Dwa tygodnie temu ukazały się w Polsce wspomnienia Chrisann Brennan - byłej partnerki i matki pierwszego dziecka Steve'a Jobsa. Książka „Nadgryzione jabłko. Steve Jobs i ja - wspomnienia” doczekała się już także recenzji na MyApple. Mamy dla Was także kilka jej egzemplarzy.

Wspomnienia Brennan pokazują Steve'a Jobsa i otoczenie w jakim dorastał z trochę innej strony. Jeśli chcecie zdobyć tę książkę napiszcie w komentarzach co Wam się podobało i co się nie podobało w Stevie Jobsie. Autorzy dwudziestu najciekawszych - zdaniem redakcji - odpowiedzi otrzymają od nas egzemplarz książki "Nadgryzione jabłko. Steve Jobs i ja - wspomnienia". Wybierzemy je już w najbliższą środę, 22 maja.

Prosty regulamin:

  1. Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie „co Wam się podobało i co się nie podobało w Stevie Jobsie” w komentarzu pod niniejszym wpisem.

  2. Długość komentarza nie może przekroczyć 1000 znaków.

  3. Komentarz z odpowiedzią należy opublikować pod tekstem do godziny 20:00, 22 maja 2019 roku.

  4. Nagrodzone komentarze zostaną ogłoszone w niniejszym wpisie 22 maja 2019 o godzinie 21:00.

  5. Z autorami nagrodzonych komentarzy skontaktujemy się poprzez wiadomość prywatną na forum MyApple tego samego dnia, tj. 22 maja 2019 roku.

  6. W celu otrzymania książki każdy autor nagrodzonego komentarza będzie musiał podać dane do wysyłki najpóźniej do dnia 30 maja 2019 roku. Administratorem danych potrzebnych do wysyłki będzie MyApple s.c. z siedzibą w Bełchatowie, ul. Kaliska 10, 97-400.

Wyniki konkursu

Każda osoba biorąca udział w konkursie otrzymuje od nas nagrodę w postaci książki. Proszę o kontakt w wiadomości prywatnej.

Jednocześnie przypominamy, że książkę „Nadgryzione jabłko. Steve Jobs i ja - wspomneinia” możecie także zdobyć w konkursie trwającym właśnie w serwisie Instagram.

Wyświetl ten post na Instagramie.

⚡️UWAGA KONKURS⚡️ Nagryzione Jabłko - wspomnienia Chrisann Brennan wydawnictwa @kompaniamediowawydawnictwo już dostępne w @empikcom @woblinkcom i @audioteka http://myap.pl/wspomnienia Mamy 10 egzemplarzy które rozdamy wśród osób które nas śledzą. Aby wziąć udział w konkursie polub ten wpis oraz napisz w komentarzu dlaczego chcesz przeczytać tę książkę 😀 Rozwiązanie konkursu w niedzielę 19 mają. #apple #stevejobs #wspomnienia #book #books #książki #książka #lisa #konkurs

Post udostępniony przez <a href="https://www.instagram.com/myapplepl/" style=" color:#c9c8cd; font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; font-style:normal; font-weight:normal; line-height:17px;" target="blank"> MyApple.pl (@myapplepl)