Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Grand Theft Auto: Chinatown Wars


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
391 odpowiedzi w tym temacie

#51 Dawid Szypulski

Dawid Szypulski

  • 5 535 postów
  • Płeć:
  • SkądBiałystok

Napisano 20 stycznia 2010 - 15:38

@iPod Touch Maniak Nie ma zmiany kamery

#52 soczekpl

soczekpl
  • 3 183 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 20 stycznia 2010 - 15:39

ktoś wie jak się zmienia kamerę?

Na jaką?

Różnica jest duża, w przypadku takich gier , gdzie sterowanie przyciskami to podstawa, bo ipod jest stworzony bardziej do gier interaktywnych przy użyciu touch screena tak jak w nintendo ds, dlatego kiedyś wybrałem ipod toucha zamiast psp, ale sam myślę, czy by sobie nie kupić jeszcze psp 3000.

Jeśli chodzi o różnice w specyfikacji technicznej to tu nie za wiele widać, psp jest taktowane procesorem 333 mhz, ale pewnie ma lepszy układ graficzny,a może procesor jest wydajniejszy niż ARM 400/500 mhz ...
Jeszcze psp 3000 ma chyba lepszej jakości matrycę(chociaż tu nie jestem pewny, gdyż widziałem tylko na youtube jak to wygląda), głośniczek no i przyciski..

Ja mam 3000, matryca jest faktycznie lepsza niż w 1000/2000 (miałem), no i widać coś na słońcu. Polecam, chociaż PSP Go! też jest fajne, mimo braku napędu UMD.

Oczywiscie ze Deadmau5, moj bład przepraszam ;) Pozno bylo.
Nie zgodze sie ze IV bylo ewolucja, szybciej SA nia bylo niz IV. IV jest o wiele bardziej ogarniaczone w porownaiu do SA (za ktorym nie przepadam) a polepszenie grafiki to naturalna kolej rzeczy (tez sie zbytnio nie postarali).
Przyznaje na JOGu jezdzi sie tragicznie.
Co do klimatu, dla mnie klimat skonczyl sie na Vice City ktore pod tym wzgledem nie ma sobie rownych (moja opinia).
Mimo wszystko, polecam Chinatown wars@iPhone.

Ja teraz pykam w VCS na PSP, ale kiedyś bardziej mi się podobało, dużo grałem w GTA IV na Xboxie i ta grafika z PSP mi zbrzydła.

#53 plotas

plotas
  • 56 postów

Napisano 20 stycznia 2010 - 15:45

Dołączona grafika

Dołączona grafika

ogarnia ktoś co to są te niebieskie latajace w powietrzu kuleczki ??

pozdrawiam,plotas.

#54 nielololek

nielololek
  • 706 postów
  • SkądPolska

Napisano 20 stycznia 2010 - 17:53

Dołączona grafika

Dołączona grafika

ogarnia ktoś co to są te niebieskie latajace w powietrzu kuleczki ??

pozdrawiam,plotas.


Też nie wiem po co to jest. Ani tego zebrać, ani nic przy tym zrobić...

Co do GTA, mi najbardziej podobało się GTA VC, SA oraz IV. Grafika oraz fizyka w IV jest bardziej realna niż w poprzednich częściach i wg. mnie to, to GTA było najlepsze. Powiem, że w GTA 1/2 grałem bardzo krótko i nawet mało pamiętam jak ono wygląda. Nie bardzo mi się one podobały (1/2), ale może to dla tego, że jestem z "pokolenia xD" :P Mimo tego GTA:CTW na iphone mi się bardzo podoba :D

#55 Koyot

Koyot
  • 947 postów

Napisano 20 stycznia 2010 - 18:41

Parę sekund w googlach i wszystko jasne...

The swirling dots are potential locations for the 'Guardian Lions of Fo'; which appear once all the missions have been completed. Once both these Lions have been found you can access more missions if you register at RockStar's website.

This is the blurb......

"You can only begin looking for the Guardian Lions after the initial story of Grand Theft Auto: Chinatown Wars has been finished. After completing the main story missions, the two Lions of Fo will be randomly hidden in two separate locations within Liberty City. Once the Lions have been recovered, save your game and sync your stats with the Social Club by using the "Pink Fruit" laptop in your safe house. When your stats sync is complete you can then visit the Social Club to unlock your "Xin Missions" reward.* Once this is done, please sync your stats again with the Social Club to open up the content in your game."


Bardzo mi się podoba akcent z koparką (można nią jeździć) i piłą motorową jako bronią (sprawdza się lepiej niż pukawki na naboje).

Może się przydać: http://gamewiki.net/...ombined_Map.png

#56 iphoneMAN*_3g_32g

iphoneMAN*_3g_32g
  • 349 postów

Napisano 20 stycznia 2010 - 18:56

witam ja mampytanie... jak wołać tax'ówke ?

#57 Dawid Szypulski

Dawid Szypulski

  • 5 535 postów
  • Płeć:
  • SkądBiałystok

Napisano 20 stycznia 2010 - 19:04

Przytrzymać górną część ekranu. Oczywiście taksówka musi być wolna (żółte światło na dachu) i znajdować się w zasięgu wzroku.

#58 Koyot

Koyot
  • 947 postów

Napisano 20 stycznia 2010 - 19:59

A jak przeszukać śmietnik? Podchodzę do tego "większego" i raz mi się wyświetliła propozycja jego przeszukania, a teraz nic (przy każdym).

#59 Quimeen

Quimeen
  • 1 004 postów
  • SkądTrzebinia

Napisano 20 stycznia 2010 - 20:18

Nie każdy większy śmietnik da się przeszukać. Jeżeli jest możliwość jego przeszukania, wyświetla się właśnie ta propozycja o której piszesz.

#60 Dawid Szypulski

Dawid Szypulski

  • 5 535 postów
  • Płeć:
  • SkądBiałystok

Napisano 20 stycznia 2010 - 21:58

Śmietniki koloru czerwonego zawsze zawierają broń (o ile dobrze pamiętam)

#61 plotas

plotas
  • 56 postów

Napisano 20 stycznia 2010 - 22:34

ja ostatnio znalazlem w smietniku w pol zjedzonego burgera i uwaga... różowego dildo xD

klapy w smietnikach musza byc czarne wtedy mozna je przeszukiwac.

Pozdrawiam,plotas.

Gorzej, ja trafiłem na zużyte gumy, bynajmniej nie służyły do żucia :) //dawxxx666

#62 kleskus

kleskus
  • 821 postów

Napisano 21 stycznia 2010 - 00:08

Fajnie że mapa w CTW wygląda tak samo jak mapa z IV :)

#63 shivan

shivan
  • 1 141 postów
  • SkądKraków

Napisano 21 stycznia 2010 - 05:16

mmm....gdyby ktos pare lat temu powiedzial mi ze bede mogl grac w gta na telefonie lezac w lozku... zreszta nie wazne;] ...ide ciorac dalej;D

#64 soczekpl

soczekpl
  • 3 183 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 21 stycznia 2010 - 10:06

Fajnie że mapa w CTW wygląda tak samo jak mapa z IV :)

Brakuje chyba 3 miasta.

#65 polson

polson
  • 63 postów

Napisano 21 stycznia 2010 - 13:22

Nosz kurde w Norweskim appstore jeszcze nie ma:(

#66 iPod Touch Maniak

iPod Touch Maniak
  • 640 postów

Napisano 21 stycznia 2010 - 14:37

gdzie jest liberty city gun club? przeszukiwałem całe francis intl. (tam pisało) ale lipa...

#67 Dawid Szypulski

Dawid Szypulski

  • 5 535 postów
  • Płeć:
  • SkądBiałystok

Napisano 21 stycznia 2010 - 15:50

Tu masz mapkę:

Dołączona grafika

09

#68 Betman

Betman
  • 141 postów
  • SkądSingapur

Napisano 21 stycznia 2010 - 15:53

Gra jest super, przeszedlem do 45% na PSP i teraz gram na iPhone... Szkoda ze nie można puszczać muzyki z iPoda :( (chyba ze nie zauważyłem) Pozatym gra się lepiej niż na PSP :)


Przeszedłem ją na DS i była wyśmienita, ale teraz mam problem bo tam gdzie jestem nie mogę kupić Chinatown Wars w AppStore. :rolleyes:

Czy jeśli zmienię kraj (i mam kartę z tego drugiego kraju) to nie będzie problemu?

I najważniejsze, czy wszystkie zakupione do tej pory programy będą nadal na moim iPhonie (i będą działać) czy znikną?

#69 DiVerSe

DiVerSe
  • 21 postów

Napisano 21 stycznia 2010 - 17:38

Może ktoś pokazać zdjęcie śmietnika w którym można buszować? PS. fajnie zabawić się w dilerkę, przy okazji można zgarnąć kasę, albo być zgarniętym przez "dwie gwiazdki" ;)

#70 Dawid Szypulski

Dawid Szypulski

  • 5 535 postów
  • Płeć:
  • SkądBiałystok

Napisano 21 stycznia 2010 - 18:30

Może ktoś pokazać zdjęcie śmietnika w którym można buszować?


Tak jak wspomniałem wcześniej, czerwony śmietnik (z czarną klapą):

Dołączona grafika
fota z wersji na DS

#71 revanmj

revanmj
  • 687 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 21 stycznia 2010 - 18:35

W zielonych z czarną klapą też można "grzebać".

#72 Dawid Szypulski

Dawid Szypulski

  • 5 535 postów
  • Płeć:
  • SkądBiałystok

Napisano 21 stycznia 2010 - 18:40

Ale nie ma tam broni, tylko różne śmieci. Przynajmniej z tego co pamiętam

#73 japkko

japkko
  • 157 postów
  • SkądPiastów, PL

Napisano 21 stycznia 2010 - 19:02

Ale nie ma tam broni, tylko różne śmieci. Przynajmniej z tego co pamiętam


zgadza sie. :)
gra bardzo fajna, najlepsza z jakich gralem na iphone. :)
bardzo udana inwestycja na nudne lekcje / wieczory. :P

pozdrawiam.

#74 Matthew Mcklain

Matthew Mcklain
  • 477 postów

Napisano 22 stycznia 2010 - 04:23

A może mi ktoś powiedzieć jak obrabować lub zatrzymać tę ciężarówkę z bronią " AMMU NATION " Bo strzelam, biję próbuje wsiadać i nic się nie da?

#75 Dawid Szypulski

Dawid Szypulski

  • 5 535 postów
  • Płeć:
  • SkądBiałystok

Napisano 22 stycznia 2010 - 08:07

@Matthew Mcklain Musisz tak długo strzelać aż wyjdzie kierowca - wtedy będziesz mógł przejąć ciężarówkę. Najlepszy jest szybki samochód i tzw. "drive-by" - strzelanie z SMG z okna




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych