Już 26 października rozpocznie się oficjalna sprzedaż ostatniego z zaprezentowanych we wrześniu smartfonów - iPhone'a Xr. Dotychczas Apple nie zdecydowało się wprowadzić do swojej oferty, etui przeznaczonego dla tego urządzenia.

Najnowsze informacje sugerują, że potencjalni użytkownicy iPhone'a Xr, którzy będą chcieli skorzystać z oryginalnego etui, będą mogli kupić jedynie plastikowe etui Apple, które zostanie prawdopodobnie wprowadzone do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu. Akcesorium na zostać wycenione na 55 dolarów kanadyjskich (w Polsce cena będzie wynosić około 199 złotych). Etui będzie przezroczyste, dzięki czemu nie będzie zakrywało kolorowych plecków smartfona.

Natomiast portal 9To5Mac opublikował grafikę przedstawiającą iPhone'a Xr zamontowanego we wspomnianym wyżej etui.

iPhone Xr etui Apple

Warto przypomnieć, że przedsprzedaż iPhone'a Xr rozpocznie się 19 października o godzinie 9:01 (czasu polskiego). Urządzenie będzie dostępne w sześciu wersjach kolorystycznych - białej, czarnej, niebieskiej, żółtej, koralowej oraz (PRODUCT)RED.

Źródło: 9To5Mac


Z okazji zbliżającego się Dnia Mamy dla wszystkich czytelników naszego portalu Sklep MyApple przygotował specjalny 12% rabat na wszystkie etui i szyby sprzedawane w sklepie. Wystarczy w koszyku zaznaczyć: „Posiadam kod rabatowy” i wpisać kod: `DlaMamy`. Kod jest ważny do 27 maja 2019 roku.