Dziś informowaliśmy Was, że w najbliższym czasie powinna pojawić się aplikacja Amazon Prime Video dla Apple TV. Okazuje się, że program jest już dostępny i można go zainstalować na Apple TV 4 generacji, Apple TV 4K oraz na Apple TV trzeciej generacji.

Usługa Amazon Prime Video została wyceniona na 5,99 euro miesięcznie, lecz osoby, która zapiszą się do niej, skorzystają z promocyjnej opłaty, która wynosi 2,99 euro miesięcznie przez pierwsze sześć miesięcy. Należy pamiętać, że z Prime Video można zrezygnować w każdym momencie. Na nowych członków czeka tygodniowy, bezpłatny okres próbny. W ofercie dostępny jest między innymi The Grand Tour, Man In the High Castle, Mozart in the Jungle czy Tumble Leaf.

W celu zarejestrowania nowego konta należy wejść na specjalną stronę internetową a następnie je założyć. Jeżeli posiadaliście już profil w serwisie Amazon to należy zalogować się danymi, które służyły do logowania w sklepie.

Osoby, które zainstalują i uruchomią aplikację będą musiały dodatkowo zarejestrować swoje urządzenie. W tym celu będzie trzeba udać się na stronę internetową, zalogować i wpisać kod, który pojawił się na ekranie telewizora.

Aplikacja Amazon Prime Video dostępna jest w App Store za darmo.