Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nie mogę zainstalować iTunes :( Problem z instalacją iTunes na komputerze z Windows


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
93 odpowiedzi w tym temacie

#26 przezroczysta1

przezroczysta1
  • 23 postów

Napisano 10 czerwca 2011 - 11:31

Problem z instalacją nowego iTunes na Windows 7 Kiedyś miałam normalnie na 7 zainstalowanego iTunes'a,niestety przez przypadek go odinstalowałam ; / Gdy chcę go pobrać z OFICJALNEJ (pobieram wersję dla win.7)strony Apple,ściąga się,instaluje i gdy chcę włączyć wyskakuję,żeby pobrać 64 bitową,pobieram,a wtedy już w ogóle się nie pobiera ?! :neutral::confused: Problem w tym,że nie mogę sb. itunes'a po prostu zainstalować !! A kiedyś normalnie śmigał..

#27 prvbox

prvbox
  • 83 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 10 czerwca 2011 - 11:40

Próbowałaś pobrać i zainstalować stąd dla wersji x64?

#28 przezroczysta1

przezroczysta1
  • 23 postów

Napisano 10 czerwca 2011 - 12:02

Próbowałaś pobrać i zainstalować stąd dla wersji x64?


tak : C

#29 Vito492

Vito492
  • 76 postów

Napisano 15 września 2011 - 18:15

Nie mogę zaktualizować iTunes - Windows 7 32bit Witam, mam problem z aktualizacją iTunes do wersji bodajże 10.4.1. Kiedy włączam aktualizację poprzez Apple Software Update plik instalacyjny ściąga się, jednak po ściągnięciu pokazuje mi się komunikat o błędzie przy uruchamianiu. W komunikacie napisane jest, że w razie utrzymywania się problemu należy wybrać Narzędzia -> Tylko pobierz. Po pobraniu otwiera mi się folder z 3 plikami, klikam największy, akceptuję umowę licencyjną itd itd i zaraz po rozpoczęciu instalacji wyświetla mi się następny komunikat - Instalacja QuickTime nie została ukończona pomyślnie. QuickTime jest wymagany do działania programu iTunes. Co może leżeć u podstaw tego problemu? Aktualizacja iTunes zawsze przebiegała u mnie bezproblemowo, a QuickTime'a nawet nie ruszałem

#30 Manifestus

Manifestus
  • 57 postów

Napisano 16 września 2011 - 07:06

Masz problem

Apple (Polska) - iTunes - Wszystko, czego potrzebujesz, żeby się nie nudzić

#31 Vito492

Vito492
  • 76 postów

Napisano 16 września 2011 - 12:09

No mam, bo po to jest ASU, żeby nie ściągać wszystkiego ręcznie. No i chciałbym poznać przyczynę problemu, jesli ktoś ją w ogóle zna

#32 doktor_freud

doktor_freud
  • 6 postów

Napisano 20 września 2011 - 18:41

Witam, mam dokładnie ten sam problem (wcześniej aktualizacje bez problemu, teraz błąd "quicktime" - tak jak opisał Vito492. System Win732. Również interesuje mnie przyczyna... Czy po nadpisaniu iTunes pozostaną wszystkie biblioteki?

#33 trocu

trocu
  • 770 postów

Napisano 22 września 2011 - 10:09

Na XP (32) również nie można zrobić aktualizacji. Te same błędy.

########
Problem rozwiązany. Trzeba samodzielnie pobrać nowego iTunesa ze strony Apple. W ten sposób instalacja kończy się sukcesem.

#34 neekee

neekee
  • 44 postów
  • SkądWarschau, Poland

Napisano 21 października 2011 - 21:22

U mnie upierdliwie poszukuje jakiegos dysku F:... Mialem wczesniej zewnetrzny dysk z litera F. Jednak iTunes byl instalowany na C czyli glownym dysku... Przez ten blad nie moge zrobic aktualizacji iTunes'a i co z tym idzie aktualizacji iPad'a... Czy jak odinstaluje iTunes'a i zainstaluje go jeszcze raz to czy po podlaczeniu iPada i archiwizacji zostanie on wyczyszczony do zera czy tylko biblioteka muzyczna?

#35 ciochu

ciochu
  • 176 postów
  • SkądKraków, Poland

Napisano 21 października 2011 - 21:35

Jeżeli po prostu odinstalujesz nie wywalajac plików z c, czyli konfiguracji to jak zainstalujesz go na nowo to wykryje ustawienia i bibliotekę, nic Cinie będzie czyścić. Niechktos potwierdzi, ale robiłem tak wiele razy i nie ma problemu,a aktualizuje manualnie już od dłuższego czasu, w ogóle iTunes na win to jakaś chala, tak muli czasem ze szok. 64 bit

#36 Leleń

Leleń
  • 2 postów

Napisano 22 października 2011 - 12:16

Problem z instalacją programu iTunes na Windows 7

Wita, mam problem z instalacją iTunes podczas instalacji wyświetla mi się taki błąd [url]http://img13.imageshack.us/img13/1381/beztytuucvh.png[/url] . Mam Windows 7. Podkreślam, że jestem laikiem komputerowym.
Proszę o pomoc.

#37 PatrolekPL

PatrolekPL
  • 301 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 22 października 2011 - 12:37

Ściągnij jeszcze raz z strony apple, i spróbuj zainstalować.

#38 tryt

tryt
  • 628 postów

Napisano 22 października 2011 - 14:27

microsoft vc80.crt error itunes - Szukaj w Google

Uruchom konsolę cmd (naciśnij przycisk Start i wpisz cmd) z uprawnieniami administratora (naciśnij prawym przyciskiem myszy na wyniku wyszukiwania, uruchom jako administrator) i wpisz:

fsutil resource setautoreset true C:\

Jeśli litera dysku lub partycji na której zainstalowany jest system jest inna, zmień ją na właściwą w treści polecenia.
Potwierdź operację enterem i zrestartuj system. Ponów instalację iTunes.

Pamiętaj, że każda operacja na plikach systemowych wiąże się z ryzykiem awarii systemu - zrób backup ważnych danych.

#39 Leleń

Leleń
  • 2 postów

Napisano 22 października 2011 - 16:49

Niestety nie pomogło... :(. Dodam, że ostatnio zauważyłem problem z aktualizacją systemu, wszystkie kończą się nie powodzeniem. Czy istnieje inny program dzięki, któremu mogę wgrać muzykę na iPhone?

#40 cherryrain

cherryrain
  • 27 postów

Napisano 22 listopada 2011 - 16:56

Problem z instalacja iTunes Witam. Jako, iż jestem dosyć świeżo (ze 2-3 tyg) po formacie postanowiłem w końcu zainstalować iTunes. Pobieram wersje 64 bit (jak Win 7) uruchamiam jako administrator, pojawia się pasek i po chwili znika, dalej nic się nie dzieje. iTunes pobierałem z różnych źródeł, w tym strony appla, oraz uruchamiałem w różnych trybach zgodności.

#41 pittek

pittek
  • 1 postów

Napisano 01 grudnia 2011 - 23:24

Problem z instalacją iTunes na Win Vista 64bit Pojawia mi się po prostu lakoniczny komunikat 'Wystąpil problem z tym pakietem instalatora WIndows..' załączam zrzut ekranu :/ Vista 65bit, Itunes również i nic nie moge zrobic :/

#42 Marriu-4088b2fcfa

Marriu-4088b2fcfa
  • 802 postów

Napisano 04 grudnia 2011 - 11:55

trzeba pobrać odpowiednią wersję z iTunes. Najlepiej włączyć internet explorer w wersji 64 bit i strona Apple sama rozpozna system i "przydzieli" odpowiednią instalkę, tak było u mnie.

#43 Herubis

Herubis
  • 5 postów

Napisano 21 grudnia 2011 - 15:21

Warto spróbować wyłączyć antywirus na czas instalacji lub wyczyścić rejestr z błędów

#44 Piotrunio

Piotrunio
  • 28 postów

Napisano 02 stycznia 2012 - 04:51

Problem z instalacją iTunes

Witajcie,
nie jednego iphona już mialem, przeszedłem z nimi długą drogę i pokonałem już nie jeden problem, ale tym razem, nawet na angielskich forach nie moge znaleźć pomocy ;/

konkretnie
po zainstalowaniu nowego itunes, wyskakuje mi komunikat
mobile device helper przestał działać

Dołączona grafika

iTunes widzi iPhona, ale chodzi jak sieczka, spowalnia cały komputer, nic się nie da zrobić, zawiesza się przy synchronizowaniu.

Jedyne co sam modziłem to zmiana w pliku host - usunięcie IP serwerów, bo aktualizowałem 3GS a z 3.0 do 5.01, sam korzystam z iPhona 4 na 4.3.3 wiec nie potrzebowałem nowego itunes... ale niestety

Usunąłem wszystko apple z usuń programy, zainstalowałem ponownie 2x - nic.
Wywalenie samego programu MDH pomaga, a i owszem, tylko wtedy iTunes nie widzi iphona... ;/
działam na Windows 7, 64bit, iTunes 10.5

komunikat wyskakuje co minute. macie jakies pomysły ?

---------- Wpis dodano o 04:43 ---------- Poprzedni wpis dodano o 03:57 ----------

Udało się ;p aż mi się wierzyć nie chce.
1. sciagnalem starszą wersje = Download for iTunes 10.4.1 for Windows (64 - bit) .
2. usunąłem nową,
3. zainstalowałem starą
4. z "C:\Users\Piotrek\Music\iTunes" musiałem zastąpić plik library.itl ( z folderu Previous iTunes Libraries - najmłodszy plik )
to wszystko :P
smiga - jednak google to potęga jest ( i podstawowa znajomość ang ;p )
ide spać spokojnie, po tej walce jestem padnięty....

---------- Wpis dodano o 04:51 ---------- Poprzedni wpis dodano o 04:43 ----------

a jednak ;( działa, a i owszem, ale nie jest kompatybilne z iphonem na iOS 5 ;/ tyle dobrego że normalnie można się obsługiwać na starszych softach... temat aktualny... ;/

#45 tabaka

tabaka
  • 8 postów

Napisano 18 stycznia 2012 - 15:23

there is a problem with this Windows installer package cześć, kiedy instaluje iTunes 10 w końcówce instalacji wyskakuje mi "there is a problem with this Windows installer package". Sporo szukałem i nie znalazłem odpowiedzi. proszę o pomoc. Pilnie potrzebuje iTunes.

#46 haryjob

haryjob
  • 23 postów
  • SkądLodz

Napisano 23 stycznia 2012 - 22:07

there is a problem with this windows installer package Witam. Na windows 7 64 bity nie moge zainstalować najnowszego Itunes. Ma ktoś rozwiązanie sprawdzone ? nie znalazłem w google sprawdzonego sposobu aby ten problem rozwiązać

#47 mart3112

mart3112
  • 8 postów

Napisano 24 stycznia 2012 - 12:22

haryjob a ściągałeś itunes'a 64bit?

#48 inna333

inna333
  • 3 postów
  • SkądBrzeg, PL

Napisano 10 lutego 2012 - 16:40

tabaka może być tak że Apple Software Update Ci blokuje możliwość dalszej instalacji dlatego polecam usunąć obecną wersję iTunes i zainstalowanie nowej potem ;) Jeżeli nie będziesz mógł usunąć tej aplikacji Apple polecam program do usunięcia Microsoft Fix it

#49 gegu12

gegu12
  • 26 postów
  • SkądKraków

Napisano 03 marca 2012 - 00:50

Problem z instalacją nowego iTunes 10.5 - Windows 7

Witam,
Mam problem z aktualizacją iTunes:(
Po kilku sekundach przerywa instalację i pojawia się komunikat:
Dołączona grafika

System z którego korzystam to oryginalny Windows 7 Home Premium - wersja 64-bitowa;)

Wiecie co zrobić:D?

---------- Wpis dodano o 00:50 ---------- Poprzedni wpis dodano o 00:46 ----------

Dołączona grafika

#50 michu26

michu26
  • 104 postów
  • SkądGdynia

Napisano 03 marca 2012 - 15:21

odinstaluj i zainstaluj od nowa iTunes




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych