O okularach do rzeczywistości rozszerzonej, nad którymi pracować ma Apple, mówi się od kilku lat. Prace najwyraźniej wciąż trwają. W iOS 13 GM i becie iOS 13.1 znalazły się bowiem odniesienia do takiego produktu. Umożliwia on aplikacjom AR do pracy w trybie stereo - chodzi tutaj o dzielenie o generowanie dwóch obrazów, osobno dla każdego oka, a nie o stereofoniczny dźwięk.

W iOS 13 Golden Master i becie iOS 13.1 znalazł się nawet specjalny plik ReadMe dla pracowników Apple, instruujących ich, jak korzystać z aplikacji AR działających w trybie stereo bez dedykowanych okularów Apple.

Zdaniem Guilherme'a Rambo z 9To5Mac Apple mogło planować prezentację swoich okularów AR na wczorajszą konferencję, ale zdecydowało się z tego zrezygnować niemal w ostatniej minucie i nie zdążyło usunąć odniesień do tego urządzenia z najnowszej bety i wersji Golden Master. Poprzednio odniesienia do okularów AR znalazły się w wewnętrznej becie iOS 13.

Źródło: 9To5Mac


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na produkty marek: SPIGEN,  ZENS,  UAG,  RINGKE oraz KANEX.

Klikająć na w/w marki przeniesiesz się do promocyjnych produktów poszczególnych producentów.

Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: ma919 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 10% kupon ważny jest do 30 września 2019