Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Co o kim myślicie ?? :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
246 odpowiedzi w tym temacie

#126 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 września 2007 - 08:39

Heidi: Nieważne :) Wąsy są niemodne od 20 lat, a gdy się widzi kogoś z wąsem, zazwyczaj jest to jakiś stary pierdziel :)

Gdzie są niemodne? Wśród niedorostków, których zarost można by było nazwać "brzoskwiniowym puchem", choć to obraża porządne brzoskwinie? Czy może tylko wśród pewnych grup, podczas gdy inni noszą zarost bez problemu? A przede wszystkim skąd w Twej młodej głowie postała myśl, że we współczesnym świecie istnieje jeden jedyny styl mody?
Kiedy jeszcze trochę podrośniesz i zaliczysz kilka wiosen więcej... Ale to już wiesz, prawda?

#127 DoMiNiQuE

DoMiNiQuE
  • 1 852 postów
  • SkądOstrów Wielkopolski

Napisano 21 września 2007 - 08:43

WIcko, skoro ja sie gole raz na tydzien, czasem dwa, to wg. Ciebie jestem: a) niechlujem B) smierdzacym leniem c) jestem niemodny d) zdziadzialem ?

#128 Chilon

Chilon
  • 1 930 postów

Napisano 21 września 2007 - 09:03

Mam dziwne wrażenie, że ktoś tutaj ma kompleksy wiekowe. @DoMiNiQuE u mnie częstotliwość golenia się jest również dość niska i nie uważam się*za niechluja, no może jestem nie modny ale nigdy modnym być nie chciałem ;> Szczerze mówiąc po prostu zadziwia mnie codzienne golenie panów pracujących na stanowiskach obsługi klienta, po prostu zazdroszczę im tego że potrafią się zmusić do codziennego golenia. Swoją drogą wycinanie sobie na twarzy wzorków za pomocą nie golenia fragmentów zarostu jak dla mnie nie estetyczne ale przyznam, że są osoby którym to po prostu pasuje do twarzy i dobrze z tym wyglądają.

#129 Blade__

Blade__

    Pytong Was obserwuje !!!


  • 3 327 postów
  • SkądPółnoc

Napisano 21 września 2007 - 10:26

Chilon - ja jak mialem lat 19-22 z powodzeniem stosowalem sposob ,,na indianina,, ... sposob prosty aczkolwiek uciazliwy i poczatkowo bardzo bolesny. Polegal on na tym, aby w ciagu kilku dni nie golic sie wogole a nastepnie przy pomocy pencety i lusterka wyrywac poszczegolne wloski razem z cebulkami. Najbardziej bolesa byla taka depilacja w okolicach bakow i na wardze gornej czyli pod nosem. Zabieg ten trwal kilka godzin a twarz po nim wygladala jakby ,,pracowal,, nad nia stolarz sadysta z gruboziarnistym papierem sciernym. Efekty (te pozytywne) bylo widac dopiero po dwoch - trzech dniach - zero zarostu przez kolejne dwa tygodnie, skora gladka jak pupcia niemowlaka, kolejny zarost ktory sie pojawial po tym okresie byl cieniutki i oslabiony ( wychodzil bez oporow i nie ,,szarpal,, skory jak ten pierwszy). Po 5-6 takich zabiegach przez nastepne 1,5-2 miesiace nie bylo problemow z goleniem.
Ten sposob byl bardzo modny wsrod moich kolegow (stosowalo go cos okolo 200 chlopa) - i teraz zagadka .... z jakiego powodu ???? :roll:
Podpowiedz: dzialo sie to w tym miescie, w ktorym Chilon szuka pracy.

#130 uwak

uwak
  • 778 postów

Napisano 21 września 2007 - 10:36

do modow - pamietajcie tez - ze forum zapelniaja uzytkownicy - jak dalej bediecie wybiorczo stosowac regulamin - to bedzie modowac sobie tylko wypowiedzi BOTA

#131 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 września 2007 - 10:53

Niezależnie od opinii na temat bana dla Panka, zanim zaczniesz roztaczać apokaliptyczne wizje, porównaj liczbę użytkowników forum z liczbą osób, które pomstują na adminów. Obawiam się, iż forum przekroczyło pewną masę krytyczną, poza którą jedynie wyłączenie prądu mogłoby spowodować zaprzestanie działalności w krótkim okresie czasu.

#132 Hazreth

Hazreth
  • 598 postów
  • SkądSkądinąd

Napisano 21 września 2007 - 11:40

Heidi -> istotnie. Forum nic się nie stanie, jeżeli nawet i setka użytkowników sobie pójdzie precz.

Co z tego jednak? To jest powód, żeby moderatorzy mogli działać w cały świat?

Zdarzają się trwające po kilka dni pyskówki w różnych wątkach, na które moderatorzy reagują bardzo sporadycznie i dużym opóźnieniem. Za to fajnie jest, bo oberwało się Pankowi za wątek o tatuażach i kolczykach. Hell yeah.

Nienienienie - nie mam zamiaru wznosić transparentu "Oddajcie nam Panka!" ani paradować przed siedzibą władz. Tak tylko, kilka zdań od siebie chciałem napisać, czego chyba regulamin nie zabrania.

Regulamin jasno mowi, ze na forum nie mozna uzywac wulgaryzmow, obrazac innych - NIE MA MOWY o tym, ze mozna to robic o ile obrazana osoba nie widzi w tym nic zlego

Przepraszam - jeżeli owa "obrażana osoba" wcale nie czuje się obrażana, a "obrażający" bynamniej nie ma zamiaru na prawdę tej osoby obrazić, to moderator podejmuje decyzję, że jednak ktoś został obrażony? No proszę... To nawet śmieszne nie jest.

Jak już powiedziałem - Regulamin powinien być traktowany zgodnie ze zdrowym rozsądkiem, a nie jak wyrocznia. Jasne - pisany jest tak, by jego przestrzeganie gwarantowało w miarę fajną koegzystencję użytkowników, ponadto zabrania umieszczania na forum treści niezgodnych z prawem. Ale co za dużo, to nie zdrowo - wulgaryzmy dla przykładu padają czasem nawet w zwykłych rozmowach i czemuś w języku służą, jeżeli się ich nie nadużywa.

Znakiem, że coś jest nie tak nie tyle z regulaminem, a z jego egzekwowaniem jest, jeżeli dostaje się użytkownikom z charakterem, kontrowersyjnym, działającym na forum na granicy wyznaczanej przez regulamin - bo są oni potrzebni! - a na forum można znaleźć wątki typu: "Czesc niewiem ajk żrzucić muzyke z Ipoda na kompóter pomocy!!!", które nie są przez moderatorów zaszczycone nawet spojrzeniem.

Powoli zaczyna się tu dziać coś takiego. Jeżeli mam być szczery, to wolę forum, na którym od czasu do czasu padnie "kurwa" i na którym można będzie przeczytać ciekawą dyskusję nawet, jeżeli momentami będzie ona dość agresywna, niż takie, na którym banuje się za nieprzestrzeganie regulaminu w sprawach, które de facto powinny zależeć od umowy między użytkownikami, np. ostrego wyrażania własnego zdania w dyskusji, a zostawia się durne, dublujące się wątki pisane przez analfabetów, którym brak chęci, by sprawdzić jak się pisze "już". Bo na tym pierwszym można znaleźć inteligentnych ludzi.

Forum, na którym wszyscy będą mili, grzeczni, wspaniali i pomocni, a jak popełnią błąd, to grzecznie spuszczą główkę, gdy nieomylny moderator pogrozi palcem to rzecz po prostu niewykonalna. Zresztą - ostre dyskusje (jak i wątki służące jedynie wyładowaniu się) to coś, co dodaje forum fajnego smaczku. To cenne, bo naprawdę ciężko znaleźć w sieci forum, na którym są inteligentni ludzie, z którymi można się tak posprzeczać, jak i powygłupiać, a i moderatorami można porozmawiać bez ryzyka, że dostanie się po dupie za krytykę władzy i 'jak się nie podoba, to poszedł, nikt tu nikogo na siłę nie trzyma'.

Pewnie, przerysowuję. Jasne, wymądrzam się, choć z tak krótkim stażem na forum i jedną zieloną kropeczką obok posta pewnie nie mam prawa. I nie liczę na nic, piszac to. Po prostu chciałem się z wami podzielić moimi wynurzeniami ;)

PS. Tak to jest, że stanowisko moderatora albo administratora daje osobnie je piastującej mniemanie, że jest otoczona jakimś nimbem [historia adminowo-modowego nimba jest długa, nie będę przytaczał w całości ;) ], I know sth 'bout that, mimo, że adminowałem tylko na maleńkim forum ;) Podziwiam więc moderatorów, którzy mimo tego stanowiska zachowują zdroworozsądkowe podejście do sprawy. To tak na marginesie.
  • Heidi lubi to

#133 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 września 2007 - 11:57

Heidi -> istotnie. Forum nic się nie stanie, jeżeli nawet i setka użytkowników sobie pójdzie precz.
Co z tego jednak? To jest powód, żeby moderatorzy mogli działać w cały świat?

Nie, oczywiście nie, ale chyba sam przyznasz, że takie apokaliptyczne wizje są bez sensu i do niczego nie prowadzą. Znacznie lepszą, moim zdaniem, drogą są wpisy takie jak Twój, które na spokojnie i precyzyjnie próbują wyznaczyć granice problemu i znaleźć jego rozwiązanie.
Nie jestem zwolennikiem bluzgów, co nie oznacza, że ich nie dopuszczam. Ale ważnym jest, w moim odczuciu, właśnie to, o czym sam wspomniałeś: nie nadużywać. Mocne słowo to narzędzie jak każde inne i powinno, jeżeli już, używane być celowo i świadomie. W przeciwnym przypadku dojdzie, a może nawet już doszło, do wulgaryzacji języka.
Gdybym sam miał ocenić całą tę sytuację, miałbym zastrzeżenie nie tyle do tego, że Pank dostał bana, a jedynie do tego, że dostał go tylko on. Nie on jeden nadużywał wulgaryzmów, więc nie powinien sam ponosić konsekwencji. W moim odczuciu problem nie dotyczy samego Panka, lecz bardziej ogólnego zjawiska na forum, gdzie rozrywką staje się przypieprzanie do innych. Póki dzieje się to w określonym wątku, a piszący w nim sam wie, na co się naraża, nie jest to dużym problemem. Kiedy rozlewa się na inne działy, zaczyna się robić niesympatycznie. To jest to, co Piotrowi kilka razy próbowałem wytłumaczyć. Nie każdy ma takie samo poczucie humoru i dla wielu osób takie zachowanie zupełnie nie jest zabawne. Nawet z emotikoną na końcu wypowiedzi. Ich prawo i trzeba to uszanować.

#134 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 21 września 2007 - 12:02

Pozwolę sobie zabrać głos, w regulaminie napisane jest tak:

4. Na forum zabronione jest:
b. używanie określeń powszechnie uważanych za obraźliwe,


to że osoba obrażana nie czuje się urażona, wcale nie oznacza, że można na siebie bluzgać ile wlezie, choć i tak uważam, w wątku o tatuażach było na to ciche zezwolenie, ale najdłuższy temat na forum wypełniony po brzegi bluzgami... tak, to nie jest śmieszne.

Co do tematów w których uważacie że moderator powinien coś zrobić a nie robi, dlaczego nie raportujecie? Moderatorzy nie wszystko widzą. Odnośnie tematów związanych z iPodem, to ja zajmuję się nimi osobiście i gwarantuję że w dziale iPod+iTunes, może nie od razu, ale raczej jednak zachowywany jest pewien porządek. Staram się duplikaty tematów zamykać. Jeśli coś się wam nie podoba, mówię jeszcze raz, od tego macie raporty.

#135 Hazreth

Hazreth
  • 598 postów
  • SkądSkądinąd

Napisano 21 września 2007 - 13:02

Heidi -> nie chcę oceniać zachowania Panka w kontekście całego forum, bowiem nie śledziłem każdego jego postu. Wstrzymuję się zatem od wygłaszania opinii na ten temat. Możliwe, że po zapoznaniu się z jego postami podejmę go ponownie, jeżeli będzie po temu okazja, na razie jednak daję sobie spokój. A apokaliptyczne wizje też uznaję za niezbyt sensowne, bo są po prostu nietrafne. 51m0n -> To, co sądzę o trzymaniu się kurczowo i bezmyślnie regulaminu zamiast rozważać poszczególne sytuacje zgodnie ze zdrowym rozsądkiem, już napisałem i nie będę się powtarzał. Dziwi mnie, dlaczego wątek o tatuażach po prostu nie został zamknięty, skoro tak wadził i przeszkadzał? Dlaczego jakiś moderator po prostu nie napisał: "Przykro mi panie i panowie, wątek w takiej formie nie może dalej istnieć, zatem zostaje zamknięty"? Jasne, że nie spotkałoby się to ze specjalnym entuzjazmem, ale o ile bardziej byłoby logiczne. Bo w takiej sytuacji mamy wątek, który wyewoluował tak, że nie sposób mierzyć go tą samą miarą co inne i jest po prostu miejscem wygłupów - przynajmniej, do czasu ochłonięcia z tej swobody, jaką daje, a która dla części użytkowników jest czymś nowym - co moderatorzy zdawali się rozumieć, aż tu nagle zmiana. Przy czym nie jestem w stanie zgodzić się na "wypełniony bluzgami". Docinki i ironiczne komentarze - jasne. Ale postawa moderatora, który chce wkroczyć w tamto miejscie i zaprowadzić porządek... Powiedz mi: po co? Dla porządku jako takiego? Bo jest jakąś wartością, do której należy dążyć bezwzględnie? Porządek TEŻ jest dla ludzi, a nie odwrotnie. Inteligentni użytkownicy będą wiedzieć, na co mogą pozwolić sobie tam, a na co na reszcie forum. Co do tematów dublujących się - jasne, pochwalam ich zamykanie, bo daje nauczkę i uczy myślenia autorów takich wątków. Ale chodzi mi między innymi o to, że forum jest tym, czym są jego użytkownicy - i to użytkownicy siedzący na nim długo i pokazujący swój charakter, a nie "jednostrzałowce", zakładające jeden wątek z pytaniem i uciekające po otrzymaniu odpowiedzi :) Dlatego w ogóle uważam ban za środek ostateczny, stosowany głównie wobec ludzi, którzy poza chamstwem, spamem i głupotą nic na forum nie wnoszą. Ale to jest już osobna kwestia.

#136 Scroller

Scroller
  • 322 postów
  • Skądxxxxxx

Napisano 21 września 2007 - 13:02

wlasnie czytalem sobie posty w dziale Fun i ktos zaczal o lacku itp rozne smieszne rzeczy gadac :) w tym watpu mozemy wypowiedziec rozne smieszne i nie obrazliwe rzeczy o naszych Forumowiczach :) zachecam to szczerosci :)


Sorry, ale to durny pomysł...

#137 Blade__

Blade__

    Pytong Was obserwuje !!!


  • 3 327 postów
  • SkądPółnoc

Napisano 21 września 2007 - 13:04

Mam pytanie: Czy PANK zostal zbanowany w chwili otrzymania pierwszego ,,chinskiego,, ostrzezenia ??? Z tego co mi wiadomo to nie ... na pierwsze ostrzezenie wiekszosc nie zwraca uwagi ... a nawet zauwazylem, ze niektorzy nawet sa z niego ,,dumni,, tak jakby stracili dziewictwo. Nic nie dzieje sie ot tak ... kolejne punkty karne jasno mowia - ,,uwazaj, przychamuj, odpusc sobie, ... - jesli ktos ma to w nosie to juz jego sprawa ale wtedy musi liczyc sie z konsekfwencjami wlasnego dzialania. Heidi ma racje piszac, ze ,,podpadnietych,, jest wiecej ale tylko Pankowi sie oberwalo ... niech ta sytuacja bedzie dla nich powodem do przemyslen po to, aby takich sytuacji jaka teraz zaistniala bylo jak naj mniej. Mam nadzieje, ze Wszyscy tz. moderatorzy, zalogowani uzytkownicy i ci ktorzy tylko odwiedzaja te forum wyciagniemy z tego wnioski na przyszlosc.
Code - a mozeby tak watek ,,kolczyki i tatuaze,, zrobic watkiem zamknietym, niewidocznym dla przecietnego Uzytkownika forum gdzie wejscie uwarunkowane byloby wykupieniem ,,abonamentu,, (tak jak grupa PRO) a PANKA zrobic tam Adminem ktory odpowiadalby za kilka rzeczy np. pilnowanie aby nie odrazano innych osob spoza tej grupy - i niech sobie bluzgaja do woli !!!! Inni Admini reagowaliby tylko w WYJATKOWYCH sytuacjach a Admin PANK sam dbalby nad przestrzeganiem tam ,,okrojonego,, Regulaminu. Moze to jest wyjscie ???

#138 irocc

irocc
  • 62 postów

Napisano 21 września 2007 - 13:48

panie i panowie, to moze i trolling, ale.. ..get a life

#139 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 września 2007 - 14:06

Code - a mozeby tak watek ,,kolczyki i tatuaze,, zrobic watkiem zamknietym, niewidocznym dla przecietnego Uzytkownika forum gdzie wejscie uwarunkowane byloby wykupieniem ,,abonamentu,, (tak jak grupa PRO) a PANKA zrobic tam Adminem ktory odpowiadalby za kilka rzeczy np. pilnowanie aby nie odrazano innych osob spoza tej grupy - i niech sobie bluzgaja do woli !!!! Inni Admini reagowaliby tylko w WYJATKOWYCH sytuacjach a Admin PANK sam dbalby nad przestrzeganiem tam ,,okrojonego,, Regulaminu. Moze to jest wyjscie ???

Onet jest za darmo, a i trudno wymagać, żeby ktoś wykupywał dostęp do czegoś, czego nie widział na oczy. To raczej nie jest dobra idea. Raczej umieściłbym w pierwszym wpisie duże czerwone ostrzeżenie: czytasz i piszesz na własną odpowiedzialność - forum nie odpowiada za żadne straty moralne ani uszkodzenia psychiczne i fizyczne wynikające z tego faktu.
Co nie zmienia faktu, że nawet ten wątek nie powinien przekraczać pewnych granic.

#140 Blade__

Blade__

    Pytong Was obserwuje !!!


  • 3 327 postów
  • SkądPółnoc

Napisano 21 września 2007 - 14:29

Heidi - dokladnie !!! Onet jest za darmo wiec jest wybor !!! Pisanie ostrzezenia moze bedzie skuteczne ale na poczatku ...sam wiesz, ze uzytkownikow przybywa i za jakis czas sytuacja moze znowu sie powtorzyc. A tak forumowicze ,,rzadni mocnych slow,, beda mieli swoje bajorko w ktory beda babrac sie do woli nie prowokujac innych do kolejnych prob przenoszenia zachowan nie zgodnych z regulaminem na cale forum. jesli komus tak bardzo zalezy na mozliwosci ,,wyladowania,, sie na tym forum a nie gdzie inndziej - to czemu im tego nie umozliwic ??? Jesli tak zaciekle bronia swojej autonomi do wypowiadania sie w okreslonej formie to jakim problemem bedzie uiszczenie np 35PLN rocznie za ta mozliwosc ??? Zobaczymy wtedy, ilu jest chetnym zalezy na niepoprawnej formie i tresci !!!

#141 dareks9

dareks9
  • 268 postów
  • SkądKatowice

Napisano 21 września 2007 - 14:41

....Jesli tak zaciekle bronia swojej autonomi do wypowiadania sie w okreslonej formie to jakim problemem bedzie uiszczenie np 35PLN rocznie za ta mozliwosc ??? Zobaczymy wtedy, ilu jest chetnym zalezy na niepoprawnej formie i tresci !!!


Tylko jak długo będzie im się chciało dyskutować w swoim nielicznym i mało zmieniającym się gronie? Prędzej czy później (a raczej prędzej niż później) znudzi im się i "dyskusja" znowu przejdzie na inne wątki.

Bo nieodłącznym elementem tej zabawy jest znalezienie nowego, świeżego wątku i usera/userów, którzy w swojej nieświadomości dadzą się "podpuścić" na bezsensowną, niekończącą się dyskusję, aż do utraty nerwów i panowania nad sobą.
Rosnąca ilość wątków i liczba użytkowników otwiera w tym względzie szerokie pole do popisu.

#142 uwak

uwak
  • 778 postów

Napisano 21 września 2007 - 14:49

o rany z totalitaryzmu prosto w kapitalizm ....

---- Dodano 21-09-2007 o godzinie 15:53 ----
= plać za "ku.. ..ć"...

#143 Blade__

Blade__

    Pytong Was obserwuje !!!


  • 3 327 postów
  • SkądPółnoc

Napisano 21 września 2007 - 15:09

Caly sek w tym, ze wtedy okaze sie tak naprawde czy ten caly krzyk o ,,wolnosci,, na wyrazanie ,,uczuc,, poprzez niecenzuralne slowa jest tylko gadaniem dla gadania czy prawdziwym mottem i mysla przewodnia co dla niektorych osob. Dodatkowo okaze sie, ilu tak naprawde jest zwolennikow takich dyskusji.
uwak - a czy Ty uwazasz, ze ja zdrowia nie trace a zarazem pieniedzy na lekarstwa jak mnie krew zalewa widzac klotnie, ublizanie, wyzwiska i epitety w watkach calkowicie do tego nie przeznaczonych ??? Oprocz zdrowia traci tez moja zona - bo jak sie przy okazji nawinie pod reke to i po lbie dostanie !!! :grin: a w sumie bogoducha winna jest kobicina.....

#144 Hazreth

Hazreth
  • 598 postów
  • SkądSkądinąd

Napisano 21 września 2007 - 15:13

Blade__ -> aż się komentować nie chce. Polecam przeczytanie ze zrozumieniem kilku postów wstecz, a nie tylko wybranie z nich kilku słów i uczepienie się ich.

Bo nieodłącznym elementem tej zabawy jest znalezienie nowego, świeżego wątku i usera/userów, którzy w swojej nieświadomości dadzą się "podpuścić" na bezsensowną, niekończącą się dyskusję, aż do utraty nerwów i panowania nad sobą.

Zechciałbyś sprecyzować o co konkretnie ci chodzi? Bo na tak ogólnikowo sformułowany zarzut, nie do końca wiadomo czego i kogo dotyczący, nie sposób znaleźć odpowiedzi.

#145 uwak

uwak
  • 778 postów

Napisano 21 września 2007 - 15:18

blade - to znaczy ze jestes CHORY - to nie zlosliwie jest - ale przejmowanie sie swiatem wirtualnym jest tak samo niezdrowe jak nadmierne utorzsamianie sie z postaciami RPG ktorymi sie gra z kolegami ... macie niezdrowy pociag do porzadku i tak wszystko pochlonie pierwotny i niezwyciezony CHAOS

#146 Chilon

Chilon
  • 1 930 postów

Napisano 21 września 2007 - 15:31

@Blade__ przykro jak psu, że przykładają Ci do głowy pistolet, każą moderować te beznadziejne wątki, tracisz przez to zdrowie i pieniądze a nawet musisz przez to bić żonę. Może zgłoś to na policję ?

#147 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 21 września 2007 - 15:32


to że osoba obrażana nie czuje się urażona


Wiesz, kiedy Ziutek Marianowi pod budką z piwem powie "Ty chu...u" ,to, co całkiem prawdopodobne, Marian nie czuje się tym urażony. Za to Ty czy ja, ktokolwiek kto pod tę budkę przypadkiem trafi , pomyśli sobie tylko "W mordę, co za towarzystwo...". Znam też takich ludzi, których uszy od takiego poziomu dyskusji bolą. I wcale ci ludzie nie mają jakoś specjalnie dużo lat.

Obrażono kobietę, Panowie, kiedyś , dawno temu, mężczyźni wolali na pojedynek i tracili życie w jej obronie. Dziś za to wiesza się transparenty w obronie chamstwa. :(

Co do tematów w których uważacie że moderator powinien coś zrobić a nie robi, dlaczego nie raportujecie? .


Dokładnie to samo miałem napisać. Moderatorów jest raptem kilku , postów dziennie - setki.

#148 Blade__

Blade__

    Pytong Was obserwuje !!!


  • 3 327 postów
  • SkądPółnoc

Napisano 21 września 2007 - 15:34

Hehehe ... Chcielibyscie :grin: to z tym zdrowiem to tak dla poprawienia samopoczucia Tych co by z checia Moderatorow na tamte zaswiaty wyslali !!!
insider - DOKLADNIE czesc z forumowiczow nie widzi tej subtelnej roznicy pomiedzy ,,nawtykaniem,, sobie (M+M) a ,,nawtykaniem,, kobiecie !!! Dlatego chodz czesto mam ochote gdzies wyjsc (pub, disco) nie ide bo rece by mi popuchly od mord.... taka to mamy teraz ,,nowczesna,, mlodziez dla ktorej zol pod monopolem, kobieta, staruszka czy inwalida to ludzie warci tego samego szacunku!!! Jesli ,,ktos nie ma respektu dla kobiety o o czym tu mowic - i nie ma tlumaczen, ze cos sie wyrwalo, ze to zarty, ze ona to nawet bardziej z tego powodu zadowolona nizby taka sytuacja nie miala miejsca, ze to tz. ,,konskie zaloty,, .

#149 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 21 września 2007 - 15:34

Wiesz, kiedy Ziutek Marianowi pod budką z piwem powie "Ty chu...u" ,to, co całkiem prawdopodobne, Marian nie czuje się tym urażony. Za to Ty czy ja, ktokolwiek kto pod tę budkę przypadkiem trafi , pomyśli sobie tylko "W mordę, co za towarzystwo...". Znam też takich ludzi, których uszy od takiego poziomu dyskusji bolą. I wcale ci ludzie nie mają jakoś specjalnie dużo lat.


I dokładnie o to mi chodzi, wejdą sobie tacy nowi userzy na myapple, a tu co?? Co oni o tym pomyślą?

#150 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 września 2007 - 15:37

I dokładnie o to mi chodzi, wejdą sobie tacy nowi userzy na myapple, a tu co?? Co oni o tym pomyślą?

Że Maki nie obsługują forum na Onecie, skoro macuserzy muszą mieć swój własny Onet?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych