No i doczekaliśmy się pierwszego numeru naszego magazynu w nowym roku. Co prawda z miesięcznym poślizgiem, lepiej jednak teraz niż wcale. Pobierz MyApple Magazyn 1/2018

Nowy rok, nowy numer to czas na postanowienia, prognozy i życzenia dotyczące najbliższych miesięcy, jak i na przemyślenia na temat minionego 2017 roku. Tymi pierwszymi dzielą się z Wami Max Pijanowski, Jacek Swoboda, Patryk Wikaliński i Grzegorz Świątek, podczas gdy nad przeszłością rozwodzi się w tym numerze m.in. Kinga Zielińska, a także moja nieskromna osoba. Ja sam miałem ważny powód do tego typu rozważań, w styczniu minęło bowiem 10 lat mojego blogowania o Apple. To długa i czasami kręta droga, która zaprowadziła mnie w zupełnie nowy rejon aktywności i zainteresowań. To oczywiście tylko niektóre tematy, jakie znajdziecie w bieżącym numerze MyApple Magazynu.

Jak zwykle w imieniu całej redakcji życzę Wam pasjonującej lektury.

Pobierz MyApple Magazyn 1/2018

Magazyn MyApple w Issuu


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszystkie akcesoria do najnowszych telefonów iPhone. Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: iPhone11 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Produkty objęte promocją:

10% kupon ważny jest do 31.10.2019