Kilka dni temu The Wall Street Journal opublikował informacje dotyczące daty kolejnej konferencji Apple. Ma ona odbyć się już za niespełna dwa tygodnie – 12 września. Warto przypomnieć, że to właśnie podczas tego wydarzenia zaprezentowane zostaną prawdopodobnie nowe modele iPhone'ów oraz zegarka Apple Watch i przystawki Apple TV.

Przedstawione przez The Wall Street Journal doniesienia potwierdza serwis TechCruch. Darrell Etherington zaznacza jednak, że nadal nie wiadomo czy wyczekiwane przez wielu konsumentów wydarzenie odbędzie w się w Audytorium Steve'a Jobsa na terenie Apple Parku czy też w innej lokalizacji.

Podczas nadchodzącej konferencji Apple ma zaprezentować iPhone'a 7s, iPhone'a 7s Plus, piątą generację przystawki Apple TV ze wsparciem dla obrazów w rozdzielczości 4K oraz Apple Watcha S3 ze slotem na kartę SIM. Najbardziej wyczekiwanym produktem jest jednak bez wątpienia iPhone 8.

Nowy smartfon firmy z Cupertino ma być na swój sposób przełomowym produktem, podobnie jak zaprezentowany dekadę temu pierwszy iPhone. Urządzenie zostanie prawdopodobnie wyposażone w podwójną kamerę 3D ze skanerem twarzy, bezramkowy ekran OLED, wirtualny przycisk Home i szklaną obudowę, a użytkownicy będą mogli ładować jego akumulator w sposób bezprzewodowy.

Źródło: TechCrunch