Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nie mogę zainstalować iTunes :( Problem z instalacją iTunes na komputerze z Windows


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
93 odpowiedzi w tym temacie

#51 gegu12

gegu12
  • 26 postów
  • SkądKraków

Napisano 03 marca 2012 - 16:10

Odpada... stracę wtedy wszystkie listy odtwarzania ze zdjęciami albumów itd... za dużo nad tym pracowałem.

#52 Sebosz

Sebosz
  • 4 178 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 06 marca 2012 - 17:37

Nie stracisz, iTunes przypadkiem nie pyta czy chcesz zachować biblioteki? o.O

#53 Jordan45

Jordan45
  • 3 postów

Napisano 14 marca 2012 - 18:10

Problem z instalacją iTunes

Witam,
Problem tkwi w tym, iż jestem posiadaczem windows'a XP i podczas instalacji programu iTunes 10.6, a w zasadzie w połowie jej, wyskakuje mi pewien błąd, który uniemożliwia mi zaktualizowanie mojego iTunes'a, które jest mi niezbędne do synchronizacji mojego telefonu. Komunikat wyskakujący wygląda następująco

Dołączona grafika

z góry dziękuje za pomoc

#54 bsentkowski

bsentkowski
  • 140 postów

Napisano 14 marca 2012 - 18:41

Podpowiedź:
Oprogramowanie dla systemu Windows
Windows XP z dodatkiem Service Pack 2 lub nowszym, 32-bitowe wydania systemu Windows Vista lub 32-bitowe wydania systemu Windows 7
64-bitowe wydania systemu Windows Vista lub Windows 7 wymagają 64-bitowego instalatora iTunes.
Wymagany jest program QuickTime 7.6.6 lub nowsza wersja (w zestawie)
200 MB wolnego miejsca na dysku
Obsługiwany jest czytnik ekranu Window-Eyes 7.1.1 lub nowsza wersja; informacje o ułatwieniach dostępu w programie iTunes można znaleźć na stronie Apple (Polska) - Ułatwienia dostępu

#55 trocu

trocu
  • 770 postów

Napisano 16 marca 2012 - 15:19

Jeśli masz SP2 lub SP3 to możesz też spróbować naprawić Windows Installera. Do ściągnięcia z oficjalnej strony.
Ostatni plik na liście: WindowsXP-KB942288-v3-x86.exe

#56 kalafio

kalafio
  • 1 postów

Napisano 15 września 2012 - 17:11

Mam ten sam problem :[

#57 t.sikora

t.sikora
  • 657 postów

Napisano 15 września 2012 - 18:56

https://discussions....tart=0&tstart=0

#58 arextom

arextom
  • 5 postów

Napisano 08 listopada 2012 - 22:06

Problem z instalacją iTunes: ...napotkał błędy przed skonfigurowaniem...

W skrócie:

Świeża instalacja Windows 7 Pro 32. Po pobraniu aktualizacji.
Przy próbie instalacji najnowszego iTunes (10.7) widzę komunikat: "Instalator napotkal błędy przed skonfigurowaniem iTunes". (Rys. 1)
Przy próbie instalacji którejś z wcześniejszych wersji pojawia się tylko na sekundę pasek postępu (Rys. 2), a potem znika i nic więcej się nie dzieje.


[ATTACH=CONFIG]12202[/ATTACH]
Rys. 1

A gdy chciałem spróbować z jakąś wcześniejszą wersją zobaczyłem tylko przez sekundę to:

[ATTACH=CONFIG]12203[/ATTACH]
Rys. 2

Po problemie! Wystarczyło jeszcze raz pobrać instalator iTunes. Coś było nie tak z plikiem.

#59 vakkq

vakkq
  • 2 postów

Napisano 13 listopada 2012 - 17:39

Problem z iTunes Witam, mam następujący problem: Kiedyś na komputerze miałem zainstalowany iTunes (bardzo dawno), został usunięty metodą wyrzucania pojedynczych plików. Jakiś czas temu kupiłem iPoda i chciałem zainstalować iTunes lecz podczas instalacji wyskoczył problem, że nie można dostać się do pliku, który znajduje się na usuniętym koncie użytkownika. prosze o pomoc/lub download zainstalowanego iTunesa.

#60 liberatorka

liberatorka
  • 1 postów

Napisano 16 listopada 2012 - 18:15

problem z instalacją itunes

Chcę zainstalować itunes, po ściągnięciu programu naciskam uruchom, ale okno znika, nic się nie dzieje i nie ma nic w procesach tak jakby się w ogóle nie uruchomiło. Mam win7 64bit z najnowszymi aktualizacjami.

Wątek "problem z instalacją itunes" został przeniesiony do istniejącego wątku. eualex.

#61 vakkq

vakkq
  • 2 postów

Napisano 19 listopada 2012 - 22:44

Problem ze starymi plikami iTunes

[CIACH] Twój post został usunięty. Zgodnie z [URL="http://myapple.pl/faq.php?faq=new_faq_item#faq_regulamin"]regulaminem[/URL] forum: nie podbijamy tematu - jest to traktowane jako spam. Proszę wystrzegać się podobnych działań w przyszłości. eualex.

#62 PysieK

PysieK
  • 179 postów
  • SkądSuwałki, PL

Napisano 01 grudnia 2012 - 19:31

Brak pliku "iTunes.cab" podczas instalacji iTunes 11

Witam. Podczas instalacji iTunes 11 wystąpił pewien błąd. Pokazuje się informacja, a dokładnie - Plik cabinet "iTunes.cab" wymagany dla tej instalacji jest uszkodzony i nie można go użyć. Może to wskazywać błąd sieciowy, błąd odczytu ze stacji dysków lub problem z tym pakietem. Po tym kontynuowanie instalacji jest niemożliwe. Ponadto, po nieudanej instalacji, próbując zsynchronizować iPoda Touch 4g wyskakuje mi informacja - "Nie można zsynchronizować iPoda, ponieważ nie powiodło się rozpoczęcie sesji synchronizacji." Co zrobić, aby zniknęły oba problemy? Proszę o szybką pomoc.

Wątek "Brak pliku "iTunes.cab" podczas instalacji iTunes 11" został przeniesiony do istniejącego tematu. eualex.

#63 Locko95

Locko95
  • 12 postów

Napisano 28 grudnia 2012 - 17:01

Problem z iTunes Witam od niedawna jestem posiadaczem iPada i na swoim komputerze (vista 32 bit) chcialem zainstalowac iTunes zeby moc przesylac filmy lub muzyke.Problem w tym,ze iTunes nie chce sie zainstalowac.Instalowalem najnowsza wersje ze strony Apple i za kazdym razem pod koniec instalacji wyskakiwal bład,ze nie mozna uruchomic uslugi Apple Mobile Device Support.Moglem to ignorowac ale potem iTunes nie wykrywalo mojego iPada.Licze na pomoc i z gory dziekuje Jesli to zly dzial to przepraszam ale jestem nowy na forum i nie do konca wszystko ogarnalem

#64 marwaldo

marwaldo
  • 55 postów
  • SkądGda

Napisano 29 grudnia 2012 - 00:13

Windows vista... taa...

#65 Locko95

Locko95
  • 12 postów

Napisano 29 grudnia 2012 - 15:24

Pomoże ktoś ? zainstalowałem nawet starsza wersje i było ok,ale przy próbie zaaktualizowania wyskakuje to samo :/

#66 grzes_l

grzes_l
  • 3 397 postów
  • SkądGdynia

Napisano 29 grudnia 2012 - 15:40

Coś jest niedobrego z Windowsami, bo już tu było parę zgłoszeń na które nie zaradziłem. Poszukaj na necie gdzieś starych wersji iTunes na Windows. Najpierw jednak odinstaluj to co się zainstalowało. Potem ewentualnie już apdejt (automatycznie się uruchomi) jak już będziesz miał jakąkolwiek wersję zainstalowaną.

#67 Locko95

Locko95
  • 12 postów

Napisano 29 grudnia 2012 - 17:22

[ATTACH=CONFIG]12998[/ATTACH] Mam takie cos i nie wiem co moge zrobic.Męcze sie z tym juz od tygodnia.Prosze o pomoc

#68 grzes_l

grzes_l
  • 3 397 postów
  • SkądGdynia

Napisano 30 grudnia 2012 - 12:13

Spróbuj jeszcze jednej rzeczy. Zatłucz wszystkie procesy Apple jakie działają w tle (zwykle gdy podłączasz nowe urządzenie po USB to coś tam się instaluje - do iPhonów i iPadów zaczyna to działać w tle. Pamiętam że mi chyba kiedyś to przeszkadzało w instalacji. Druga opcja, to odinstalować wszystko co masz Apple w systemie. Quicktime, Safari, Airport Utility, cokolwiek. Dopilnować by żadne procesy Apple nie chodziły w tle. Spróbować ponownie. Nie mam więcej pomysłów.

#69 JaTuTylkoSprzątam

JaTuTylkoSprzątam
  • 6 postów

Napisano 30 grudnia 2012 - 18:43

Problem z instalacją iTunes.

Witam,

mam problem z instalacją iTunes.Pod koniec instalacji dostaje komunikat:
An error occurred during the installation of assembly 'Microsoft.VC80.CRT.type="win32",version="8.0.50727.4053".publicKeyToken="1fc8b3b9a1e18e3b",processorArchitecture="amd64".Please refer to Help and Support for more information.HRESULT: 0x800736FD.
Po wybraniu jedynej opcji "OK", instalacja cofa się i dostaje kolejny komunikat:
Instalator napotkał błędy przed skonfigurowaniem iTunes.
Podczas instalowania wystąpiły błędy.System nie został zmodyfikowany.
Uruchom instalator ponownie lub kilkinij Zakończ,aby przerwać.
Dodam że mam Windows 7 i nigdy nic nie kombinowałem z iTunes.

Pozdrawiam!

Wątek "Problem z instalacją iTunes." został przeniesiony do istniejącego wątku. eualex.

#70 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 30 grudnia 2012 - 21:55

Pościągaj aktualizacje wszystkie i ew. dociągnij ręcznie Visuala jak sam w aktualizacjach nie zainstaluje.

#71 JaTuTylkoSprzątam

JaTuTylkoSprzątam
  • 6 postów

Napisano 31 grudnia 2012 - 15:18

Wybacz ale nie rozumiem o co chodzi z tym Visualem.

#72 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 31 grudnia 2012 - 16:17

Microsoft Visual C++

- - - Połączono posty - - -

EDIT: Pierwszy link z google: http://answers.micro...ff-890936db2810

#73 JaTuTylkoSprzątam

JaTuTylkoSprzątam
  • 6 postów

Napisano 31 grudnia 2012 - 20:30

Próbuje instalować róźne wersje tego "Visuala" ale wyświetla mi podobny komunikat co do iTunes a porady z tego "Pierwszego linku z google" nie sprawdzają się. Ze starszymi wersjami iTunes jest problem taki że kiedy podłączam swojego ipoda dostaje komunikat "iPod jest podłaczony ale nie rozpoznany" lub w ogóle nie odpala.No i oczywiście aktualizacja się nie udaje.

#74 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 01 stycznia 2013 - 13:06

Jezeli masz problem z zainstalowanie Vicual C++ to proponuję zrobić porządek w systemie ew. przeinstalować, bo wygląda na to, że problemem jest jakiś syf bądź wysypanie coś w windowsie a nie iTunes.

#75 JaTuTylkoSprzątam

JaTuTylkoSprzątam
  • 6 postów

Napisano 01 stycznia 2013 - 19:52

Mam zainstalowane wszystkie możliwe Visuale ale nic nie pomaga :) EDIT: No i pomógł format. Bardzo serdecznie dziękuje OleYekowi za próbe pomocy :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych