Firma Epic Games otworzyła niedawno nowy sklep z grami na platformy macOS i Windows. By przyciągnąć do niego graczy zamierza ona przez jakiś czas rozdawać wszystkim darmowe gry - co dwa tygodnie inną. Obecnie można tam pobrać za darmo grę przygodową Stories Untold.

Stories Untold to nietypowa, eksperymentalna przygodówka, w bardzo pomysłowy sposób łącząca ze sobą elementy tekstówki i gry typu point & click. Znajdziemy w niej cztery krótkie historie, różniące się między sobą nie tylko klimatem (wszystkie utrzymane są w konwencji szeroko pojętego horroru, jednak podchodzą do niej na różne sposoby), ale też mechaniką rozgrywki.

Gra Stories Untold dla macOS dostępna jest do pobrania za darmo w sklepie Epic Games Store. Promocja ta będzie trwać do 30 maja 2019 roku.


Z okazji zbliżającego się Dnia Mamy dla wszystkich czytelników naszego portalu Sklep MyApple przygotował specjalny 12% rabat na wszystkie etui i szyby sprzedawane w sklepie. Wystarczy w koszyku zaznaczyć: „Posiadam kod rabatowy” i wpisać kod: `DlaMamy`. Kod jest ważny do 27 maja 2019 roku.