Apple potwierdziło kilka nowych tytułów, które pojawią się w usłudze Apple TV+ w najbliższych miesiącach. Są to seriale „Little Voice”, „Dads” i „Listy do mojego idola”.

Listy do mojego idola” to serial dokumentalny, w których znane postacie – aktorzy, sportowcy i muzycy – prezentują listy od swoich fanów. Ci ostatni opisują w nich to, jak bardzo ci pierwsi zainspirowali ich do zmiany swojego dotychczasowego życia. Serial ten pojawi się w Apple TV+ już 5 czerwca.

Dads” („Tatą być”) to kolejny film dokumentalny w ofercie Apple TV+. Przedstawia on sylwetki różnych celebrytów, będących ojcami. Wśród nich znaleźli się m.in. Judd Apatow, Jimmy Fallon, Neil Patrick Harris, Ron Howard, Ken Jeong, Jimmy Kimmel, Hasan Minhaj, Conan O'Brien, Patton Oswalt i Will Smith. Film pojawi się w Apple TV+ już 19 czerwca.

Little Voice” to z kolei serial romantyczny, nakręcony i wyprodukowane przez J.J. Abramsa, Sarę Bareilles i Jessiego Nelsona. Opowiada on o perypetiach pewnej wokalistki, która stara się odnieść sukces w Nowym Jorku. Serial dostępny będzie w Apple TV+ już 10 lipca.

Źródło: Apple