Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Kradzież przez forum :(


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
115 odpowiedzi w tym temacie

#51 admkryn

admkryn
  • 2 997 postów
  • SkądLondyn, UK

Napisano 31 maja 2007 - 15:20

NO nareszcie jakaś reakcja. Ja wierzaę na słowo :-)

#52 McGege

McGege
  • 202 postów
  • SkądW-wa

Napisano 31 maja 2007 - 15:23

No to czekamy i zobaczymy jak się sytuacja rozwinie, bo mi to nie brzmi jakoś przekonująco. Niech panowie od gierki i ipoda dadzą znać czy dostali towar który kupili.

#53 razorek84

razorek84
  • 578 postów
  • Skąd100lica

Napisano 31 maja 2007 - 15:27

troche mi sie lzej zrobilo jakos ;)

#54 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 31 maja 2007 - 15:36

Ależ właśnie mam coś do powiedzenia, może najpierw postaraj się zrozumieć a potem się czepiaj?


Oczywiscie, jak zwykle nikt nie rozumie Twoich uwag.



Toszak: czekamy na informacje czy przesylka od Maniacco dotarla.

Maniacco: nie rozumiem dlaczego przesylek nie wysylasz osobiscie.

#55 razorek84

razorek84
  • 578 postów
  • Skąd100lica

Napisano 31 maja 2007 - 15:38

Oczywiscie, jak zwykle nikt nie rozumie Twoich uwag.



Toszak: czekamy na informacje czy przesylka od Maniacco dotarla.

Maniacco: nie rozumiem dlaczego przesylek nie wysylasz osobiscie.


zdrowy rozsadek mowi mi poczekajmy...

#56 McGege

McGege
  • 202 postów
  • SkądW-wa

Napisano 31 maja 2007 - 15:39

nie za wcześnie na lżej ....heheehehhehe. niech głowni zainteresowani dadzą znać czy dostali swój towar , wtedy można odetchnąć ...... i oby tak było . Coż jak widać zasada ograniczonego zaufania jednak musi obowiązywać zawsze :D. Tak się zastanawiam czy zaintersowani otrzymaliby swój towar, gdyby nie narobili szumu na tym forum ????

#57 seba22

seba22
  • 421 postów
  • SkądKensington Beach

Napisano 31 maja 2007 - 15:41

troche mi sie lzej zrobilo jakos ;)


Mi również...

Maniacco się ze mną skontaktował, obiecał pierwszą wpłatę w wysokości 250 zł na moje konto, reszta w najbliższym czasie. Prosił mnie też abym o tym napisał gdyż jak widać jednak zależy mu na dobrej opinii publicznej. Co z tego wyjdzie, zobaczymy. Na pewno poinformuję Was o dalszych krokach Pana Andrzeja, uczestnika naszej społeczności.

#58 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 31 maja 2007 - 15:49

Seba 22: to rowniez napisz jak juz pieniadze dostaniesz. Maniacco sam przyznal, ze nabroil, miejmy nadzieje, ze w dobrym stylu wszystko odkreci i wywalimy ten watek do smieci. Umowa stoi? :)

#59 Toszak

Toszak
  • 899 postów
  • SkądŁódź

Napisano 31 maja 2007 - 15:52

Maniacco właśnie do mnie dzwonił, przeprosił i powiedział, że zlecił znajomemu wysłanie paczki, gdyż jest zawalony robotą i nie mógł osobiście. Kolega nawalił, ale Pan maniacco obiecał jak napisał, że wyśle paczkę jutro. Ciesze się, że sprawa się wyjaśniła i oczekuje na paczke. Pozdrawiam

#60 pank

pank
  • 1 548 postów
  • Skądwawa

Napisano 31 maja 2007 - 15:58

Oczywiscie, jak zwykle nikt nie rozumie Twoich uwag.


Nikt, czy może nie wszyscy? Chodziło mi tylko o to że niektórzy wydali wyrok zanim jeszcze człowiek się zaczął bronić, czy to takie skomplikowane? Może przysol mi kilka punktów karnych i daj bana tylko dla tego że czegoś nie zrozumiałeś?

#61 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 31 maja 2007 - 16:02

Nikt wyroku nie wydal. Czekalismy az odezwie sie maniacco. Watek zostal zalozony, sprawa opisana. Obydwie strony sie odezwaly, rzecz sie w ciagu doby wyjasnila, Moderatorzy dostali dokumentacje i przeprowadzili rozmowy z kazda ze stron. Jesli wszystko pojdzie dobrze watek wyladuje w koszu. Jesli nie, zostanie, niestety, ku przestrodze dla dobra nastepnych kupujacych. Co sie czepiasz, Czlowieku?

#62 uwak

uwak
  • 778 postów

Napisano 31 maja 2007 - 16:14

buahahaa - ladnie 6 stron zasadzonego wyroku zanim zaintyeresowany sie odezwal - mozecie byc dumni z siebie ............ ;( latwo sie kamienie rzuca .....

#63 counth

counth
  • 11 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 31 maja 2007 - 16:15

Bardzo dobrze, że sprawa została tu opisana, i spodziewam się jeszcze jakiegoś podsumowania jak się sprawy de facto zakończyły. Cała siła takich społeczności jak myapple tkwi właśnie w "transparentności" i w świadomości wszystkich że łatwo mogą stracić cały szacunek i poważanie w całej grupie ludzi (nie twierdzę że tak się stało w tym przypadku). Reakcja grupy była jak najbardziej na poziomie.

#64 pank

pank
  • 1 548 postów
  • Skądwawa

Napisano 31 maja 2007 - 16:19

Nikt wyroku nie wydal. Czekalismy az odezwie sie maniacco.

Watek zostal zalozony, sprawa opisana. Obydwie strony sie odezwaly, rzecz sie w ciagu doby wyjasnila, Moderatorzy dostali dokumentacje i przeprowadzili rozmowy z kazda ze stron. Jesli wszystko pojdzie dobrze watek wyladuje w koszu. Jesli nie, zostanie, niestety, ku przestrodze dla dobra nastepnych kupujacych. Co sie czepiasz, Czlowieku?


Ja się czepiam? To chyba Ty zacząłeś? Po co odsyłasz mnie do regulaminu i karzesz się zamknąć? Zresztą, jak się okazało, nie tylko ja zauważyłem że dla niektórych wyrok zapadł przed rozprawą. Brakowało jeszcze "ten pan już nigdy nic nikomu nie ukradnie".

#65 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 31 maja 2007 - 16:32

Pank chcesz odpoczac od forum na tydzien?Masz problem, chcesz poskarzyc sie na moderatora, napisz do administratora, albo zglos posta. Nie zamieniaj watku w klotnie, zwlaszcza TAKIEGO WATKU!!

#66 pank

pank
  • 1 548 postów
  • Skądwawa

Napisano 31 maja 2007 - 16:41

Ocho, kolega tak się zdenerwował że aż się czerwony zrobił. Powtarzam jeszcze raz, nie ja zacząłem się kłucić, ale tylko mnie straszy się banem za to że ośmieliłem się zaproponować żeby poczekać z osądem na wyjaśnienia drugiej strony.

#67 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 31 maja 2007 - 16:53

ośmieliłem się zaproponować żeby poczekać z osądem na wyjaśnienia drugiej strony.


Nie. Byles uprzejmy za to nazwac ten watek "procesem Mamonia" co IMHO mija sie z prawda.

I prosze : nie skladaj teraz wyjasnien "co_miales_na_mysli_ale_inteligentni_inaczej_jak_zwykle_nie_zrozumieli". Wystarczy wczesniej stawiac gwiazdke przy kazdej swojej wypowiedzi i tworzyc pod spodem przypis wyjasniajacy metafore.

#68 voitek

voitek
  • 925 postów

Napisano 31 maja 2007 - 16:55

buahahaa - ladnie 6 stron zasadzonego wyroku zanim zaintyeresowany sie odezwal - mozecie byc dumni z siebie ............ ;( latwo sie kamienie rzuca .....


A co, ja bym cisnął w takiego całkiem sporą cegłą, jakby mi przez miesiąc milczał i towaru nie wysyłał, nie mając ku temu naprawdę ważnego powodu, jak na przykład kopnięcie w kalendarz albo choroba psychiczna. Bądźmy poważni, jedna strona wykazuje się dobrą wolą, wysyła pieniądze natychmiast, bo chce natychmiast mieć sprzęt i się nim cieszyć. Podnośmy trochę standardy. Brak jakichkolwiek informacji, bo nie chodzi nawet jeszcze o niewysłanie sprzętu, przez taki czas, w moich oczach poważnie nadwyręża zaufanie do kontrahenta. A zaufania nie odzyskuje się ot tak: przepraszam, jutro wyślę -- bo to trzeba było zrobić od razu. A wszyscy odetchnęli z ulgą i biją brawo. Nie oskarżam nikogo o nieuczciwość, ale moim zdaniem jeśli mamy żyć w porządnym kraju, to trzeba pokazywać palcem nieporządne zachowania.

#69 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 31 maja 2007 - 16:57

A zaufania nie odzyskuje się ot tak: przepraszam, jutro wyślę -- bo to trzeba było zrobić od razu.


Wlasnie dlatego, co oczywiscie wywola fale protestow u demokratow ;P , ten watek bedzie wisial dopoki kupujacy nie otrzymaja swojego towaru.

#70 JEDI_V-03965dee98

JEDI_V-03965dee98
  • 2 630 postów
  • Płeć:
  • SkądOBERSCHLESIEN

Napisano 31 maja 2007 - 17:02

A mnie sie wydaje,ze to Pan M. ma klopoty z nalogowym hazardem a nie kumpel,ktory niby zwial do Anglii

#71 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 31 maja 2007 - 17:05

Niestety, ale patrzac na to z zewnatrz, taki proceder wyglada po prostu na "wyludzenie krotkoterminowej, nieoprocentowanej pozyczki."Strach pomyslec, gdyby inni uzytkownicy wpadli na podobny pomysl..

#72 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 31 maja 2007 - 17:07

JEDI_V: prosze, zachowajmy takie oceny dla siebie.

#73 razorek84

razorek84
  • 578 postów
  • Skąd100lica

Napisano 31 maja 2007 - 17:10

JEDI_V: prosze, zachowajmy takie oceny dla siebie.

Warto rozmawiac

#74 neos

neos
  • 27 postów
  • SkądRacibórz/Kraków

Napisano 31 maja 2007 - 17:12

Voitek dobrze mówi.

#75 Gość_tygrysio_*

Gość_tygrysio_*

Napisano 31 maja 2007 - 17:13

maniacco, powiedział mi, że wysłał w czwartek 24 V, wieczorem.
Toszak


To po co było mówić że wysłałeś .... Nie wiem jakie ty masz problemy ale jak w taki słowny sposób załatwiałeś sprawę z lichwiarzami to sie nie dziwie że doprowadziłeś do sytuacji w której bałeś sie o siebie .... Druga sprawa patrząc na Twoje zachowanie to życzę Ci naprawde powodzenia w szukaniu pracodawcy ktory bedzie zainteresowany takim "odpowiedzialnym" "uczciwym" "sumiennym" pracownikiem. Sorki ale to że Cie nie ma to nie usprawiedliwia braku kontaktu z Twojej strony do osób ktore w dobrej wierze przesłały Ci swoje pieniądze. Ot to moje zdanie. W moich oczach takie zachowanie jest nieuczciwe dziecinne i śmieszne ....... Może mam inne poczucie wartości gdyż tłumaczenie że kolega dał Ciała do mnie nie trafia (swoją drogą fajni koledzy w Twoim otoczeniu )




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych