CeBIT 2017 więcej wydarzeń

  • 2017-03-21 - 2017-03-30
  • Hanower

News

Podczas odbywających się w ubiegłym miesiącu targów CeBIT, które relacjonowaliśmy, jak zwykle spore stoisko miał dobrze znany producent urządzeń typu NAS i opartych o nie rozwiązań dla biznesu i domu, firma Synology. Mieliśmy okazję przyjrzeć się prezentowanym na nim nowościom.

Po ubiegłorocznej przerwie redakcja MyApple wraca na targi CeBIT w Hanowerze.

Blogi

Za nami kolejny dzień targów CeBIT w Hanowerze. Imprezy innej i wydawać by się mogło nie tak atrakcyjnej niż te, na których prezentowane są różnego rodzaju elektroniczne gadżety. Na CeBIT znaleźć można z kolei wiele różnego rodzaju innowacyjnych rozwiązań systemowych wraz z ciekawymi historiami na temat tego, jak zmieniają one nasz świat.

W Hanowerze trwają właśnie tagi CeBIT. Kiedyś była to jedna z największych imprez targowych branży technologicznej. Od kilku lat można było mówić o jej zmierzchu, głównie za sprawą konkurencyjnych wydarzeń, jak choćby Mobile World Congress w Barcelonie, ale także CES w Las Vegas i odbywających się we wrześniu targów IFA w Berlinie. CeBIT, by przetrwać, musiały się zmienić i faktycznie się zmieniają.