Apple udostępniło najnowszą wersję eksperymentalnej przeglądarki Safari Technology Preview. Umożliwia ona deweloperom testowanie rozwiązań, które trafią w przyszłości do konsumenckiej wersji przeglądarki Safari.

Najnowsza wersja zawiera poprawki błędów oraz aktualizacje dla Web API, Web Sockets, żądań zapłaty, Experimental Web Shading Language (WHLSL), renderowania, WebGPU oraz inspektora Web.

Należy wspomnieć, że w tej wersji może wystąpić problem z poprawnym załadowaniem kart zapisanych w poprzedniej sesji. W celu jego wyeliminowania należy odświeżyć wadliwe karty lub uruchomić ponownie przeglądarkę.

Safari Technology Preview dostępne jest dla użytkowników systemu macOS Mojave oraz dla deweloperów korzystających z testowej wersji systemu Catalina.

Pełna lista zmian została opublikowana na stronie internetowej Apple, z której można również pobrać eksperymentalną przeglądarkę. Należy pamietać, że aplikacja skierowana jest głównie dla deweloperów oraz webmasterów i jest aktualizowana co dwa tygodnie.


Tydzień promocji na wszystkie etui i szyby do iPhone

W bieżącym tygodniu wszystki etui oraz szkła do Iphone WATCH z dodatkowym 10% rabatem.

Wpisz w koszyku kod: ip2702 i kupuj taniej.