Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Kradzież przez forum :(


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
115 odpowiedzi w tym temacie

#76 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 31 maja 2007 - 17:23

W oczekiwaniu na odpowiedzi zainteresowanych potwierdzajace czy dostali towar chce wrocic do jednej sprawy. Zglosze Code propozycje powstania CZARNEJ LISTY NIEUCZCIWYCH HANDLARZY. Prosze przesylac wszystkie opisy, swistki dowodzace , ze ktos czegos nie sprzedal/nie kupil. Im lepiej udokumentowane oszustwo tym wieksza pewnosc, ze bedziemy miec czyste sumienie umieszczajac kogos na liscie.

#77 maniacco

maniacco
  • 382 postów
  • SkądPiekary Śląskie

Napisano 31 maja 2007 - 18:16

ok.znowu jestem na chwilke. umowilem sie z osobami zainteresowanymi. i slowa dotrzymam. sam jestem osoba ktora jakopierwsza by pojechala do domu osobiscie i walnela do porzadku w zeby. mam porsbe: poxczekajcie do wyjasnienia sprawy. skoro sami zainteresowani narazie sa spokojniejsi to dajcie mi tez troche luzu...blagam... bardzo szanuje wasza spolecznosc... serio... bardzo. nie mam zamiaru nikogo z was urazac ani oszukiwac. niestety nie wszystko musi sie zawsze toczyc tak jak sie chce. co do mojego logowania na myapple, toniestety musze stwieredzic ze nie logowalem sie nanim. po prostu na moim domowym kompie caly czas strona startowa jest myapple - dla tego gdy tylko ktos w domu wejdzie na neta to wyskakuje ze jest online. ja z mojej strony najmocniej przepraszam. bonie moge nic wiecej.... no moze prawie.... jeden z forumowiczow zasugerowal iz wziolem pozyczke nieoprocentowana... po rozmowei telefonicznej z LUKASZEM doszlismy downiosku ze najlepiej po prostu8 jakos zrekompensowac calosc... i zrobic to finansowo... i tak zrobie... blagam was...poczekajcie jeszcze chwilke z ostatecznymi wyrokami. serdecznie pozdrwaiam... co do wyjscia z calosci z klasa...tonie bardzomampomysl jak dodac do calosci odrobine klasy... ale cos wymysle... mam nadzieje ze poszkodowani pomoga mi w tym, gdy tylko sprawerozwiazemy.

#78 Toszak

Toszak
  • 899 postów
  • SkądŁódź

Napisano 31 maja 2007 - 18:56

Narazie spróbujmy nie wydawać pochopnych wyroków na temat hazardu itp. bo to wg. mnie nie na miejscu. Sam proponowałbym powstrzymać się z komentarzami do momentu jak sprawa się rozwiąże, wtedy będzie czas na takie opinie.

#79 ŁUKASZ1

ŁUKASZ1
  • 497 postów
  • SkądWARSZAWA

Napisano 31 maja 2007 - 19:10

Moze to nie moj biznes ale zadzwonilem do Manico. Odebral, i nawet pozniej oddzwonil. Pobawilem sie w doradce - mediatora ;-0 Rozmawialismy kilka razy. Generalnie wiadomo dal ciala, przyznal sie.. , opowiedzial co zaszlo - zasugerowalem mu sposob zalatwienia sprawy polubownie. Mysle ze bedzie mial chlopak nauczke ze nalezy samemu pilnowac swojego intersu i nie krecic, nie ukrywac czegos co nie mialo miejsca. Na moj gust sprawa zakonczy sie pozytywnie - chyba ze Manico za nic ma swoj honor.

#80 reRESERVEDFX

reRESERVEDFX

    /////AMG

  • 2 111 postów
  • SkądBurr Ridge, IL

Napisano 31 maja 2007 - 20:59

Warto rozmawiac


...Ale nie oczerniac kogos jak sie o tym nie wie. Cos takiego tutaj sie nazywa slander. Mowisz, ze to jakis hazardziarz chociaz nie masz na to dowodow. Oj nieladnie... Ja tam nie krzyczalem na maniacco, ze jest winny albo niewinny. Po prostu poczekalem az sie sprawa wyjasnila. Kazdy ma prawo wpasc w dolek od czasu do czasu. Zycie nie jest easy, ale to juz inna historia.

Troche respektu dla innych ludzi. Wkoncu jestesmy madrymi osobami.


Pozdr.

#81 syrakuz

syrakuz

    Dr

  • 1 073 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 31 maja 2007 - 21:04

tak sobie czytam i czytam... i zadaje sobie pytanie? gdzie jest domniemanie niewinności?

są oskarżenia, są insynuacje, są plotki... przecież vis maior to rzecz powszechna, każdemu mogło się coś przytrafić, sprawę powinni załatwić między sobą strony, nie jesteśmy sądem i nie od tego jest forum.

temat be!

#82 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 31 maja 2007 - 21:09

sprawę powinni załatwić między sobą strony, nie jesteśmy sądem


Wlasnie dlatego,ze obie strony nie potrafily sie dogadac miedzy soba, powstal ten watek.Inaczej tematu by nie bylo. Pomimo to, zasada domniemania niewinnosci nadal obowiazuje, wiec warto sie zastanowic zanim ktos napisze nowego posta..

#83 Loti

Loti
  • 801 postów
  • SkądWro

Napisano 31 maja 2007 - 21:09

quod erat demonstrandum... btw moze by zawiesić wątek do czasu rozwiązania zaistniałej syt. przez samych zainteresowanych ?

#84 razorek84

razorek84
  • 578 postów
  • Skąd100lica

Napisano 31 maja 2007 - 21:15

A ja napisze tak: Dziwią mnie te wasze opinie w stylu poczekajmy, zobaczymy, o domniemaniu niewinności itp itd. Nie opowiadajcie bajek... Jezeli wydarzyłaby sie teraz taka sama sytuacja jak to zostalo opisane w temacie "pomoc" (szkoda ze został usunięty), to nie wiem co powiecie ale daję dużo że następnym razem już koledze maniacco nie pomożecie.I to jest fakt, źle że to może wpłynąc na osobę która naprawdę będzie potrzebowała pomocy! I nie oszukujmy sie jakaś bariera została przekroczona... Ps. Co by było gdyby wasz pracodawca nie zaplacil wam pensji przez miesiac ??

#85 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 31 maja 2007 - 21:18

Kazdy ma prawo do swego zdania. Razorek84, jakie rozwiazanie proponujesz?

#86 Ruczaj

Ruczaj
  • 3 528 postów
  • SkądPoznan

Napisano 31 maja 2007 - 21:40

Do wszystkich tak zachecajacych do czekania na "druga strone", do "domniemania niewinnosci": a niech teraz ktory sprobuje sie bulwesowac, ze mu SAD czegos nie robi na czas.... Teraz tacy madrzy, ale potem bedziecie na bank pyszczyc jak wam ktos za wasze pieniadze zrobi olew.

#87 Toszak

Toszak
  • 899 postów
  • SkądŁódź

Napisano 31 maja 2007 - 21:42

Ja otrzymałem już passy do gry i cd-key'e, więc teraz jest to tylko kwestia płyty. (passy działają, sprawdzałem u współlokatora). A co do maniacco - cóż, przyznał się do błędu, jak wiadomo nie miał ostatnio łatwo z wiadomych powodów, nie oszukał ani nie okradł mnie. Uważam, że sprawa się wyjaśniła (czekam jeszcze oczywiście na samą gre), jednak uważam, że zarzuty kierowane w strone maniacco są zbyt mocne... Osobą która powinna rościć największe pretensje i zarzuty jestem ja, a nie rozumiem dlaczego nadal, po wyjaśnieniach nadal maniacco jest atakowany. Po rozmowie z nim, jestem go w stanie zrozumieć dlaczego osobiście nie wysłał paczki, bo każdy z nas ma kiedyś swój ciężki czas i nawał roboty 25h/dobę. Myśle, że nie odbije się to na wiarygodności i opinii maniacco, gdyż sprawe chciałem wyjaśnić i zaszło drobne nieporozumienie... Prosiłbym więc o nieocanianie pochopnie osoby Pana maniacco po 1 incydencie, który zakończył się zresztą dobrze. Btw. wiem, że Ci którzy to pisali byli po mojej stronie, ale bezpodstawne uwagi na temat hazardu, oraz niektóre atakujące posty razorka84, są conajmniej nie na miejscu, żeby nie powiedzieć chamskie. Ja postanowiłem obiektywnie ocenić całą sytuacje i uważam, że wina jest po stronie maniacco, jednak nie jest to powód do atakowania go w taki sposób. Jak już napisałem czekam nadal na samą grę, jednak mam nadzieje, że ją otrzymam, bo żadna reputacja nie jest warta 120 zł i myśle że maniacco o tym wie. Nie chciałbym aby wyszło, że za wszelką cene bronie maniacco bo się z nim dogadałem czy coś... Poprostu prosiłbym o bycie obiektywnym i zrozumienie motywacji obu stron. Pozdrawiam

#88 syrakuz

syrakuz

    Dr

  • 1 073 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 31 maja 2007 - 21:45

Toszak, z całym szacunkiem, na przyszłość inaczej tytułuj posty w takich sytuacjach, albo chociaż daj znak zapytania.

#89 razorek84

razorek84
  • 578 postów
  • Skąd100lica

Napisano 31 maja 2007 - 21:48

Toszak, z całym szacunkiem, na przyszłość inaczej tytułuj posty w takich sytuacjach, albo chociaż daj znak zapytania.


dokladnie.i prosze tego nie zmieniac.

#90 maniacco

maniacco
  • 382 postów
  • SkądPiekary Śląskie

Napisano 31 maja 2007 - 21:50

z całym szacunkiem kolego razorku84, ale gówno wiesz. (to jest moje zdanie) tonymontana napisał że nawet ja moge je mieć.
jeśli chodzi o pomoc - to czy mi wierzysz czy nie na forum znalazły się osoby które pomogły mi nie dla tego że uważały że tak jest, ale przeżyły coś podobnego.
dobrym pytaniem jest pytanie postawione wyżej... czyli CO PROPONUJESZ? ja widzę kilka opcji
- będziesz superbohaterem - przyjedziesz.... skopiesz mi morde i wydrzesz pieniądze.. a wszystko pozostale rozdasz biednym
w tym mogę ci pomóc bo bywam często w warszawie ostatnio - i możemy się gdzieś umówić na ustawkę
- będziesz wydzwaniał do ludzi i na prokuraturę
- oprócz tego że jestem hazardzistą ujawnisz fakt że jestem wyjątkowo paskudnym gejem który potrzebuje pieniędzy na to żeby kożystać z usług męskich prostytutek

a teraz z innej beczki... z całym szacunkiem dla forumowiczów tutaj zebranych - ludzi takich jak dwoje bohaterów tego tematu jest więcej. nie ukrywam tego. od bardzo długiego czasu ledwo wiążę koniec z końcem, i tego typu topic nie jest dla mnei największym teraz porblemem, acz przekonałem się już iż społeczność tego forum to bardzo specyficzne środowisko, i bardzo ważne jest dla mnei aby mieć tutaj "chody". z całego serca przepraszam... wszystkich tutaj... dokładnie wszystkich co do jednej osoby!!! LUDZIE proszę dajcie mi teraz te kilka dni na uregulowanie tych spraw - niestety listonosza nie pogonie teraz.

dziękuję wszystkim za wyrażanie swooich opinii - domyślam się że to w trosce o poszkodowanych w całej sytuacji - i to właśnie jest fajne w tym forum. ale szczególnie dziękuję tym którzy dali mi coś powiedzieć.

jeśli ktoś wybiera się na policję lub zakłada stronę www.niekupujcieumaniaka.pl to życzę powodzenia. bo wydaje mi się iż jeśli umówię się z kontrahentami i zrekompensuję im jakoś moje danie dupy to nic nei poradzicie.

a co do mnie i tematu POMOC. to panie razorku - nie pomogłeś - nie gadaj. ja jeszcze sporo czasu będę potrzebował żeby sobie móc wyjść na piwo w spokoju i wrócić w spokoju do domu chqwiejnym krokiem. w wielu środowiskach się naraziłem i wiele już zaryzykowalem, ale teraz mam już na tyle stabilną sytuację iż nie muszę kombinować i się narażać... po prostu klepać biedę i się spłacać. i z całym szacunkiem CH*j CI DO TEGO.

pozdrawiam.

chcecie mnei wywalić z tego forum - rozumiem doskonale... razorku... chcesz mnei pobić - zapraszam - obiecuję że będę się bronił tylko jedną ręką.

jednak po raz ostatni proszę - poczekajcie do wyjaśnienia sprawy - i choć przez chwilkę zalużcie że jest choć 1% szans na to że nie chciałem nikogo zrobić w balona - tylko po raz kolejny powineła mi się noga. nikt na tym wszystkim nie ucierpi - chyba że pan razorek będzie chciał mnei pobić - wtedy on może ucierpieć. ogólnie jestem bardzo przyjażnie nastawioną osobą z dużym poczuciem humoru i na dobrej drodze do tego żeby wyjśc na ludzi - mam nadzieje że w najbliższym czasie spotkam jak najmniej takich jak razorek ;)

P R Z E P R A S Z A M

#91 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 31 maja 2007 - 21:57

Wszystkie strony wypowiedzialy sie. Temat zamykam, zostanie otwarty w stosownym czasie, chyba ze Admin postanowi inaczej.
  • Blade__ lubi to

#92 razorek84

razorek84
  • 578 postów
  • Skąd100lica

Napisano 31 maja 2007 - 21:58

z całym szacunkiem kolego razorku84, ale gówno wiesz. (to jest moje zdanie) tonymontana napisał że nawet ja moge je mieć.
jeśli chodzi o pomoc - to czy mi wierzysz czy nie na forum znalazły się osoby które pomogły mi nie dla tego że uważały że tak jest, ale przeżyły coś podobnego.
dobrym pytaniem jest pytanie postawione wyżej... czyli CO PROPONUJESZ? ja widzę kilka opcji
- będziesz superbohaterem - przyjedziesz.... skopiesz mi morde i wydrzesz pieniądze.. a wszystko pozostale rozdasz biednym
w tym mogę ci pomóc bo bywam często w warszawie ostatnio - i możemy się gdzieś umówić na ustawkę
- będziesz wydzwaniał do ludzi i na prokuraturę
- oprócz tego że jestem hazardzistą ujawnisz fakt że jestem wyjątkowo paskudnym gejem który potrzebuje pieniędzy na to żeby kożystać z usług męskich prostytutek

a teraz z innej beczki... z całym szacunkiem dla forumowiczów tutaj zebranych - ludzi takich jak dwoje bohaterów tego tematu jest więcej. nie ukrywam tego. od bardzo długiego czasu ledwo wiążę koniec z końcem, i tego typu topic nie jest dla mnei największym teraz porblemem, acz przekonałem się już iż społeczność tego forum to bardzo specyficzne środowisko, i bardzo ważne jest dla mnei aby mieć tutaj "chody". z całego serca przepraszam... wszystkich tutaj... dokładnie wszystkich co do jednej osoby!!! LUDZIE proszę dajcie mi teraz te kilka dni na uregulowanie tych spraw - niestety listonosza nie pogonie teraz.

dziękuję*wszystkim za wyrażanie swooich opinii - domyślam się że to w trosce o poszkodowanych w całej sytuacji - i to właśnie jest fajne w tym forum. ale szczególnie dziękuję tym którzy dali mi coś*powiedzieć.

jeśli ktoś wybiera się na policję lub zakłada stronę www.niekupujcieumaniaka.pl to życzę*powodzenia. bo wydaje mi się*iż jeśli umówię się z kontrahentami i zrekompensuję*im jakoś moje danie dupy to nic nei poradzicie.

a co do mnie i tematu POMOC. to panie razorku - nie pomogłeś - nie gadaj. ja jeszcze sporo czasu będę potrzebował żeby sobie móc wyjść na piwo w spokoju i wrócić w spokoju do domu chqwiejnym krokiem. w wielu środowiskach się naraziłem i wiele już zaryzykowalem, ale teraz mam już na tyle stabilną sytuację iż nie muszę*kombinować*i się narażać... po prostu klepać biedę i się spłacać. i z całym szacunkiem CH*j CI DO TEGO.

pozdrawiam.

chcecie mnei wywalić z tego forum - rozumiem doskonale... razorku... chcesz mnei pobić - zapraszam - obiecuję że będę*się bronił tylko jedną*ręką.

jednak po raz ostatni proszę - poczekajcie do wyjaśnienia sprawy - i choć*przez chwilkę zalużcie że jest choć 1% szans na to że nie chciałem nikogo zrobić w balona - tylko po raz kolejny powineła mi się*noga. nikt na tym wszystkim nie ucierpi - chyba że pan razorek będzie chciał mnei pobić - wtedy on może ucierpieć. ogólnie jestem bardzo przyjażnie nastawioną osobą z dużym poczuciem humoru i na dobrej drodze do tego żeby wyjśc na ludzi - mam nadzieje że w najbliższym czasie spotkam jak najmniej takich jak razorek ;)

P R Z E P R A S Z A M



Ok.

#93 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 07 czerwca 2007 - 17:53

OTWIERAM.

#94 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 07 czerwca 2007 - 18:08

OTWIERAM.


Zgadza sie. Najwyzsza pora na zapoznanie sie z dalszym obrotem sprawy.

#95 Toszak

Toszak
  • 899 postów
  • SkądŁódź

Napisano 07 czerwca 2007 - 22:50

Otrzymałem grę w poniedziałek... wszystko jak narazie zdaje się być ok i nie mam żadnych zastrzeżeń. Troche czekałem, ale cóż każdemu zdarzają się wpadki... maniacco zdeklarował się nawet, aby wyjść z honorem, że nie chce 2 wpłaty. Prosiłbym więc jeszcze o wyrozumiałość wobec niego. Ciesze się że sprawa zakończyła się dobrze. Pozdrawiam
  • MacDada lubi to

#96 krzyfar

krzyfar

    The Hunter

  • 5 642 postów
  • Płeć:

Napisano 07 czerwca 2007 - 22:52

Otrzymałem grę w poniedziałek... wszystko jak narazie zdaje się*być ok i nie mam żadnych zastrzeżeń. Troche czekałem, ale cóż każdemu zdarzają się wpadki... maniacco zdeklarował się*nawet, aby wyjść*z honorem, że nie chce 2 wpłaty. Prosiłbym więc jeszcze o wyrozumiałość wobec niego. Ciesze się*że sprawa zakończyła się dobrze.
Pozdrawiam


To dobra informacja. Cieszę się że udało się wam dojść do porozumienia.

#97 Loti

Loti
  • 801 postów
  • SkądWro

Napisano 07 czerwca 2007 - 23:06

chciałoby się rzec "a nie mówiłem..." Maniacco wydawał się być rozsądnym facetem i jak widać przypuszczenia okazaly się nie byc złudne. ukłony dla zainteresowanych Loti

#98 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 08 czerwca 2007 - 06:49

ciekawe czy maniaco tak samo szybko zalatwial sprawe gdyby Toszak nie poruszył tej sprawy na łamach forum...

#99 razorek84

razorek84
  • 578 postów
  • Skąd100lica

Napisano 08 czerwca 2007 - 07:03

a czy z seba22 tez sprawa zostala wyprostowana ?

#100 pank

pank
  • 1 548 postów
  • Skądwawa

Napisano 08 czerwca 2007 - 10:03

ciekawe czy maniaco tak samo szybko zalatwial sprawe gdyby Toszak nie poruszył tej sprawy na łamach forum...


Ciekawe czy sprawia Ci przyjemność kopanie leżącego. Człowiek się wywiązał, może by tak dać mu już spokój, co?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych