

kamil27
  • 2 postów

Napisano 19 października 2020 - 07:50

Ja chyba wolę mieć spór na Ali i kasę, która wróci na konto, a nie na Paypala (z którego transakcję chyba można wycofać?).

Dziś dostałem zwrot na paypal i odrazu zleciłem przelew na swoje konto. Jedyna moja strata to 2,88zł opłaty dla paypal. Dla mnie ta opaska już na zdjęciach wygląda słabo wiec wolałem nie ryzykować

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych