Komentarze Appl Usuń wszystkie komentarze

Beats Solo 3 i Beats Pill+ wkrótce w odsłonie (PRODUCT)RED

Może brzydko mówi ale za to ile zarabia:)

Słuchawki AirPods mają trafić do sprzedaży w przyszłym tygodniu

Grają znacznie lepiej bo mają cipa W1. Cokolwiek by to nie znaczyło. Ale wierz mi, znacznie znacznie lepiej.

Słuchawki AirPods mają trafić do sprzedaży w przyszłym tygodniu

Spalę was wszystkich! powiedziała dziewczynka z zapałkami.

Słuchawki AirPods mają trafić do sprzedaży w przyszłym tygodniu

A ja je kupię. Raz że jestem bardzo odważny. Dwa, oczywiście oczywiście jestem głupi. Trzy choć krytykuję Apple bez litości to jednak mam pewien respekt wobec tej firmy. Cztery wiem że jakość muzyki będzie wg. Moich uszu do dooopy ale nie o to mi chodzi. Pięć bo mam taką zachciankę. Sześć jestem ciekawski jak małpa. Siedem pierścieni dla władców elfów pod jasnym niebem. Czy jakoś tak

Beats Solo 3 i Beats Pill+ wkrótce w odsłonie (PRODUCT)RED

Te Beats pill to Hi end HiFi będzie, co nie? Jakby tak coś z klasyki puścić to łojezusie!

Nowe MacBooki Pro sprzedają się lepiej niż wszystkie inne tegoroczne laptopy

A wiesz że nawet kalesony trzeba umieć prawidłowo ubrać? Brązowym do tyłu a żółtym do przodu:)

Nowe MacBooki Pro sprzedają się lepiej niż wszystkie inne tegoroczne laptopy

Dokładnie. Z drugiej strony już mistrz Yoda rzekł:" Nokię 3310 chcesz zarysować? Wielka moc potrzebna ci będzie"

Nowe MacBooki Pro sprzedają się lepiej niż wszystkie inne tegoroczne laptopy

Tak naprawdę to te złącza można przeboleć. Czego maprawdę żałuję to brak 17" rozmiaru. Małe to wszystko jakieś. Ciekawy jestem czy da się używać nowe Makbooki w trybie target display z iMac 2011.

Odnowione iPhone'y w ofercie sklepu internetowego Apple

A dlaczego używane w cudzysłowie? Przecież były macane:)

Reklamy w zamian za większą prywatność, czyli jak Facebook będzie zarabiał na Messengerze

Nie wiem jak to jest ale brzydzi mnie każda wiadomość o fejsbuku, na temat fejsbuka, messengera, whatsapp itd. Może to na starość tak jest? Ktoś tak ma jeszcze że go skręca tak w środku na hasło fejsbuk?

Samsung oficjalnie przeprasza użytkowników Galaxy Note 7

Ja czekam kiedy Apple mnie przeprosi za sprzedanie telefonu bez reklamowanych funkcji: Siri, Apple Pay, TV App, News App, Car Play, Apple Music w niskiej jakości nie odpowiadającej temu co mówiono na Keynote, nieustanne problemy z WIFi na maku, znikające zakupy w iBookstore,fatalną korekcję słownikową, niemożność płacenia w Itunes za zakupy kontem u operatora telefonicznego, niemożność zakupów przelewem w ich sklepie internetowym ani paypalem, ani via rachunek, brak wielu dobrych i sensownych aplikacji w AppStore dostępnych u deweloperów. Pozwalam sobie wymienić tylko to co jest powtarzalne u każdego w Polsce.

Apple planuje otworzyć fabrykę iPhone'ów w Indiach

No ja też z przekąsem, nie inaczej. I nie tylko pracownicy, także środowisko naturalne. Dlatego właśnie kupuję Apple żeby nie wymieniać sprzętu co 2 lata.

Apple zwiększa zamówienia na komponenty MacBooków Pro. Wysoki popyt mimo narzekania?

Gdzieś przeczytałem że na świecie według szacunków z grubsza liczonych jest około 90 mln aktywnych komputerów Apple. Niech tylko jeden procent posiadaczy zechce wymienić komputer i mamy 900 tysięcy komputerów do sprzedania. I temu jednemu procentowi jest ganz pomada czy Mak ma złącze takie czy owakie. Może w ogóle nie mieć żadnych złącz.

Apple planuje otworzyć fabrykę iPhone'ów w Indiach

Wierzymy wszystkim korporacjom, w to o czym nas zapewniają. Na pewno tam godności jest mnóstwo bo Hindusi są bardzo dumnym narodem. Podobnie jak Polacy. Rozumiem, że jako racjonalista podkłada nam tu pan wiarę w dobroć koncernów jako poznanie aprioryczne nie wymagające dowodzenia?

Nowy Gmail dla iOS – jest ładniej i szybciej

Czerwona belka? Jakie to urocze. Lewaki? Socjaliści??? Kooomuniiiściii? Czerwony kolor skazuje każdą aplikację na porażkę. To tzw. "prawo czerwonego koloru w aplikacjach". Znacie jakąś aplikację w której dominuje czerwony i odniosła sukces?

Samsung pracuje nad własnym asystentem głosowym. Trafi on do Galaxy S8

Bixby.... hmmmm.... gdzieś to słyszałem już. Wiem suburbia Tusli w stanie Oklahoma. Fajne. Podoba mi się.

Czy doczekamy się nowego iPhone'a SE w przyszłym roku?

Zgłoś się:) W ogóle wszyscy z tego forum zgłośmy się na takiego gruppenfuehrera wizjonera

Czy doczekamy się nowego iPhone'a SE w przyszłym roku?

Pytanie powinno brzmieć czy znowu doczekamy się jednego telefonu za to najlepszego na świecie? Na razie to znowu robią pierdylion wersji nad którymi nie panują.

Czy Apple się kończy?

Mam w jednym z kompów do pracy to badziewie. . Od naciśnięcia guziczka do pełnego uruchomienia systemu i pracy mija 12 sekund. Tak. 12 Sekund. I to bez SSD. Tak tak takie badziewie. Niech dalej śnią ten swój sen w Cupertino. Przebudzenie będzie bolesne.

Czy Apple się kończy?

Pięknie ujęte :)

Tak aplikacje systemowe będą wyglądały na panelu Touch Bar nowego MacBooka Pro

Uważam sam pomysł za bardzo ciekawy. To że będzie konfigurowalny to jeszcze lepiej. Ożywia to komputer jako całość, dodaje kolorków. Także integracja czytnika linii papilarnych jest sensownie zrobiona. To jest fajne i dobrze wygląda. Szczególnie podoba mi się pasek facetime i mail. Właściwie to jest jak dla mnie jasny punkt tego maka.

Czy Apple się kończy?

Jak się te nowości staną standartami to wtedy będzie można odtrąbić sukces. Thunderbolt też się miał stać a się nie stał. Na razie umieścili w komputerze porty które wyglądają tak samo ale inaczej działają nie oznaczając ich. To faktycznie "odważne". Sprzedaż sztuk to już nie są baki. A ta spada. I nic dziwnego w tym nie ma patrząc na to co robią. Na razie wypuścili Maka do którego bez dodatkowych zakupów nie podłączysz iPhona. To już nie jest odwaga tylko arogancka głupota.

Speck Presidio Clear, czyli chroń swój telefon

Ludzie! Nie chrońcie swoich iPhonów. Niech wam choć raz spadną , dajcie zarobić polskim serwisantom:) A tak serio dopiero kiedy zdjąłem te pokrowce to iPhone jest jaki ma być, nagusieńki jak go Ser Dizajner stworzył. Szczupły i zgrabny. Gdybym tą kasą za te dwa pokrowce od Apple obracał 3-4 lata czyli tyle ile planuję mieć ten telefon to by zarobiła na nowego.

Deweloperzy czytają negatywne opinie o swoich programach

No ja cię proszę! Jest taki link w Appstorze jak strona dewelopera? To nawet jest warunkiem publikacji appki. Można wejść na jego stronę? Napisanie aplikacji nie jest problemem a umieszczenie formularza do kontaktu i uwag na stronie to problem? Możliwość feedbacku jest prościutka.Korzystałem z tego. Apple o tym pomyślało. Są aplikacje które można brać w ciemno bo wiadomo kto je zrobił. Z góry można powiedzieć czego się spodziewać bo deweloper jest uczciwy, ma pewną etykę nawet. Moim zdaniem powinno się zrezygnować z anonimowości opinii całkowicie lub zachować tylko system gwiazdek.

Deweloperzy czytają negatywne opinie o swoich programach

Powiem tak: ocenami się nie ma ci przejmować. Dobry rozsądny klient nimi się nie sugeruje. Klient internetowy czytający opinie jest wart zero złotych. Tak mi wychodzi z praktyki życiowo-biznesowej.