Pisaliśmy niedawno o tym, że Apple pracuje nad funkcją śledzenia snu dla zegarków Apple Watch. Ma ona pojawić się wraz z piątą generacją tych urządzeń. Nie jest jednak to jedyna nowość dotycząca zegarków Apple, o której informacje znaleziono w kodzie systemu iOS 13.

Inną nową funkcją ma być Schooltime, która ma pomóc uczniom skupić podczas trwania zajęć szkolnych, blokując dostęp do aplikacji i powiadomień na urządzeniu. Ze względów bezpieczeństwa blokowane nie będą połączenia alarmowe i alerty.

Aplikacja Apple Watch w systemie iOS umożliwi użytkownikom na ustawienie harmonogramu działania tej funkcji. Każdego dnia ustawić będzie można inne godziny.

Co więcej, odnaleziono również odniesienia do nowych komplikacji, dotyczących między innymi śledzenia snu oraz położenia geograficznego użytkownika.

Warto przypomnieć, że linijki kodu nowej wersji mobilnego systemu operacyjnego Apple kryją w sobie informacje na temat aplikacji STARTester, posiadającej tryb pracy pozwalający na zamontowanie iPhone'a w okularach. Zdaniem MacRumors chodzić może o testowanie okularów AR.

Źródło: MacRumors


Tydzień promocji na wszystkie etui i szyby do iPhone

W bieżącym tygodniu wszystki etui oraz szkła do Iphone WATCH z dodatkowym 10% rabatem.

Wpisz w koszyku kod: ip2702 i kupuj taniej.