Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nabór moderatorów MyApple.pl


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
511 odpowiedzi w tym temacie

#76 Ruczaj

Ruczaj
  • 3 528 postów
  • SkądPoznan

Napisano 23 listopada 2007 - 09:33

Kongratulejszyn! :) Trudno mi wyobrazic sobie odpowiedniejsza osobe na to "stanowisko".

#77 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 23 listopada 2007 - 17:01

Dzisiaj do grona moderatorow dolaczyli: present_day i Hex. Witamy!

#78 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 23 listopada 2007 - 17:14

gratulujemy :)

#79 present_day

present_day
  • 975 postów

Napisano 23 listopada 2007 - 17:24

Dziękować. Obiecuje, że będę się ładnie przykładał i odrabiał prace domowe // w miare możliwości, tzn. na ile prawdziwe życie mi pozwoli ;)

#80 krzyfar

krzyfar

    The Hunter

  • 5 642 postów
  • Płeć:

Napisano 23 listopada 2007 - 17:26

Wszystkim nominowanym składam najserdeczniejsze życzenia :)

#81 Hex

Hex
  • 2 660 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 23 listopada 2007 - 18:11

Dziękuję wszystkim którzy zgłaszali moją skromną ;) Osobę, oraz tych którzy w ostateczności mnie wybrali, postaram się swoją pracę wykonywać jak najlepiej.

#82 Marcin_G

Marcin_G
  • 892 postów
  • Płeć:
  • SkądRumia

Napisano 23 listopada 2007 - 18:58

Gratulacje dla nowo wybranych moderatorów :)

#83 Laborman

Laborman
  • 397 postów
  • SkądDeep Space 9

Napisano 23 listopada 2007 - 23:16

No to ekipa już jest, teraz rozpocznie się sprzątanko :)

#84 pank

pank
  • 1 548 postów
  • Skądwawa

Napisano 24 listopada 2007 - 00:41

No to ekipa już jest, teraz rozpocznie się sprzątanko :)


Wyrwie się wszystkie chwasty?

#85 kokos

kokos

    Mr. Nice

  • 7 426 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 24 listopada 2007 - 01:04

6, ja też dziękuję za uznanie i poparcie. Akurat lubię szczyptę attyckiej soli w codziennej zupie i uważam, że monokultura upraw kończy się bezpłodnością pola. Lepiej zastosować modyfikacje genetyczne :wink: Poza tym, nie chcę spędzać czasu w odosobnieniu za wyrywanie chwastów.

#86 Andrzej

Andrzej
  • 1 975 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 listopada 2007 - 10:05

Ja ze swej strony chciałbym podziękować za zgłoszenie mojej kandydatury i przeprosić, że niestety nie zdecydowałem się przyjąć propozycji. Niemniej miło pomyśleć, że mogę się jeszcze wydawać przydatnym :)

#87 altcomputing

altcomputing
  • 1 098 postów
  • SkądŚwidnica

Napisano 24 listopada 2007 - 10:47

Mój nick przewinął się gdzieś tutaj (raz), za co dziękuję Monkowi. Gdybym dostał propozycję... prawdodopodobnie nie zastanawiałbym się długo. Może kiedyś.

#88 Kasia L

Kasia L
  • 45 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 25 listopada 2007 - 13:31

Dziwię się dlaczego kandydatura Psajcho nie została wcześniej zgłoszona. W końcu ma już prawie 4 widgety na koncie i moim zdaniem nadawałby się na moderatora działu widgety :)

#89 banan

banan
  • 765 postów
  • SkądChi-Town, Rëmiô, Gotenhafen

Napisano 26 listopada 2007 - 17:25

No to juz wiemy kto dolaczyl. Moze czas juz powiedziec kto opusci to grono?

#90 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 26 listopada 2007 - 17:30

wystarczy zajrzec do spisu moderatorow aby zobaczyc kogo juz tam nie ma

#91 ArturM

ArturM
  • 317 postów
  • SkądDublin, IE

Napisano 14 grudnia 2007 - 20:57

a kiedy kolejny nabór, jeśli można wiedzieć??

#92 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 14 grudnia 2007 - 21:03

Po dużych zmianach technicznych. W tej chwili mamy bardzo dużo pracy związanej z zapewnieniem komfortowego korzystania z serwisu MyApple.pl

#93 doorshlaq

doorshlaq
  • 847 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 30 marca 2008 - 02:56

jeśli istnieje potrzeba to chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na moderatora portalu myapple.pl w działach: Pod+iTunes Podcasting / Videocasting ew. Think Different i Offtopic na forum piszę od dawna, kiedyś pisałem dużo, dziś mało, ale znam forum dość dobrze. Pozdrawiam, piotrek.

#94 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 30 marca 2008 - 11:14

a kiedy kolejny nabór, jeśli można wiedzieć??

Od dziś.
Możecie zglaszać chęć moderowania (z uwzględnieniem konkretnych działów, które Was interesują)
Proszę zapoznać się, które działy nie mają żadnego opiekuna MyApple.pl - Pokaż grupy
Powiedzmy że będziemy zbierać kandydatury przez tydzień, następnie poprosimy o opinię użytkowników a decyzję ostateczną podejmie administracja.

#95 mpConroe

mpConroe
  • 288 postów
  • SkądWrocław

Napisano 30 marca 2008 - 13:44

Nie widzę żadnych ograniczeń wiekowych, więc chyba mogę się zgłosić? Wkrótce będę miał MacBooka lub MacBooka Pro, a jestem tu od maja 2007 :) . Działy, jakie mnie interesują, to: Sprzęt Apple - Opinie właścicieli Jaki sprzęt wybrać Dyskusje na temat sprzętu Mimo swojego wieku, staram się pisać poprawnie, prowadzę forum (na skrypcie Invision Power Board) i stronę, więc mam doświadczenie :). Pozdrawiam, mpConroe

#96 kondrat_93

kondrat_93
  • 649 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 30 marca 2008 - 13:47

No to ja może zacznę Zgłaszam siebie :), dlaczego? - posiadam dużą wiedzę na temat Apple'a - interesuję się tą tematyką (od dawna PC, od roku Apple) - codziennie czytuję kilkadziesiąt wątków + tony maili z szarlotki :) - rzadko robię błędy ortograficzne ;) (nikt nie jest bezbłędny) - potrafię opanować emocje (oj niektórzy potrafią nieźle wkurzyć), jestem kulturalny. Coś się jeszcze znajdzie :) Interesuje mnie dział gry, gdyż tam chyba nie ma moderatora. Pozdrawiam :)

#97 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 30 marca 2008 - 14:56

Chciałbym zgłosić swoją kandydaturę. Dlaczego?;)
- interesuje sie MAKAMI
- doskonale orientuje się w iTunes Store. Głównie podcasty, nowości, ect.
- mam czas na udzielanie się na forum w godzinach popołudniowych, wieczornych i troszkę po północy
- jestem na forum codziennie
- w każdej wolnej chwili przeglądam temaciska (nawet zdarza mi się to jadąc komunikacją miejską w moim rodzinnym mieście;))

Najbardziej interesuje mnie dział podcastów,iTunes Store oraz iPoda touch, którego jestem od dłuższego wiernym użytkownikiem.

Współpracuję z serwisem Allegro i choć nie piszę tego na temacie (http://www.myapple.p...ki-myapple.html) zgłaszam wszystko do wtajemniczonego pracownika w biurze Allegro w Poznaniu. ;)

Na forum jestem stosunkowo od niedawna, ale uważam że byłbym w stanie sprostać tej roli.

Bardzo zależy mi na tej funkcji w dziale podcastów oraz iTunes Store;)

Pozdrawiam i liczę na uznanie mojej kandydatury;)

#98 arsen

arsen
  • 798 postów
  • SkądTychy, Poland

Napisano 30 marca 2008 - 15:56

Myślę że też mogę zgłosić swoją kandydaturę. Forum czytuje codziennie. W przeszłości moderowałem blisko 2 lata drugim największym forum opartym na phpBB na świecie, mianowicie linuksowe Gentoo Forums :: Index. Więc jeśli doświadczenie mile widziane to oferuję swoją pomoc.
Działy jakie mnie interesują:
- Linux, *BSD, *NIX (z uwagi że w temacie od wielu lat, dziś już od strony serwerowej, niegdyś desktop)
- iPhone (już mało ma dla mnie tajemnic ten sprzęcik)
- Mac OS 10.5 Leopard (główny system u mnie na desktopie, jestem więc na czasie)

#99 doorshlaq

doorshlaq
  • 847 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 30 marca 2008 - 16:06

Od dziś.
Możecie zglaszać chęć moderowania (z uwzględnieniem konkretnych działów, które Was interesują)


to ja ponawiam swój post:

jeśli istnieje potrzeba to chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na moderatora portalu myapple.pl w działach:

Pod+iTunes
Podcasting / Videocasting
ew. Think Different i Offtopic

na forum piszę od dawna, kiedyś pisałem dużo, dziś mało, ale znam forum dość dobrze.

Pozdrawiam, piotrek.

#100 OloMac

OloMac
  • 796 postów
  • SkądKoszalin

Napisano 30 marca 2008 - 19:07

Chciałbym się ubiegać o stanowisko moderatora w dziale Grafika.

Fotografia jest moją pasją, a grafikę komputerową (jak i tradycyjną) traktuję jako hobby i kształcę się właśnie w tym kierunku. Codziennie zgłębiam tajniki mojego ulubionego programu - Photoshopa. Pracuję też na kilku innych z różnych powodów, najczęściej jest to ciekawość, chęć poznania czegoś nowego.

Moim hobby już od kilku lat jest też NLP - myślę, że to dobra cecha moderatora.
Jestem zrównoważony, sumienny, odpowiedzialny, czasami trochę pedantyczny. I oczywiście obeznany z Jabłuszkiem :)

Pomagając użytkownikom, czy to nowym czy starym, staram się w pełni rozwiązać ich problem.

Bronię swoich poglądów i znam dobrze regulamin forum jak i zwyczaje mające tu miejsce.

Najwięcej dotąd wypowiadam się w dziale iPod + iTunes i dziale iPod - Modyfikacje (mój ulubiony zaraz po dziale Grafika). Bardzo lubię tamtejszą atmosferę.

Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. Myślę, że możemy liczyć na owocną współpracę.

---- Dodano 30-03-2008 o godzinie 18:18 ----

Chciałbym się ubiegać o stanowisko moderatora w dziale Grafika.

Fotografia jest moją pasją, a grafikę komputerową (jak i tradycyjną) traktuję jako hobby i kształcę się właśnie w tym kierunku. Codziennie zgłębiam tajniki mojego ulubionego programu - Photoshopa. Pracuję też na kilku innych z różnych powodów, najczęściej jest to ciekawość, chęć poznania czegoś nowego.

Moim hobby już od kilku lat jest też NLP - myślę, że to dobra cecha moderatora.
Jestem zrównoważony, sumienny, odpowiedzialny, czasami trochę pedantyczny. I oczywiście obeznany z Jabłuszkiem :)

Pomagając użytkownikom, czy to nowym czy starym, staram się w pełni rozwiązać ich problem.

Bronię swoich poglądów i znam dobrze regulamin forum jak i zwyczaje mające tu miejsce.

Najwięcej dotąd wypowiadam się w dziale iPod + iTunes i dziale iPod - Modyfikacje (mój ulubiony zaraz po dziale Grafika). Bardzo lubię tamtejszą atmosferę.

Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury. Myślę, że możemy liczyć na owocną współpracę.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych