iPhone XR to jedyny z ubiegłorocznych modeli smartfonów Apple, który nie został wyposażony w 3D Touch. Zamiast tego zaimplementowano w nim technologię o nazwie Haptic Touch, która jest jedynie namiastką poprzedniego rozwiązania. Jak donoszą branżowe media, żaden z tegorocznych iPhone'ów nie otrzyma 3D Touch.

Pierwsze wzmianki o rezygnacji z 3D Touch pojawiły się w sierpniu ubiegłego roku. Nieco później, bo w maju tego roku, podobne informacje przedstawili analitycy z banku Barclays. Według nich wszystkie tegoroczne iPhone'y mają posiadać funkcję Haptic Touch.

Dziś doniesienia o usunięciu 3D Touch opublikowane zostały na łamach tajwańskiego serwisu DigiTimes. Informacje pochodzą podobno z łańcucha dostaw firmy Apple.

Co więcej, systemy iOS 13 oraz iPadOS posiadać będą funkcje, które pozwalające na wyświetlenie na ekranie głównym szybkich akcji dla poszczególnych aplikacji, a także podgląd wiadomości, linków oraz innych elementów. Do tej pory obie te funkcje dostępne były tylko dla urządzeń z 3D Touch. Zostaną one zaimplementowane do Haptic Touch.

Źródło: MacRumors


Dla wszystkich czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszytkie akcesoria marki SPIGEN.

Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: spigen719 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

10% kupon ważny jest do 31 lipca 2019