Apple poinformowało na swojej stronie internetowej, że jutro przez ponad pięć i pół godziny sklep internetowy tej firmy nie będzie dostępny dla konsumentów. Tego typu działanie ma miejsce niemal zawsze wtedy, gdy aktualizowana jest oferta produktów.

Dostęp do sklepu internetowego Apple zostanie wyłączony o godzinie 8:00, a przerwa potrwa do 13:30 (czasu polskiego). Obecnie nie sposób stwierdzić czy do oferty kalifornijskiego producenta faktycznie zostaną dodane nowe produkty czy też tego typu działanie ma inne podłoże – na przykład techniczne.

Warto zauważyć, że jak sugerowały plotki, na przełomie marca i kwietnia ma zostać zorganizowana pierwsza w tym roku konferencja Apple, podczas której zostaną zaprezentowane nowe produkty. Czyżby miało jednak wydarzyć się inaczej? Według ostatnich informacji, przyczyną opóźnień dotyczących organizacji tego wydarzenia mają być przeciągające się prace nad budową audytorium Steve'a Jobsa, gdzie mieli zostać zaproszeni dziennikarze.

Odpowiedź na wiele rodzących się w temacie kolejnych produktów Apple pytań poznamy już jutro. Poniżej znajdziecie nasz materiał wideo, w którym podsumowujemy plotki dotyczące premiery nowych urządzeń. Czas pokaże czy zostaną one zaprezentowane na specjalnej konferencji czy jednak pojawią się wyłącznie na stronie internetowej.


Aktualizacja - 21.03.2017; 9:50

Zgodnie z wczorajszą zapowiedzią Apple Store został zamknięty.