Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone 4 czy Samsung Galaxy S II


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1323 odpowiedzi w tym temacie

#51 narkoman

narkoman
  • 4 360 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 22 czerwca 2011 - 00:13

Nie wierze, 5 stron czczej paplaniny. Kto w ogóle wpadł na pomysł porównywania rocznego telefonu z nowinką...
Jak juz porównywać do czegos iPhone 4 to do SGS 1/Nexus S albo HTC Desire HD. SGS 2 nie ma jeszcze odpowiednika w stajni Apple.


To jest właśnie najlepsze, że ten wielki cud samsunga wygrywa jedynie (jak dla mnie) na prawdę szybkim ładowaniem www i wideo 1080p, bo we wszystkim innym jest gorszy :-D

#52 dirk.diggler

dirk.diggler
  • 2 464 postów

Napisano 22 czerwca 2011 - 00:17

Poczeka Apple jeszcze kilka miesięcy a będziemy porównywali iPhone 4 z "prawdziwym iPhone killerem" czyli Galaxy S III;>

#53 iMaks

iMaks
  • 1 323 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 22 czerwca 2011 - 00:50

Nie wierze, 5 stron czczej paplaniny. Kto w ogóle wpadł na pomysł porównywania rocznego telefonu z nowinką...
Jak juz porównywać do czegos iPhone 4 to do SGS 1/Nexus S albo HTC Desire HD. SGS 2 nie ma jeszcze odpowiednika w stajni Apple.


Tu się mylisz, wolisz BMW E90 z 2006r czy najnowszą Kie Ceed? Przecież beemka jest o wiele starsza i nie doczekała się jeszcze swojego odpowiednika u nowszego Koreańczyka.
Marka to marka - wg. mnie nawet iPhone 3GS bije Desire oraz wszystkie inne iPhone'o podobne sprzęty ;);

#54 Homer

Homer
  • 9 977 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 22 czerwca 2011 - 11:24

Tu się mylisz, wolisz BMW E90 z 2006r czy najnowszą Kie Ceed? Przecież beemka jest o wiele starsza i nie doczekała się jeszcze swojego odpowiednika u nowszego Koreańczyka.
Marka to marka - wg. mnie nawet iPhone 3GS bije Desire oraz wszystkie inne iPhone'o podobne sprzęty ;);


Tyle że samsung względem apple nie jest jak kia ceed wzgledem bmw - grubo przesadziłeś, chyba ze po prostu wyraziłeś swoją osobistą opinię.
Postęp wśród smartphone'ów jest tak ogromny że właściwie co miesiąc mamy nowego lidera na rynku i na dzień dzisiejszy jedynym argumentem przemawiającym za iPhone 4 do człowieka nie uwikłanego w żadne wyznanie konkretnej marki to - jakość wykonania łamane na design i bezkonurencyjny jeszcze system operacyjny i ekosystem (akcesoria, iTunes Store, długie wsparcie).
Do mnie OSOBIŚCIE bardziej przemawia wyżej wymienione dlatego nie zamieniłbym sie na żadnego 2,4,10 rdzeniowego samsunga itd. Co nie znaczy, że nie mam świadomości, że hardware'owo nie istnieją lepsze telefony.
Powiedziałbym, że w tym tempie jakim rozwija się technologia mobilna to iPhone 4 jest jak BMW e36 a SGS2 jak ta wspomniana Kia Ceed.

#55 slawrumia

slawrumia
  • 1 293 postów
  • SkądRumia

Napisano 22 czerwca 2011 - 11:51

mnie trzyma przy ip4 juz tylko push którego nie ma android i juz bym przeskoczył na sgs2 dla lepszego hardware , nagrywania rozmów i adobe flash, albo LG swift 3D

#56 rapa

rapa
  • 42 postów

Napisano 22 czerwca 2011 - 20:27

juz kilka miesiecy temu zamienilem IP na SGS i jestem bardzo zadowolony,telefon jest świetny i trzeba być naprawdę zatwardziałym zwolennikiem Apple'a żeby nie zauważyć że Samsung zrobił dobrą robotę.

#57 slawrumia

slawrumia
  • 1 293 postów
  • SkądRumia

Napisano 22 czerwca 2011 - 20:33

sgs nie ma nawet diody świecącej przy kamerze za 2$ świetna robota .

#58 Mikey124

Mikey124
  • 550 postów

Napisano 22 czerwca 2011 - 20:56

juz kilka miesiecy temu zamienilem IP na SGS i jestem bardzo zadowolony,telefon jest świetny i trzeba być naprawdę zatwardziałym zwolennikiem Apple'a żeby nie zauważyć że Samsung zrobił dobrą robotę.

No nie wiem, jakoś wiele recenzji które czytałem wskazywało na masę wad pierwsze Galaxy S ;) Ja uważam, że Samsung odwalił kawał niezłej roboty wypuszczając po 10 miesiącach telefon, który może rywalizować z iPhonem 4 :P A tak serio to swoje zdanie o SGS2 już pisałem - jest to niesamowity sprzęt. Jednak nie popadajmy w manię żeby od razu na niego zamieniać iP, bo przecież nie ma jeszcze 5G, który będzie miał chip A5. Wielu fanów Androida mówi, że jest on o wiele mocniejszy od tego w "najszybszym telefonie świata" ;)

#59 sandr

sandr
  • 161 postów

Napisano 22 czerwca 2011 - 20:59

mnie trzyma przy ip4 juz tylko push którego nie ma android [...]


Android MA "push"...

#60 slawrumia

slawrumia
  • 1 293 postów
  • SkądRumia

Napisano 22 czerwca 2011 - 21:04

push ma BB, ios i wp android nie ma

#61 Homer

Homer
  • 9 977 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 22 czerwca 2011 - 21:22

No nie wiem, jakoś wiele recenzji które czytałem wskazywało na masę wad pierwsze Galaxy S ;) Ja uważam, że Samsung odwalił kawał niezłej roboty wypuszczając po 10 miesiącach telefon, który może rywalizować z iPhonem 4 :P A tak serio to swoje zdanie o SGS2 już pisałem - jest to niesamowity sprzęt. Jednak nie popadajmy w manię żeby od razu na niego zamieniać iP, bo przecież nie ma jeszcze 5G, który będzie miał chip A5. Wielu fanów Androida mówi, że jest on o wiele mocniejszy od tego w "najszybszym telefonie świata" ;)


Samsung jako producent hardware potrafi zrobic dobry telefon, ale jak się bierze za jakieś przeróbki softu to łomatkobosko!! Jak już android to Nexus S czyli Galaxy S z czystym androidem (i lampką flesz).

#62 rapa

rapa
  • 42 postów

Napisano 23 czerwca 2011 - 09:25

to prawda że niektóre przeróbki Samsunga są "łomatkobosko" ale bawiłem się Nexusem S i jakoś mnie nie przekonał zwłaszcza jak mam najnowszy soft na Galaxy S i wszystko działa elegancko .dla mnie wystarczy że chodzi bardzo szybko,ma HotSpota,kręci super filmy,duży ekran do wygodnego przeglądania netu,map i "dodatkowo" ;) sprawdza sie jako telefon.

#63 robart76

robart76
  • 177 postów

Napisano 23 czerwca 2011 - 09:43

push ma BB, ios i wp android nie ma

Kolega się myli! Android ma push! Przy okazji model SGS2 ma tzw. premium accounts (bezpłatne), które udostępnia push dla wszystkich kont użytkownika w dokładnie taki sam sposób jak robi to BB.
Od razu dodam, że SGS2 miałem i sprzedałem, bo nie jest to telefon dla mnie!

#64 iron.gery

iron.gery
  • 4 651 postów
  • SkądPolska | USA

Napisano 23 czerwca 2011 - 10:01

Ja dodam od siebie miałem przez 1 dzień Galaxy S II i jak dla mnie iPhone 4 to najlepszy telefon!!!!

#65 slawrumia

slawrumia
  • 1 293 postów
  • SkądRumia

Napisano 23 czerwca 2011 - 10:20

Kolega się myli! Android ma push! Przy okazji model SGS2 ma tzw. premium accounts (bezpłatne), które udostępnia push dla wszystkich kont użytkownika w dokładnie taki sam sposób jak robi to BB.
Od razu dodam, że SGS2 miałem i sprzedałem, bo nie jest to telefon dla mnie!

piszesz o samej poczcie ? czy wiadomości z gg tez dostajesz nawet jak aplikacja jest wyłączona ? mozesz odebrać rozmowę po sip przez internet mając nr stacjonarny i telefon w uśpieniu ? czy namierzyć telefon w razie kradzieży przez www ?

#66 narkoman

narkoman
  • 4 360 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 23 czerwca 2011 - 10:39

mnie trzyma przy ip4 juz tylko push którego nie ma android i juz bym przeskoczył na sgs2 dla lepszego hardware , nagrywania rozmów i adobe flash, albo LG swift 3D


Dopiero iOS 5 pokazuje genialność pusha z nowymi powiadomieniami.
Jestem ciekaw, czy byś wytrzymał z telefonem, któremu przy normalnym używaniu od rana kończy się bateria o 15 :-D

#67 iron.gery

iron.gery
  • 4 651 postów
  • SkądPolska | USA

Napisano 23 czerwca 2011 - 10:47

A tam iPhone 4 to jak dla mnie telefon idealny. Dobrze wykonany, bateria spoko, ładny i zapewniający rozrywkę. A samsung i android to w moim odczuciu taka kopia i OS. Mnie Apple tak zaraziło że z iP już raczej nigdy nie zrezygnuje :)

#68 abovePL

abovePL
  • 2 385 postów
  • SkądJaworzno, Poland

Napisano 23 czerwca 2011 - 11:08

A tam iPhone 4 to jak dla mnie telefon idealny. Dobrze wykonany, bateria spoko, ładny i zapewniający rozrywkę. A samsung i android to w moim odczuciu taka kopia i OS. Mnie Apple tak zaraziło że z iP już raczej nigdy nie zrezygnuje :)


Fakt jak Apple zarazi to potem nie ma zmiłuj ;)
Mimo, że taki MacBook to słabizna jak na 2011 rok to nie zamienię go na coś mocniejszego z Win. Podobnie ma się z iPhonem. Choćby miał mniej "ficzerów" jak Galaxy, HTC czy inne to będę wierny swemu.

#69 dirk.diggler

dirk.diggler
  • 2 464 postów

Napisano 23 czerwca 2011 - 11:13

Niech wsadzą iOS do Nowej Nokii N9 a się przesiadam (jest piękna!)

#70 nkckuba

nkckuba
  • 21 postów
  • SkądToruń

Napisano 23 czerwca 2011 - 11:47

Bawiłem się SG2 a posiadam od premiery IP... Nigdy bym nie zamienił mimo różnych bajerów typu podobno lepsze foty, dual, ruchoma tapetka to i tak płynność jakość jest daleka od IP4. Może i nie jest super ideałem ale jestem w 100% zadowolony. IOS5 przyniesie dodatkowe funkcje.

#71 Homer

Homer
  • 9 977 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 23 czerwca 2011 - 11:49

to prawda że niektóre przeróbki Samsunga są "łomatkobosko" ale bawiłem się Nexusem S i jakoś mnie nie przekonał zwłaszcza jak mam najnowszy soft na Galaxy S i wszystko działa elegancko .dla mnie wystarczy że chodzi bardzo szybko,ma HotSpota,kręci super filmy,duży ekran do wygodnego przeglądania netu,map i "dodatkowo" ;) sprawdza sie jako telefon.


Najnowszy andek to 2.4 i jest na Nexus S i Nexus One. Na Galaxy S jest 2.3.3.
Nexus S to telefon pozbawiony prawie wszystkich wad Galaxy S'a. Poza plastikowa obudowa no i kamera nie jest 720p tylko 480p (szczegół bo i tak z takiej kamerki to jest śmiech a nie HD)
-ma lampke flesz
-przednia kamerę do wideorozmow (właśnie w 2.4 dodali coś a'la FaceTime)
-update'y tak jak w iPhone bez czekania na pośredników

#72 rapa

rapa
  • 42 postów

Napisano 23 czerwca 2011 - 12:20

Najnowszy andek to 2.4 i jest na Nexus S i Nexus One. Na Galaxy S jest 2.3.3.
Nexus S to telefon pozbawiony prawie wszystkich wad Galaxy S'a. Poza plastikowa obudowa no i kamera nie jest 720p tylko 480p (szczegół bo i tak z takiej kamerki to jest śmiech a nie HD)
-ma lampke flesz
-przednia kamerę do wideorozmow (właśnie w 2.4 dodali coś a'la FaceTime)
-update'y tak jak w iPhone bez czekania na pośredników


o 2.4 nie wiedziałem.... i jak tu nadążyć za wszystkimi zmianami. a pomyśleć że kiedyś mieć appla to był spokój na parę lat a teraz jest tak samo jak w świecie Windowsa co miesiąc inny procek i inne duperele

#73 iron.gery

iron.gery
  • 4 651 postów
  • SkądPolska | USA

Napisano 23 czerwca 2011 - 13:07

o 2.4 nie wiedziałem.... i jak tu nadążyć za wszystkimi zmianami. a pomyśleć że kiedyś mieć appla to był spokój na parę lat a teraz jest tak samo jak w świecie Windowsa co miesiąc inny procek i inne duperele


jak co miesiąc, obecny iP 4 jest na rynku już rok czasu

#74 Piter's

Piter's
  • 25 postów
  • SkądJelcz-Laskowice

Napisano 23 czerwca 2011 - 17:57

Najnowszy andek to 2.4


Najnowszy Android oznaczony jest numerkiem 2.3.4 .

#75 Homer

Homer
  • 9 977 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 23 czerwca 2011 - 19:04

Najnowszy Android oznaczony jest numerkiem 2.3.4 .


Tam do końca nie było wiadomo, miał sie nazywać 2.4 a teraz faktycznie patrzę i jest 2.3.4. Formalność anyway...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych