Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[iCześć] Przywitaj się, przedstaw, napisz kilka słów ....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
831 odpowiedzi w tym temacie

#176 danki

danki
  • 133 postów
  • SkądWien/Bialystok

Napisano 15 listopada 2006 - 14:39

Chodzi o iMaca? Czy o co ?


tak Imac'a :D

#177 Toranote

Toranote
  • 19 postów
  • SkądŻoliborz

Napisano 15 listopada 2006 - 16:33

Czesc witam wszystkich. Od pewnego czasu przegladam to forum i w koncu postanowilem sie zarejestrowac. Od 1.5 roku jestem posiadaczem PowerMaca G5 2x2.5. Dzieki Wam dziala sprawnie i bez zadnych powazniejszych przygod. Pozdrawiam Tora

#178 altcomputing

altcomputing
  • 1 098 postów
  • SkądŚwidnica

Napisano 16 listopada 2006 - 22:05

PUK PUK... niech będzie pochwalone nadgryzione jabłko
mam na imię Andrzej ... mieszkam w Piekarach Śląskich. mam 21 lat. wszystko zaczęło się od linuxa... trwało to 4 lata... potem był ipod video 30gb, potem powerpook g4 ti 867, a do tego imac g4 17' 800 mhz... potem poszły w cholerę na poczet PB g4 1,67 ghz 2 gb... a dla siostrzyczki Imac G3 400mhz
więcej maców nie pamiętam... za żadne nie żałuję i nie zamierzam się poprawić ... chyba że z literówek na myapple.pl


hyhy ja zdaje się jeszcze się nie przedstawiłem, choć i tak niektórym (ave krzyfar) dałem się już nieraz we znaki. Otóż dlatego cytuję kolegę maniacco, iż jestem jego rówieśnikiem - 21 latek. Maczki posiadam od 2003, wcześniej Amigi. Ze względów finansowo-koniecznościowych przez jakiś czas gościły u mnie PC, lecz po ostatnim wakacyjnym wypadzie zagramanicem w końcu dorobiłem się sensownego komputera (w miarę) - PowerBooka Pismo, który podkręcony (CPU o 100MHz, grafika o 30MHz) zdaje się być totalnie nieśmiertelny, i oby taki pozostał jak najdłużej :). Ostatnimi dniami do kolekcji dołączył*iPod nano 1G, który zastąpił (nie bez bólu) wysłużonego rocznego Creative MuVO V200/1GB.

Pozdrawiam wszystkich młodocianych i tych nieco starszych MacUserów :)

Tomasz 'ALTCOMPUTING' Marcinkowski

#179 ak7

ak7
  • 4 postów
  • Skądkraków

Napisano 24 listopada 2006 - 15:00

hej, witam wszystkich, od września jestem posiadaczem białego macbooka, a oprócz jego posiadania to studiuje elektronikę pozdrawiam, artek

#180 SlimPaul

SlimPaul
  • 152 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 27 listopada 2006 - 00:03

Cześć! Mam na imię Paweł,mieszkam w Warszawie i interesuję się Makami od 2 miesięcy.Chodzę do Amerykańskiej szkoły od....zawsze więc znam angielski dość przyzwoicie.Kupuję Maka między innymi dlatego bo chcę tworzyć na nim muzę,filmy i jest bardzo dobry do rozrywki a także pracy.Mam nadzieję że poznam na tym forum wiele fajnych ludzi i zostanę z wami na zawsze!!!(do rozsądnego wieku :)) PoZdRo!!! :D

#181 _igi

_igi
  • 3 154 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 27 listopada 2006 - 18:51

Cześć, jestem _igi. Ostatnimi czasy zacząłem zagłębiać się w jabłkowe tematy, gdyż jestem mocno nie na czasie (Centris 650 :E) :P

#182 klakier

klakier

    The Man That Walks Alone


  • 1 327 postów
  • SkądPiła, Poland

Napisano 27 listopada 2006 - 20:35

no dobra czas sie przywitac co nie witam jestem klakier lub klakier666.deviantart.com (Moje imie i nazwisko jest bez znaczenia) urodzilem sie i mieszkam w Pile (Statek Piła tango ... czarna bandera ... :D) z zawodu jestem Informatykiem specjalnosc moja to administracja i zarzadzanie siecia, oraz konfiguracja oprogramowania zarzadzajacego oraz biurowego, pracuje jako grafik w firmie reklamowej z tematyka macow jestem obeznany od wielu lat ale wlasnego maca mam od niedawna. Bardzo szybko sie ucze wady moje: jestem dysortografikiem walcze z tym ale przyzwyczajenie moje do pisania programow odzyczailo mnie od pisania PL znakow, mam nadzieje, ze kiedys zaniknie mi to, bo walcze z tym. zalety: jestem osoba bezkonfliktowa i spokojna, nienawidze jak ktos uwarza sie za eksperta gdzie po wypowiedziach widac ze wie tyle co ja o garncarstwie to jest jedyna rzecz ktora potrafi mnie z rownowagi wyprowadzic. w sumie nie wiem co o sobie pisac ludzie ktorzy mnie znaja to znaja ci ktorzy chca poznac poznaja jesli tylko chca ;) pozdrawiam

#183 zamoila

zamoila
  • 3 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 27 listopada 2006 - 21:28

a więc ;-) Cześć .... Jestem P.S. Interesujący post wyżej ;)

#184 krzyfar

krzyfar

    The Hunter

  • 5 642 postów
  • Płeć:

Napisano 27 listopada 2006 - 22:14

a więc ;-)
Cześć .... Jestem

P.S. Interesujący post wyżej ;)


O.. Witamy następnego forumowicza ze Szczecina :D

#185 DeMonter

DeMonter
  • 9 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 28 listopada 2006 - 11:54

Czesc :)

Tak tylko wpadlem sie przywitac :D

Krotko:
- macuser od 2002 roku
- do tej pory (w kolejnosci uzytkowania): iMac G4 15" 800MHz/768MB/200GB/SD; iBook G4 14" 1GHz/1.25GB/80GB/Combo/AP; iMac G3 Graphite 400MHz/512MB/60GB/CD (przejsciowo w oczekiwaniu na cos lepszego, nie dalem rady wrocic do PC, chociaz stoi obok)
- moja lepsza polowa uzytkowala: iMac G3 Snow 600MHz/1GB/60GB/CDRW; Mac mini G4 1.42GHz/1GB/80GB/Combo
- iPod Photo 30GB (uzywny sporadycznie)
- milosnik samochodow Skoda, czekam na koniec remontu Skody 130L Rapid '86 ([url]www.rapid130.com)[/url], jak dostanie swiezy lakier to oczywiscie na pasie tylnym pojawi sie jabluszko; na co dzien Octavia ojablkowana oczywiscie

Pozdrawiam,

DeMonter :razz:

P.S. Juz jest! Od piatku jestem szczescliwym uzytkownikiem MacBook Pro C2D 2.16GHz/2GB/120GB/SD :P

#186 GGodunov

GGodunov
  • 3 postów

Napisano 29 listopada 2006 - 08:56

Witam wszystkich! Trafił mi się w końcu Powerbook G3 (lombard-chyba) po przystępnej cenie (jak mi się wydaje) więc, ponieważ kto czyta/pyta - nie błądzi, zawitałem na to forum. Pozdrawiam zatem wszystkich obecnych i biorę sie za przegladanie... Grishka

#187 Maku

Maku
  • 322 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 06 grudnia 2006 - 22:16

Witam wszystkich! Od wielu, wielu lat użytkownik PC (czasy AT) od dzisiaj szczęśliwy posiadacz Imaca 17 Intel Duo 2 Core 2G, dysk 160GB itd. Po kilku godzinach jestem w nim zakochany. 0 zwisów itd... :D A miłość zaczęła się od Ipoda 2g 4GB. Wtedy pokochałem Jabłuszko i już wiem, że tak zostanie !!!!

#188 Maciej_L

Maciej_L
  • 8 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 grudnia 2006 - 23:46

Witam :) Mam na imię Maciek. Na forum jestem od niedawna, jednak przygoda z maczkami zaczęła się dużo wcześniej. Maki wykorzystuję do pracy w dtp, zaczynałem od Quadry 800 - dawne dzieje. A wcześniej to było nawet Atari i Calamus. Obecnie PM G4 1,25/2GB RAM. Sporo czasu spędziłem przy Quarku, teraz jednak odkrywam InDesigna cs2. Moje zainteresowania krążą jakoś tak wokół grafiki komputerowej zarówno tej 2D i tej 3D, poszerzania wiedzy związanej z komputerami, zwłaszcza maczkami, jak czas pozwala to obejrzeć jakiś dobry film lubię, jako że już wiekowy koleś jestem to muzyka raczej z tych odleglejszych czasów, głównie hard rock czyli Deep Purple, Led Zeppelin, Pink Floyd, Black Sabbath, chociaż nie odżegnuje się od muzyki elektronicznej, dla przykładu bardzo lubię Fluke (część muzyki do Matrixa). No to tak po krótce, żeby już dłużej nie zanudzać :roll: Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów.

#189 clr

clr
  • 1 326 postów

Napisano 06 grudnia 2006 - 23:57

kurcze mi 100tka stuknela i sie nie przywitalem..."zachowalem sie jak gówniarz i bede spał w nogach" :D:D hello mam na imie Rafal i zaakupilem maca 4 miesiace temu. uzywam glownie do neta i na uczelni AE @ Katowice. Głowym zastosowaniem macbook mial miec z zestawem ktory mam w podpisie ale narazie Stanton mnie oszukuje :(.... ale to sie zmieni wraz z nadejsciem '07 :).Pozdrawiam

#190 mauma

mauma
  • 225 postów

Napisano 08 grudnia 2006 - 12:04

Kolej na mnie Imię : Artur alias Filip, lat 28 Pierwsze spotkanie z makami : Trafford Centre Wrazenia : o k**** musze mieć!!!!!! Rezultat : zakup iMaca

#191 alchemique

alchemique
  • 19 postów
  • SkądLublin//Wawa

Napisano 09 grudnia 2006 - 23:44

Heja wszystkim, My name is Pawel, jestem z Lublina ale studiuje w stolicy. Jestem jak na razie na etapie zmiany kompa i przesiadce z wina na maca - zamowilem PowerBooka Pro i teraz czekam na odbior! Przegladam to forum zeby czegos sie dowiedziec bo szczerze powiedziawszy to z jabluszkami duzo wspolnego nie mialem, nawet nie posiadam iPoda tylko jakiegos Soniaka, ktorego najprawdopodobniej w niedlugim czasie wymienie na odtwarzacz z pod znaku nadgryzionego jabluszka! Idea przesiadki narodzila sie stosunkowo niedawno kiedy to mozliwa okazala sie zmiana laptopa - pomyslalem, dlaczego niby nie apple? Rzucilem okiem na oferte, pooogladalem fotki , poczytalem troche forum i odwiedzilem salon appla i stwierdzilem ze to jest to czego mi trzeba! Jak to sie sprawdzi w zyciu? We'll see...:) Za wszystkie ewentualne glupie pytania z gory przepraszam!

#192 kokos

kokos

    Mr. Nice

  • 7 426 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 09 grudnia 2006 - 23:52

...Audiofil. ...


Witamy na decku - liczę na wsparcie w krzewieniu kultury tonalnej :wink:

#193 Janusz_Mistrz

Janusz_Mistrz
  • 38 postów

Napisano 10 grudnia 2006 - 00:29

Mam pytanie: jak tu kurde sie nowy temat zaklada???????

Mam problem z iTunes 7. jak moge znaleźć listę wszystkich piosenek na iPodzie? Taką samą jak w starszych wersjach, gdy nacisnelo sie na ikonke iPoda.

(nie poprawiac błędów proszę)

Prośba została odrzucona. ;)
MF - MacDada


#194 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 10 grudnia 2006 - 00:41

Witaj! Nowy temat zakłada się klikając na przycisk "New Thread". Forum jest w trakcie renowacji i nie wszystko jest jeszcze takie, jakie być powinno. Piosenki, które są na iPodzie, zobaczysz po jego podłączeniu do iTunes. Pozdr.

#195 michau

michau
  • 436 postów

Napisano 11 grudnia 2006 - 13:46

Cześć. Jak widać jestem nowy. Jabłka (jeszcze) nie mam. Ale to się może wkrótce zmieni. Mam na imię Michał, jestem pececiarzem od niepamiętnych czasów (AT 8MHz -AT12/16MHz -486DX2/66 - K5/133 - Baleron 450 - AthlonXP1800@2400). Z Macami miałem przelotny kontakt w czasach liceum (pracownia wyposażona chyba w LC i jakąś Quadrę). Pracuję przy tworzeniu i obsłudze serwisów internetowych. Odpowiada mi filozofia pracy oferowana przez komputery Apple. Pozdrawiam!

#196 whateverman

whateverman
  • 233 postów
  • SkądEdynburg, UK

Napisano 29 grudnia 2006 - 20:56

Cześć. Marcin. Edynburg. Mac od 2 lat (wczesniej C64,Amiga, no i PC).

#197 marek.wilk

marek.wilk
  • 49 postów
  • SkądKraków

Napisano 31 grudnia 2006 - 09:45

Hej, hej. Jestem Marek, we czwartek nabyłem drogą kupna pierwszego Mac'a w swoim życiu. Och, cóż to był za dzień. Emocje, drżenie rąk, rozbiegane oczka. No i długi czas oczekiwania w iSpot'cie (z przerwą na kawę) - raz skaner nie działał, a potem okazało się, że na fakturę będę musiał poczekać, bo system nie działa. Nic to jednak - dostałem Mac'a w swoje łapki (przesiadka z Toshiby Satelite A10, staruszka niedomaga, już jej zawiasy nie trzymają) i jestem ZA-DO-WO-LO-NY :)

#198 Artur GNR

Artur GNR
  • 1 postów

Napisano 01 stycznia 2007 - 20:49

czesc Mam na imie Artur i moj kontakt z Macami ogranicza sie narazie do Ipoda. ;) Głownie szukam na forum podpowiedzi i pomocy w problemach z moim sprzetem

#199 lukde

lukde
  • 4 postów
  • Skądwaw

Napisano 02 stycznia 2007 - 00:58

hej Cześć Na imie mi Lukasz mam macbooka pro i wiele wiele kłopotów z pozbyciem się PCtowych przyzwyczajeń od 2 mies. próbuję się przestawić pozdrawiam PS no i mam jeszcze małą szufelkę :rolleyes:

#200 Mr.Proper

Mr.Proper
  • 88 postów

Napisano 02 stycznia 2007 - 11:31

Hellop! Jestem Łukasz, studencina informatyki, maca mam od jakiegoś miesiąca i moja miłość do tego komputerka nie wygasa. Pierwszy raz zetknąłem się z makiem w podstawówce i postanowiłem, źe kiedyś takiego sobie sprawię i... Oto jestem!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych