Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[iCześć] Przywitaj się, przedstaw, napisz kilka słów ....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
831 odpowiedzi w tym temacie

#201 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 02 stycznia 2007 - 11:35

Witamy i pozdrawiamy! Polecam dolozyc troszke ramu, by w pelni cieszyc sie z komputerka.

#202 jac.zuz

jac.zuz
  • 231 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 02 stycznia 2007 - 23:50

Ehh a ja tak rychlo w czas zauwazylem temat, ale cóż ;) Jestem Jacek, niedlugo 20 lat stuknie :P Jestem studentem politechniki gdańskiej, mieszkam oczywiście też w gdańsku :P

#203 czekma

czekma
  • 22 postów
  • SkądWrocław, PL

Napisano 03 stycznia 2007 - 00:20

Witam, jestem Marek, na Mac'a "chory byłem długi czas... i wreszczie ziściło się... mieszkam we Wrocku, interesuję się fotografią i montażem video. Pozdr.

#204 sagepowder

sagepowder
  • 1 postów

Napisano 04 stycznia 2007 - 18:52

New here I am new here, just saying hello :) <3 sagepowder

#205 leju

leju
  • 150 postów
  • Skądwrocław

Napisano 05 stycznia 2007 - 17:56

Jestem, Michał z Wrocławia. Zarejestrowałem się aby bardziej poznać komputery firmy APPLEi zdecydować czy jest sens kupna Maca Mini:D. OD mniej więcej roku zajmuję się grafiką więc jestem jeszcze n00bem:D. Pozdrawiam...i jeszcze raz sorry za moje posty wcześniejsze:( dodam jeszcze że jestem wielkim fanem Realu Madryt:D

#206 maciukh

maciukh
  • 38 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 05 stycznia 2007 - 22:54

Maciek, Warszawa - MB od mniej więcej dwóch tygodni - w zasadzie od tego czasu jestem pod wrażeniem systemu :)

#207 doorshlaq

doorshlaq
  • 847 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 stycznia 2007 - 01:43

Witam. Mam na imie Paweł, mam 48 lat, niegrałem w Tibie już 11 dni. ;-) to żart ale na poważnie jestem zapalonym Tibiarzem i niezamierzam od niej odpoczywać ;-) chociaż przydało by mi się. ;-) Pozdrawiam fanów Tibii!

#208 maslaq

maslaq
  • 2 389 postów
  • SkądTychy

Napisano 06 stycznia 2007 - 10:57

a to ja sie tez przywitam Imie: mateusz msc zamieszkania: tychy wkręta ostateczna: yo-yo sprzęt apple w moim M to: iMac G5 z iS(siostrzany), 2x iPod 5g 30GB własnego maczka JESZCZE nie posiadam ale sie staram ;d

#209 Grooby

Grooby
  • 913 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 08 stycznia 2007 - 16:32

No to moze i ja :) Nazywam sie Adam, mieszkam w Warszawce, pracuje jako Software Engineer. Maczkiem zarazilem sie sam, wlasnie czekam na mojego iMaca (ma przyjsc jutro!) :D C'ya

#210 bat

bat
  • 18 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 09 stycznia 2007 - 02:09

Witajcie! ----------- • Bat • Rodzina • Warszawa • Grafik • Apple, Apple, Apple od '94 [LC475] • Obecnie G5 jak w opisie • Często zagladałem na MyApple • Postanowiłem przerwać wiszenie głową w dól [ciszę] i dołączyć do licznego grona pozdrawiam

#211 voitek

voitek
  • 925 postów

Napisano 09 stycznia 2007 - 03:30

"Znamy się mało... Więc może ja bym powiedział parę słów o sobie, najpierw. Urodziłem się... Urodziłem się w Małkini w 1937 roku w lipcu. Znaczy w połowie lipca... właściwie w drugiej połowie lipca właściwie... Yyyy... Dokładnie 17 lipca." ;D A tak mniej niepoważnie, pochodzę z Białegostoku, pomieszkuję w Warszawie, Sevilli i wszędzie, gdzie się przypadkiem znajdę. Z wykształcenia matematyk, informatyk i ekonometra, z zawodu grafik (composer), webdeveloper i tłumacz książkowy, a z pasji - muzyk perkusjonista. Maca kupiłem dwa miesiące temu, najpierw żonie, a potem sobie. Okazało się, że filozofia Apple'a idealnie pasuje do mojej filozofii, a nawet obsesji, którą jest minimalizm otoczenia. Staram się przekształcać na wersję elektroniczną, co tylko się da (muzykę, zdjęcia, książki itp.) i pozbywać wersji materialnej. Omnia mea mecum porto. Lubię podróżować i jestem w stanie spakować się na półroczny wyjazd w ciągu 2 godzin. ;) Bardzo lubię to forum, bo lubię ludzi kulturalnych. Bez wazeliniarstwa, naprawdę środowisko użytkowników Apple'a mile mnie zaskoczyło, gdy tu trafiłem po raz pierwszy. Mam nadzieję, że swoją osobą nie zmienię tego stanu rzeczy. Pozdrawiam wszystkich

#212 psicekus

psicekus
  • 174 postów
  • SkądKraków

Napisano 13 stycznia 2007 - 21:12

Cześć, Witam wszystkich. Postanowiłem zerwać z windowsem. Nabyłem Macbook Pro i jestem tu. Trochę jestem skołowany bo nie wiem, co zainstalować zamiast Office, czy kupić Office na mac. Ale chyba będzie dobrze... musi być :) Pozdrawiam Jacek

#213 dj.cicho

dj.cicho
  • 574 postów

Napisano 14 stycznia 2007 - 14:45

Czesc, jak wyzdrowieje to ide po iMaca 20". Fajnie, co. Lubie sobie poczytac i obejrzec dobry, glupi tez, film. Teraz czekam na narodziny mojego kochanego synka wiec nic innego mnie nie interesuje. Pozdrawiam

#214 sfinks

sfinks
  • 288 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 16 stycznia 2007 - 12:34

Witam wszystkich serdecznie, od niecałego miesiąca jestem posiadaczem iBooka jest to mój pierwszy mac, aczkolwiek na makach pracuję w pracy, więc kontakt miałem już dużo wcześniej. Jak narazie jest super, prawie nie wlączam stacjonarnego pc, jedynie jak mam ochotę pograć w RBR lub TM. Nie mam też prawie z niczym problemów, a jak mam to szybko okazuje się, że na myapple już ktoś miał to samo i... problem rozwiązany. Heh i przez to nie było okazji do napisania postu. Teraz na nowo przeżywam fascynację komputerem i systemem i oprogramowaniem do niego, jak to było za czasów Amigi i AmigaOS 3.9 Teraz zbieram na maca z intelem, żebym w RBR mógł grać :) p.s. problem mam ze znalezieniem ŁADNEJ torby do iBooka 12"

#215 tomaz001

tomaz001
  • 6 postów

Napisano 17 stycznia 2007 - 23:35

Witam! Może i ja coś o sobie pomarudzę.Od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem PB G4 i tyle samo mam do cztnienia z mac-ami ale już się przekonałem do tego sprzętu a Pieca używam teraz tylko do grania. Interesuję się sprtem, muzyką i komputerami. Uczęszczam do tech. informatycznego (1 kl.) no i.... Myśle, że to na tyle :P

#216 Monk

Monk
  • 354 postów
  • SkądWrocław / Gliwice / Przemyśl

Napisano 18 stycznia 2007 - 00:22

---- Dodano 18-01-2007 o godzinie 02:22 ----

p.s. problem mam ze znalezieniem ŁADNEJ torby do iBooka 12"


Firma Gimp ma bardzo ładne torby do 12 ibooków, poszukaj na allegro powinieneś znaleźć, kiedyś były bardzo częstym gościem na aukcjach komputery->inne.

ps. Witam

#217 George Stark

George Stark
  • 242 postów

Napisano 18 stycznia 2007 - 12:20

Witam, mam na imię Marcin. Makami fascynuje się od 1994 roku kiedy to po raz pierwszy w małej agencji reklamowej zobaczyłem wspaniałego PowerPC 6100/60. Komputer dumie się prezentował wraz z firmowym monitorem 14' Trinitron. Tamtego - magicznego dla mnie wieczoru - na tymże komputerze ujrzałem Photoshopa i inne programy DTP. Intuicyjność systemu OS była rewelacyjna. Wystarczyło kliknąć na jakąś ikonkę, a macintosh sam otwierał odpowiednie programy, w których mógł wyświetlić zawartość pliku! Magia! :) Obecnie jestem posiadaczem iMaca 20' C2D, 2 GB RAM i zajmuję się DTP zawodowo. Niestety w pracy zmuszony jestem pracować na PC.

#218 yorick77

yorick77
  • 291 postów
  • SkądPoznań

Napisano 19 stycznia 2007 - 00:48

Hej, kupiłem iMaca g5 512 Ram, 128 Video, Superdrive, z Tigerem. I dowiedziałem się, źe własnie do mnie leci z USA mac mini - ciekawe jaki? :) Pewnie jeden z nich będzie na sprzedaż już niedługo. Z Mac Os mam do czynienia od 1998 roku, kiedy to nabyłem Amigę 3000 z dodatkowym Shapeshifterem - emulatorem Mac Os w wersij 6. Działało całkiem-całkiem. Teraz wracam do Maca by podszkolić sę w swoim zawodzie (DTP).

#219 vivacee

vivacee
  • 376 postów
  • SkądPoznan

Napisano 19 stycznia 2007 - 16:14

Z Makami dzialam od bodajze 1998, gdy podjalem bylem prace w studiu prepress. Zaczynalem na przeoldskulowym 8500. Byly to czasy nosnikow typu mop, zip (wtedy nowosc:) ), syquest... Pozniej zmiana pracodawcy, a ze wlasciciel jest maniakiem, to mialem niewatpliwa przyjemnosc bawic sie wszystkim chyba ze stajni Steve. imac, emac, cube, g3, g4, g5, w firmie stoi tez xserv. Teraz znowu zmienilem pracodawce i siedze sobie na g4 z mac os 9.2. Mieszkam i pracuje w Poznaniu, kawaler, ale nie sam, plywam na desce, plywam wplaw, kibicuje jedynemu slusznemu klubowi w Poznaniu. W sumie wszystko...

#220 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 19 stycznia 2007 - 16:22

Mieszkam i pracuje w Poznaniu, kawaler, ale nie sam, plywam na desce, plywam wplaw, kibicuje jedynemu slusznemu klubowi w Poznaniu. W sumie wszystko...


Plywasz na desce? Rewelacja nareszcie swoj chlop.

PS. leech, leeech kolejoorz....

#221 Ragna

Ragna
  • 51 postów
  • Skądjeszcze Wrocław

Napisano 26 stycznia 2007 - 00:54

Właścicielka Maca Witam wszystkich. Jestem Iza I pochodzę z Sieradza. Większość czasu spędzam jednak we Wrocławiu, gdzie studiuję dziennie chemię I pracuję. Poszerzę trochę zbyt mały szereg kobiet na tym forum;-) Po raz pierwszy Maca ujrzałam na żywo na ul. Ruskiej jakiś czas temu. Najpierw 30? monitor na wystawie, a potem w środku inne cuda. Zauroczyły mnie? Nie wiedziałam jak działa ten nieznany mi system. Siedziałam tam po prostu patrząc na to wszystko. Chyba tak to się zaczęło? Rok temu mój znajomy fotograf zakupił sobie pierwszą maszynkę z logiem jabłuszka oraz 30? monitor. Miałam okazję spędzić z tym gigantem kilka chwil. Co jakiś czas kilka godzin na Bielanach w sklepie Apple`a zaprocentowało. W lipcu 2006r nabyłam za namową (ponieważ rozważałam jeszcze Thinkpada IBM) I z dużą pomocą swoje pierwsze białe jabłuszko: iBook`a G4. Mogę powiedzieć że marzenia się spełniają I cieszę się ogromnie że jestem właścicielką Maca:grin: Proszę o wyrozumiałość Szanownych Forumowiczów8-)

#222 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 26 stycznia 2007 - 00:56

Witamy i zapraszamy!! :)

#223 jurny222

jurny222
  • 81 postów
  • SkądPoznań

Napisano 26 stycznia 2007 - 02:00

Cześć, mam na imię Artur , Mac to mój pierwszy osobisty komputer, ,,zaraził" mnie tym systemem mój pracodawca ( dzięki Jurku ), wcześniej korzystałem z - wiadomo- a teraz nie wyobrażam sobie korzystania z innego systemu operacyjnego no i sprzętu. Patrząc na politykę firmy Apple mam nieodparte wrażenie, że nasz stwórca systemowy skłania się do przybliżenia do aktywnej konkurencji z Bilem G. ( intel), cóż kasa jest najważniejsza. Szkoda z punktu widzenia nas- użytkowników ,, wybranego" i co tu dużo gadać eligaternego systemu, że tak się potoczyły sprawy. Mam cichą nadzieję, że dzięki przemyślanej ekspansji rynkowej Steava ( iPod,IPhone itp) nasz ukochany system zmieni proporcje rynkowe między Windows a Mac. Czego życzę z całego serca sobie i Wam. Jest nas 2,5 % na całym świecie- to zaleta a nie wada. Pozdro, Arti.

#224 ser91e

ser91e
  • 461 postów
  • SkądKraków, Poland

Napisano 27 stycznia 2007 - 23:01

Nie zauważyłem wcześniej jakoś tego wątku więc dopiero teraz mogę się przedstawić.

Mam na imię Piotrek. Od pół roku siedzę w UK, a dokładniej w Peterborough (wcześniej Kraków). Z zawodu jestem inżynierem elektrykiem.

Jeszcze jakieś 2 lata temu Mac dla mnie, jak dla większości nieuświadomionych, był komputerem dla grafików,muzyków scenarzystów itd. Po prostu sprzęt dla profesjonalistów. Od prawie roku posiadam iPoda i nie wyobrażam sobie innego odtwarzacza mp3. Wraz z jego poznawaniem i jednocześnie wzrastającym zainteresowaniem wszystkim spod znaku jabłka zacząłem rozważać zakup pierwszego Mac'a. Nie ukrywam, że przyjazd do pracy do UK znaczenie przyśpieszył tą możliwość. Codziennie odliczam dni do 24 lutego kiedy to z kolejnej wypłaty dołożę resztę pieniążków i na stronie www.apple.com/uk złoże zamówienie na iMac'a 24". Mój notebook Asusa powędruje pewnie w kąt ;P. Nie mam dużo do zarzucenia Windows, ale to co daje OS X rozkłada system MS na kolana. Prowadzę również codzienną ewangelizację użytkowników PC'etów, z coraz lepszym skutkiem (ostatnio namówiłem koleżankę na zakup iPod'a).

Poza powyższym interesuje się fotografia, grafiką komputerową, webdesign'em (normalnie słowotwórstwo), jeżdżę na snowboard'zie i słucham house/trance/rap & pop :P.

No to chyba tyle tego dobrego. Jak tylko dostanę swój nowy sprzęt w swoje łapki od razu przedstawię swoje odczucia wynikające z przesiadki. Nie wątpię, że będą pozytywne :D.

#225 solak

solak
  • 64 postów
  • SkądPoznań

Napisano 02 lutego 2007 - 13:14

Sledze forum juz od jakiegos czasu, lecz dopiero od tego wtorku jestem szczesliwym posiadaczem MacBooka :) Uznalem za stosowne sie przywitac. Jestem z Poznania, studiuje informatyke. I cholera, musze cos zrobic z tym glupim altem po lewej stronie ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych