Dziś informowaliśmy Was, że w najbliższym czasie powinna pojawić się aplikacja Amazon Prime Video dla Apple TV. Okazuje się, że program jest już dostępny i można go zainstalować na Apple TV 4 generacji, Apple TV 4K oraz na Apple TV trzeciej generacji.

Big bb8fe1f0 5c91 4974 95c0 e37efc8d018a

Usługa Amazon Prime Video została wyceniona na 5,99 euro miesięcznie, lecz osoby, która zapiszą się do niej, skorzystają z promocyjnej opłaty, która wynosi 2,99 euro miesięcznie przez pierwsze sześć miesięcy. Należy pamiętać, że z Prime Video można zrezygnować w każdym momencie. Na nowych członków czeka tygodniowy, bezpłatny okres próbny. W ofercie dostępny jest między innymi The Grand Tour, Man In the High Castle, Mozart in the Jungle czy Tumble Leaf.

W celu zarejestrowania nowego konta należy wejść na specjalną stronę internetową a następnie je założyć. Jeżeli posiadaliście już profil w serwisie Amazon to należy zalogować się danymi, które służyły do logowania w sklepie.

Osoby, które zainstalują i uruchomią aplikację będą musiały dodatkowo zarejestrować swoje urządzenie. W tym celu będzie trzeba udać się na stronę internetową, zalogować i wpisać kod, który pojawił się na ekranie telewizora.

Aplikacja Amazon Prime Video dostępna jest w App Store za darmo.