W moje ręce trafiło niedawno kolejne etui dla iPhone'a 7. Skórzana propozycja od Nomad w kolorze Rustic Brown.

Podobnie jak w przypadku paska do Apple Watch, skóra ta „starzeje się” i jest podatna na różne wytarcia, rysy i tym podobne. Nomad na swojej stronie przedstawia to jako zaletę i trudno się nie zgodzić. Skóra po przejściach wygląda zdecydowanie lepiej niż na początku, po wyjęciu z pudełka. iphone leather case nomad age

Z początku miałem pewien dyskomfort używając iPhone w tym etui. Do wciskania fizycznych przycisków: usypiania oraz poziomu głośności potrzeba było więcej siły niż np w etui silikonowym od Apple. Jednak po jakimś czasie etui wyrobiło się, a miejsca gdzie są przyciski zmiękły na tyle, że wciskanie stało się komfortowe.

Etui w środku wyściełane jest mikro zamszem w czarnym kolorze. Boki wewnątrz są jednak wyściełane skórą i po kilku tygodniach noszenia, do etui nagromadziły się różne paprochy z kieszeni lub kosmosu, które lekko porysowały białe łączenia na krawędziach z tyłu iPhone. Oprócz tego, zostały też lekko przebarwione od skóry, ale po zdjęciu pokrowca i nienoszeniu go, „wytarły się” z powrotem do swojego oryginalnego koloru

Oprócz koloru, który testowałem do wyboru jest również Slate Gray, a także nowy wariant: Midnight Blue. Dostępne są również wersje z kieszonką na karty z tyłu.

Leather Case możecie kupić za 39,95 $, a wersję z kieszonką za 49,94 $ na stronie producenta. Obecnie trwa również wyprzedaż innych produktów tej firmy.