Firma Apple od jakiegoś czasu pracuje nad powiększeniem katalogu oryginalnych seriali, które będzie można obejrzeć za pośrednictwem usługi Apple Music. Niedawno zamówiła ona kolejną produkcję tego typu, zatytułowaną „Little Voices".

Wspomniany serial będzie muzycznym komediodramatem, opowiadającym o młodych mieszkańcach Nowego Jorku. W „Little Voices" usłyszymy piosenki autorstwa Sary Bareilles (nominowanej do nagrody Tony za musical „Waitress"), która zajmie się też produkcją serialu wspólnie z J.J. Abramsem (znanym za sprawą takich filmów i seriali jak „Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy", „Cloverfield", „Fringe" i „Lost"). Rolę showrunnera obejmie natomiast Jessie Nelson, autorka scenariuszy do takich filmów jak „Sam", „Mamuśka" i „Corrina, Corrina". Jak na razie Apple zamówiło dziesięć półgodzinnych odcinków.

Little Voices to już piętnasty serial zamówiony w ciągu ostatnich miesięcy przez Apple. Wśród pozostałych znajdziemy m.in. komedię historyczną o amerykańskiej poetce Emily Dickinson, thriller „Are You Sleeping" oraz ekranizację cyklu Fundacja autorstwa Isaaca Asimova. Żaden z zamówionych seriali nie posiada jeszcze oficjalnej daty premiery.

Źródło: Variety


Tydzień promocji z firmą BASEUS

w bieżącym tygoniu cały asortyment firmy BASEUS z dodatkowym 10% rabatem.

Wpisz w koszyku kod: BASEUS10 i kupuj taniej.