Większość fanów Apple, których znam dba o swoje iPhone'y i nie lubi, gdy się porysują czy obiją, a jak wiemy pierwsza rysa boli najbardziej. Można temu zapobiec stosując różnego rodzaju obudowy ochronne, etui czy case'y. Jednak jest wielu użytkowników (w tym i ja), którzy nie lubią zakładać na swoje smartfony żadnych dodatków ochronnych. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta - nie lubią gdy pięknie zaprojektowany produkt jest obłożony plastikiem czy silikonem, który zmienia jego pierwotny design. W ostatnim czasie udało mi się jednak znaleźć pewien kompromis - obudowy firmy Caudabe. Są one tak delikatne i minimalistyczne, że praktycznie nie widoczne a jednak chronią naszego iPhone'a.

O Produkcie

The Veil XT to najcieńsze obudowy w ofercie marki Caudabe - ich grubość to zaledwie 0.35 mm. Jak podaje producent - obudowy te zostały zaprojektowane dla najbardziej wymagających minimalistów, tak by jak najlepiej oddać cały design i formę iPhone'a w najdrobniejszych szczegółach. Chronią urządzenie głównie przed zadrapaniami i delikatnymi uderzaniami, wstrząsami.

Seria The Veil XT przeznaczona jest dla iPhone'ów z serii 5 (w tym 5C), 6 i 6 Plus oraz najnowszej linii 7 / 7 Plus. Do dyspozycji mamy dość dużą gamę kolorystyczną z ciekawymi półprzezroczystymi (lodowymi) odcieniami.

Wykonanie

Obudowy wykonane są z matowego tworzywa, które dzięki dodatkowemu mikro-trawieniu sprawia, że mają one bardzo dobrą przyczepność. To naprawdę świetne rozwiązanie, które nie pozwala na wyślizgnięcie się telefonu z ręki - od razu czujemy się pewniej.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje precyzja z jaką firma Caudabe wyprodukowała swoje obudowy. Są rewelacyjnie, wręcz idealnie dopasowane do telefonów. Nie ma tutaj żadnych niedociągnięć. Wszystkie wycięcia oraz zagięcia zgadzają się co do milimetra. Gdy telefon leży na biurku, patrząc na jego front, ciężko zauważyć czy jest w ogóle na nim jakakolwiek obudowa.

Poniżej przedstawiam zdjęcia kilku wariantów kolorystycznych dla modelu iPhone'a 7 oraz 7 Plus:

Cena: 19,95 $ (iPhone 7) oraz 20,95 $ (iPhone 7 Plus)

Więcej informacji na stronie producenta: www.caudabe.com