Apple wprowadziło wczoraj nowy plan ochronny AppleCare+ dla słuchawek AirPods i Beats.

Wykupienie ochrony AppleCare+ pozwala na pełną ochronę urządzeń przez dwa lata, licząc od daty zakupu tej usługi. Zapewnia ona ochronę, naprawę lub wymianę słuchawek w przypadku ich nieumyślnego uszkodzenia lub zniszczenia. W okresie ochronnym mogą mieć miejsce dwa takie incydenty. Każdorazowo użytkownik będzie musiał zapłacić 29 dolarów za naprawdę lub wymianę. Dodatkowo użytkownicy otrzymają dostęp do wsparcia technicznego przez chat lub telefon 24 godziny na dobę. Ochroną AppleCare+ objęte są także baterie i kabel ładujący.

Apple oferuje usługę AppleCare+ dla następujących słuchawek:
* AirPods
* Beats EP
* Beats Pro
* Beats Solo3 Wireless
* Beats Studio3 Wireless
* BeatsX
* Powerbeats Pro
* Powerbeats3 Wireless

Dodatkowo firma wprowadziła możliwość stałej ochrony AppleCare+ dla iPhone'ów, iPadów i zegarków Apple Watch w ramach miesięcznego abonamentu. W praktyce oznaczać to może objęcie ich ochroną tak długo, jak firma będzie świadczyć usługi napraw pogwarancyjnych dla danego produktu. Użytkownik będzie mógł opłacić abonament za jeden miesiąc lub za cały rok z góry.

Na obecną chwilę ochrona AppleCare+ dostępna jest jedynie w USA. W Polsce AppleCare obejmuje ochroną jedynie komputery Mac i iPady.

Źródła: 9To5Mac, 9To5Mac


Tydzień promocji z firmą BASEUS

w bieżącym tygoniu cały asortyment firmy BASEUS z dodatkowym 10% rabatem.

Wpisz w koszyku kod: BASEUS10 i kupuj taniej.