W chińskim serwisie Weibo opublikowany został krótki film, na którym rzekomo obejrzeć można kolejną generację iPhone'a SE. Warto podkreślić, że nie ma żadnych oficjalnych informacji dotyczących takiego urządzenia. Film może być kontynuacją plotek, które pojawiły się kilka dni temu.

Urządzenie pokazane na filmie na pierwszy rzut oka nie różni się niczym od znajdującego się obecnie w sprzedaży iPhone'a SE. Po dokładniejszym przyjrzeniu się zauważyć można, że tylna część obudowy wykonana jest ze szkła. Sugeruje to, że telefon ładowany będzie bezprzewodowo.

Telefon widoczny na filmie wyposażony jest w gniazdo słuchawkowe mini jack, co jest sprzeczne z ostatnimi doniesieniami o nowym modelu SE.

Co więcej, na tylnej części obudowy widnieje napis „iPhone.” Warto przypomnieć, że wczoraj pojawiły się informacje, według których Apple planuje uprościć nazewnictwo kolejnych modeli iPhone’ów.

Nowy SE ma zostać zaprezentowany w maju lub w czerwcu tego roku. Mówi się, że może to się stać podczas tegorocznej konferencji WWDC. Należy za każdym razem podkreślać, że nie są to oficjalne informacje.

Źródło: MacRumors