Prawdopodobnie już we wrześniu Apple zaprezentuje między innymi nowe iPhone'y, zegarki Apple Watch oraz iPady. W związku z czym amerykański producent stara się zdążyć ze wszystkimi potrzebnymi formalnościami, żeby móc wprowadzić do sprzedaży te urządzenia.

W specjalnej bazie należącej do Euroazjatyckiej Unii Gospodarczej, zostało zarejestrowanych pięć iPadów - A2068, A2197, A2198, A2228, A2230. Prawdopodobnie są to nowe tablety cechujące się 10,2-calowym oraz 10,5-calowym obszarem roboczym. Różne oznaczenia dotyczą pojemności, wersji z Wi-Fi oraz modelu z LTE. Warto przypomnieć, że na początku tego miesiąca pojawiły się doniesienia sugerujące, że ruszyła masowa produkcja tabletu z ekranem 10,2".

Wszystkie opisane iPady mają zainstalowane system iPadOS 13.

Na specjalnej stronie internetowej Apple znajduje się lista wszystkich wyprodukowanych iPadów z odpowiednimi numerami identyfikacyjnymi.

Źródło: MacRumors


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszystkie akcesoria do najnowszych telefonów iPhone. Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: iPhone11 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Produkty objęte promocją:

10% kupon ważny jest do 31.10.2019