Obudowy firmy Caudabe to przede wszystkim minimalizm, ale także ochrona naszego iPhone'a. Po zrecenzowaniu modeli The Veil XT oraz The Sheath przyszedł czas na The Synthesis. Według producenta jest to najmocniejsza obudowa w ofercie firmy, która charakteryzuje się największą ochroną smartfona na upadki i wszelkiego rodzaju uszkodzenia.

O Produkcie

Głównym celem przy projektowaniu obudów The Synthesis było skupienie się na jak najlepszym amortyzowaniu upadków telefonu. Ich wzornictwo nadal pozostało bardzo minimalistyczne i eleganckie a dodatkowym atutem jest dużo lepsza ochrona urządzenia przy upadkach dzięki technologii ShockLite i Dual Polymer Fusion.

Modele The Synthesis przeznaczone są dla iPhone'ów z serii 6 i 6 Plus oraz najnowszej linii 7 / 7 Plus. Obudowy dostępne są w sześciu wariantach kolorystycznych: Black, Gray, Stealth Black, Red, Navy oraz Lilac.

Wykonanie

Rama obudowy wykonana jest są elastycznego polimeru, który producent nazywa ShockLite. Materiał ten ma za zadanie absorbować wstrząsy wynikające z upadków telefonu. Drugim elementem, chroniącym tył naszego iPhone'a, który w połączeniu z elastyczną ramką, tworzy najbardziej wytrzymałe etui w ofercie marki Caudabe jest bardzo twarde lecz przyjemne w dotyku matowe tworzywo z charakterystyczną strukturą wyczuwaną pod palcami. Uzyskana w procesie mikro trawienia struktura zapewnia lepszy chwyt urządzenia i przyczepność co gwarantuje nam, że iPhone się tak łatwo nie wyślizgnie.

Tak jak i w poprzednio opisywanych modelach warto zwrócić uwagę precyzję z jaką firma Caudabe produkuje swoje akcesoria ochronne. Wszystko jest solidnie i dokładnie wyprodukowane. Obudowy są bardzo dobrze dopasowane i znakomicie przylegają do telefonu. Subtelnie wystający rant od frontu zabezpiecza ekran przed kontaktem z podłożem, przez co zmniejsza się ryzyko zarysowania ekranu. W narożnikach zastosowano malutkie sprężyste poduszki, które pod naciskiem lekko się uginają - bardzo sprytne!

Poniżej przedstawiam zdjęcia kilku wariantów kolorystycznych dla modelu iPhone'a 7: