Crescent Moon Games to firma kojarzona głównie z grami RPG, znana za sprawą takich produkcji jak Ravensword i Aralon. W jej ofercie znajdziemy jednak także wiele innych gatunków. Najnowszym tytułem w jej katalogu wydawniczym jest platformówka Linn: Path of Orchards.

Cechą wyróżniającą Linn: Path of Orchards na tle innych platformówek dla iOS jest nietypowa konstrukcja poziomów. Większość tworzących je elementów znajduje się bowiem w ciągłym ruchu, nieustannie obracając się i zmieniając swoje położenie według z góry określonego schematu. Z tego powodu gracze często muszą nie tylko wykazać się zręcznością, nieustannie przeskakując z miejsca na miejsce, ale też trochę pogłówkować, gdyż właściwa droga do celu nie zawsze jest tu oczywista. Na uwagę zasługuje też minimalistyczna oprawa wizualna, wyraźnie nawiązująca stylistycznie do szalenie popularnej swego czasu gry Monument Valley.

Gra Linn: Path of Orchards dostępna jest w App Store w przedsprzedaży w promocyjnej cenie 8,99 zł (standardowa cena będzie wynosić 13,99zł). Jej premierę zapowiedziano na 13 lutego 2019 roku.

Pobierz Linn: Path of Orchards


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszystkie akcesoria do najnowszych telefonów iPhone. Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: iPhone11 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Produkty objęte promocją:

10% kupon ważny jest do 31.10.2019