Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

Poszukiwania aplikacji...


  • Please log in to reply
1979 replies to this topic

#1976 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 5029 posts
  • Płeć:

Posted 22 March 2025 - 08:06

szanowanie contentu i prawa nie wyklucza nagrania programu telewizyjnego do dalszego oglądania, nie wolno go rozpowszechniać i odtwarzać publicznie. 

 

Nie będę, szczególnie w tym wątku, prowadził dywagacji na temat tego, co jest w prawie, co w regulaminach platform streamingowych, itd., Jak ktoś mi coś udostępnia, ale informuje, że nie życzy sobie, żebym to kopiował, to dla mnie jest to wystarczające. Odpowiem zatem jeszcze raz, wyłącznie na zadane pytanie.

 

Szukam apki do nagrywania streamu na stronach www,

 

Zarówno wbudowany QuickTime Player, jak i wspomniany OBS Studio doskonale się do tego nadają, pod warunkiem, że kontent nie został zabezpieczony przed cwaniakowaniem za pomocą technologii DRM.

 

Więc, jeśli znasz odpowiedź na pytanie będę zobowiązany jeśli nie znasz, to prosżę nie pouczaj jeśli nie posiadasz zasobów.  Dziękuję.

 

Znam i odpowiedziałem. Co więcej, wiem, jak ominąć DRM, ale tą wiedzą się nie podzielę, tak samo, jak nie podzieliłbym się sposobem na uruchomienie samochodu bez kluczyka, gdybym takowy znał. Nie po to są zabezpieczenia w samochodach i serwisach streamingowych, żeby je omijać.



#1977 fryto

fryto
  • 349 posts

Posted 23 March 2025 - 15:33

szukam bezprzewodowego screen mirroring iphona na maca,  ale nie na pełen ekran że MacBook jest wyłączony z użytku, - tylko jakiegoś softu który w okienku wyświetli mi iphona a najlepiej żebym mógł robić resizing tego okna.

 

Widziałem kiedyś w jakimś materiałe na youtube w stylu "best apps...." taki darmowy programik który rozwijał z górnej belki ekran iphona. No bajka po prostu, ale nie mogę tego znaleźć.

 

https://lutim.ggc-pr...de/blwb0CFl.png


 iPhone 16 Pro  MacBook Air M2  Apple Watch Ultra 2 

 


#1978 Vishnu711

Vishnu711
  • 2 posts

Posted Yesterday, 17:59

Czy istnieje program, który by powodował, że polskie znaki wywoływałby przycisk Command, a nie Option?

Oczywiście, wiem, że można w MacOS zamienić klawisze Option i Command, ale to z kolei rozwala wszystkie inne skróty.



#1979 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 24306 posts
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Posted Yesterday, 20:00

Nie. Jak sobie to wyobrażasz? cmd+c miałoby robić wtedy ć, czy copy?


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#1980 gregin

gregin
  • 57 posts

Posted Yesterday, 21:35

Poszukaj program Karabiner. Rozwiąże Twój problem. Bez niego macos prawie nie da się używać. 

 

 

 

Czy istnieje program, który by powodował, że polskie znaki wywoływałby przycisk Command, a nie Option?

Oczywiście, wiem, że można w MacOS zamienić klawisze Option i Command, ale to z kolei rozwala wszystkie inne skróty.






1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users