Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nie mogę zainstalować iTunes :( Problem z instalacją iTunes na komputerze z Windows


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
93 odpowiedzi w tym temacie

#76 dogry

dogry
  • 1 postów

Napisano 09 lutego 2013 - 21:51

Problem z instalacją iTunes a raczej z jej brakiem.

Witam

Mam ogromny problem z instalacją Itunsa na Win Vista 64bit service pack 2.Kiedy pobiore pliczek .exe ze strony apple włączam instalator wybieram lokalizacje akceptuje umowe itd. "Instalacja" trwa kilka sekund, nie ma pokazanego żadnego progresu w kopiowaniu plików, tylko pojawia się okienko i po chwili znika. Potem ukazuje się komunikat, że instalacja przebiegła pomyślnie, lecz na dysku w ogóle nie pojawiły się żadne pliki, jedyna pozostałość po instalacji to foldery w "mojej muzyce"

Proszę pomóżcie mi zainstalować ten program bo muszę zaktualizować soft itaczki z 4.2.1 :D

Temat "Problem z instalacją iTunes a raczej z jej brakiem." został przeniesiony do odpowiedniego wątku. eualex.

#77 brs

brs
  • 3 postów

Napisano 04 kwietnia 2013 - 18:41

Problem z zainstalowaniem iTunes (Win 7) Więc tak, problem pojawił się kiedy nie udało mi się zaktualizować iTunes. Usunąłem wtedy program i chciałem go zainstalować. Po wyborze ścieżki, w którym ma się ów program znajdować wyskakuje komunikat: "Zakończona instalacja iTunes Instalator napotkał błędy przed skonfigurowaniem iTunes. Podczas instalowania wystąpiły błędy. System nie został zmodyfikowany. Uruchom instalator ponownie lub kliknij zakończ aby przerwać." Problem powtarza się po ponownym uruchomieniu systemu, nie pomogło wyczyszczenie rejestru, usunąłem wszystkie programy Apple. Ściągnąłem również poprzednią wersję - również nie mogę zainstalować. Proszę o pomoc.

#78 dawidnor

dawidnor
  • 984 postów
  • SkądOslo (Asker)

Napisano 04 kwietnia 2013 - 18:51

Jaka wersja systemu? 32 czy 64? Pamietaj aby instalowac odpowiednia wersje iTunes. Win7 64 - iTunes 64

#79 brs

brs
  • 3 postów

Napisano 04 kwietnia 2013 - 19:25

32-bitowy

#80 dawidnor

dawidnor
  • 984 postów
  • SkądOslo (Asker)

Napisano 04 kwietnia 2013 - 20:06

Czy aby napewno odinstalowales wszystkie programy i komponenty Apple?
iTunes QuickTime, Software Update, Mobile Device Support, Bonjour, Apple Application Support?

Tutaj masz maly poradnik jak sprawdzic czy wszystkie komponenty zostaly usuniete z systemu.


Removing and reinstalling iTunes, QuickTime, and other software components for Windows Vista or Windows 7


Doinstaluj jeszcze .NET Framework 4.0

#81 brs

brs
  • 3 postów

Napisano 04 kwietnia 2013 - 21:29

Tak, sprawdziłem jeszcze raz. Nie mogę usunąć katalogu Bonjour (sprawdzałem menadżer zadań i nie było nic działającego od Bonjour). Próbowałem zainstalować v. 10.x, ale wyświetla mi się komunikat, że iTunes jest już zainstalowany chociaż wszystkie inne pliki i programy (prócz Bonjour\mdnsNSP.dll\). Próbowałem też zainstalować najnowszą wersję, ale wyświetla się ten sam komunikat, o którym pisałem w pierwszym poście. Może ma znaczenie to, że kiedy usuwałem wszystkie programy Apple to przy większości otrzymywałem komunikat o jakimś kluczu, ale naciskałem 'Ignoruj' i dezinstalacja udawała się, ewentualne pliki, które zostały usuwałem ręcznie.

#82 PanGlod

PanGlod
  • 3 postów
  • SkądWarszawa, Poland

Napisano 27 kwietnia 2013 - 15:01

Instalacja iTUNES na windos7 64bit Witam wiec jestem nowy na forum otrzymalem kilka dni temu iphone 4S i chcialbym przy nim pokombinowac :evil: DO tego przydal by soe backup ale niestety przy instalacji iTunes wyskakuje mi taki blad: [ATTACH=CONFIG]14890[/ATTACH]

#83 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 27 kwietnia 2013 - 15:24

Masz bałagan w systemie, zaktualizuj cały system i spróbuj ponownie.

#84 PanGlod

PanGlod
  • 3 postów
  • SkądWarszawa, Poland

Napisano 27 kwietnia 2013 - 15:36

Dobrze wlasnie wszedlem w panelu sterowania i w aktualizacje jak cos to bede pisac ;)

#85 KochamTasie

KochamTasie
  • 2 postów

Napisano 19 maja 2013 - 20:34

Problem z instalacją iTunes !

Szukałem pomocy na głównej stronie Apple ale niestety nic nie znalazłem, mam problem z instalacją Itunes na komputerze ( Windows7 )
podczas instalacji wyskakuje takie o to okno i nie mam pojęcia co z tym zrobić
[url=http://przeklej.net/image_details/94458.html]http://przeklej.net/img.php?im_id=94458&thumb=1[/url]


[URL="http://myapple.pl/iphone-150/announcement-b-font-color-red-na-tym-forum-piszemy-zgodnie-z-zasadami-jez_-polskiego-font-b.html"]Na tym forum piszemy zgodnie z zasadami jęz. polskiego![/URL]
Przeniosłem do właściwego wątku. eualex.


#86 dawidnor

dawidnor
  • 984 postów
  • SkądOslo (Asker)

Napisano 19 maja 2013 - 20:38

Jaki procek? Moze sprobuj zainstalowac iTunes x64

#87 KochamTasie

KochamTasie
  • 2 postów

Napisano 19 maja 2013 - 20:42

[CIACH]

Twój wpis został usunięty ze względu na fatalną pisownię. Napisz jeszcze raz, poprawnie. Pozwoli to na łatwiejsze zrozumienie tego, co chcesz przekazać. Poniżej kilka przydatnych linków do zasad pisowni i interpunkcji:
Interpunkcja: [url]http://so.pwn.pl/zasady.php?id=629736[/url].
Wielkie litery: [url]http://so.pwn.pl/zasady.php?id=629371[/url].
Pisownia łączna lub rozdzielna: [url]http://so.pwn.pl/zasady.php?id=629454[/url].

#88 patrolbielawa

patrolbielawa
  • 6 postów
  • SkądBielawa

Napisano 15 kwietnia 2014 - 18:45

Itunes instalacja Witam, mam problem z instalacją programu Itunes. Po zainstalowaniu programu Itunes wyskakuje błąd "iTunnes was now installed correcly. Please reinstall iTunes. Error7(Windows error 5)". Próbowałem instalować nowego NET Framework jak producent kazał ale to dalej nic nie pomaga.:cry:

#89 resiak70

resiak70
  • 73 postów

Napisano 28 czerwca 2014 - 13:15

iTunes nie chce się zainstalować... witam... mój itunes nie chciał wykrywać iPhone, postanowiłem %%^%%^ zainstalować od nowa to żeby było zabawniej tym razem nie chce się w ogóle zainstalować... instalacja się włącza jednak status w ogóle się nie rusza. Ja już nie wiem co mam robić mam dosyć tego beznadziejnego apple.

#90 zakino

zakino


  • 10 510 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 28 czerwca 2014 - 14:12

witam... mój itunes nie chciał wykrywać iPhone, postanowiłem %%^%%^ zainstalować od nowa to żeby było zabawniej tym razem nie chce się w ogóle zainstalować... instalacja się włącza jednak status w ogóle się nie rusza. Ja już nie wiem co mam robić mam dosyć tego beznadziejnego apple.


A skąd mamy wiedzieć jaki system, jaki iTunes itp?

#91 edwa

edwa
  • 880 postów
  • SkądGdańsk, PL

Napisano 28 czerwca 2014 - 14:26

Pewnie windows i najnowszy pobrany ze strony apple iTunes. Ale apple to zło bo ktoś ma syf w systemie i nie chce się program zainstalować :D.

#92 resiak70

resiak70
  • 73 postów

Napisano 29 czerwca 2014 - 13:44

iTunes najnowszy, windows 7 32bity. Ktoś nie ma syfu na komputerze bo tydzień temu był formatowany, i jest na nim tylko kilka programów. iTunes sie instaluję jednak bardzo długo, po instalacji wyskakuje komunikat że został nieprawidłowo zainstalowany, włącza się jednak nie wykrywa iPhone.

#93 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 29 czerwca 2014 - 15:29

To, że tydzień temu był formatowany, to o niczym nie świadczy, wszystkie sterowniki i wszystkie aktualizacje oczywiście masz zainstalowane? Na świeżym systemie nie ma opcji, żeby iTunes nie działał, chyba, że jakaś lewizna z internetu to wtedy jak najbardziej mogą być problemy, bo już widziałem takie sytuacje.

#94 resiak70

resiak70
  • 73 postów

Napisano 29 czerwca 2014 - 17:07

OleYek, sterowniki wgrane, jednak widocznie musiałem coś źle ze sterownikami zrobić. Niby ściągałem z oficjalnej strony asusa ale musi coś być skopane. Pól roku temu mialem iPhone 5 i normalnie iTunes działał.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych