W sieci pojawiły się kolejne doniesienia związane z iPadami Pro, które mają zostać zaprezentowane jeszcze w tym roku. Jeśli wierzyć w najnowsze informacje, kolejny tablet Apple będzie zbyt cienki, aby zamontować w nim gniazdo słuchawkowe. Czyżby popularny minijack miał zniknąć z kolejnego produktu firmy z Cupertino?

Według jednego z użytkowników Twittera, który wcześniej dostarczał sprawdzonych informacji na temat produktów Apple, tegoroczne iPady Pro mają nie mieć gniazda słuchawkowego. Ma to wynikać z faktu, że urządzenia będą zbyt cienkie, żeby zamontować w nich odpowiedni komponent.

Wczoraj portal Slashleaks opublikował grafiki przedstawiające potencjalne wymiary dwóch iPadów. Mniejszy model ma się charakteryzować 178,52 mm szerokości i 247,64 mm wysokości, natomiast wymiary większego to 215 mm i 280,66 mm. Grubość urządzeń ma oscylować między 5,86 mm a 5,9 mm. Dla porównania, grubość 10,5-calowego iPada to 6,1 milimetrów.

Wymiary iPada Pro 2018

Co najmniej jeden z tegorocznych iPadów ma być wyposażony w ekran typu edge to edge, Face ID, port USB-C oraz charakteryzować się możliwością wyświetlania obrazu 4K HDR na zewnętrznych monitorach. Wraz z nowym iPadem Apple prawdopodobnie wprowadzi do sprzedaży odnowiony model rysika Apple Pencil.

Źródło: MacRumors


Tydzień promocji z firmą BASEUS

w bieżącym tygoniu cały asortyment firmy BASEUS z dodatkowym 10% rabatem.

Wpisz w koszyku kod: BASEUS10 i kupuj taniej.