Ponad tydzień temu opisywałem super cienkie obudowy firmy Caudabe o nazwie The Veil XT. Dzisiaj przedstawię kolejny model tego producenta - The Sheath. Są to obudowy odrobinę grubsze od wspomnianego wcześniej modelu, lecz nadal bardzo cienkie i subtelne. Model ten dodatkowo został zaprojektowany tak, by lepiej amortyzować upadki.

O Produkcie

The Sheath to drugie najcieńsze obudowy w ofercie marki Caudabe - ich grubość to 0.90 mm. Ich wzornictwo również jest bardzo minimalistyczne i eleganckie a dodatkowym atutem jest dużo lepsza ochrona urządzenia przy upadkach.

Seria The Sheath przeznaczona jest dla iPhone'ów z serii 6 i 6 Plus oraz najnowszej linii 7 / 7 Plus. Obudowy dostępne są w pięciu kolorach: Black, Gray, Navy (dostępny tylko dla serii 7 oraz 7 Plus), Blue (dostępny tylko dla serii 6 oraz Plus) i Red.

Wykonanie

Obudowy wykonane są z żelowego, elastycznego polimeru, który producent nazywa ShockLite™. Materiał ten ma za zadanie absorbować wstrząsy wynikające z upadków telefonu. Tworzywo jest przyjemne w dotyku, dość miękkie i ma bardzo dobrą przyczepność z podłożem.

Po raz kolejny trzeba zwrócić uwagę na dokładność z jaką firma Caudabe produkuje swoje obudowy. Tak jak i w poprzednim przypadku są świetnie wyprodukowane. Bardzo dokładnie przylegają do telefonu, są naprawdę świetnie spasowane. Wszystkie wycięcia na porty czy obiektywy trafiają w punkt. Delikatnie wystający rant od frontu zabezpiecza ekran przed kontaktem z podłożem, dzięki czemu zmniejsza się możliwość zarysowania ekranu.

Poniżej przedstawiam zdjęcia kilku wariantów kolorystycznych dla modelu iPhone'a 7 oraz 7 Plus:

Cena: 19,95 $ (iPhone 7) oraz 20,95 $ (iPhone 7 Plus)

Więcej informacji na stronie producenta: www.caudabe.com