Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Grand Theft Auto: Chinatown Wars


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
391 odpowiedzi w tym temacie

#1 kleskus

kleskus
  • 821 postów

Napisano 18 stycznia 2010 - 03:36

Dołączona grafika
Opis:

LEFT FOR DEAD IN THE WORST PLACE IN AMERICA

Following his father’s murder, Huang Lee has a simple mission: deliver an ancient sword to his Uncle Kenny to ensure his family retains control of the Triad gangs of Liberty City. Huang is a spoiled rich kid who expects everything to run smoothly, but his trip does not go exactly as planned. After being robbed and left to die, he will search for honor, riches and revenge in the most dangerous and morally bankrupt city in the world.

*Compatible with iPhone and iPod Touch Firmware 3.12 and above*

Screeny:
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Gameplay:
[yt=NmcT8bh99HQ]Grand Theft Auto: Chinatown Wars[/yt]

#2 bar-trek

bar-trek
  • 6 159 postów

Napisano 18 stycznia 2010 - 08:46

oglądałem gameplay z gry i chyba jednak się nie zdecyduję...

#3 djKristo

djKristo
  • 899 postów

Napisano 18 stycznia 2010 - 08:47

[yt=NmcT8bh99HQ]Grand Theft Auto: Chinatown Wars[/yt]



#4 Dawid Szypulski

Dawid Szypulski

  • 5 535 postów
  • Płeć:
  • SkądBiałystok

Napisano 18 stycznia 2010 - 09:12

http://www.myapple.p...-app-store.html

#5 duchian

duchian
  • 1 224 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 18 stycznia 2010 - 10:07

w sumie grafika ładna, ale nie zachwyca. Sterowanie widać na filmiku, że też jest ciężkie (strzałeczkami jak na klawiaturze?!) Na plus są te minigierki typu odblokowanie samochodu. Jednak za 8 euro na pewno nie kupię. Największe hity sprzedawane są po 5,5 euro, więc te 8 to gruba przesada

#6 adrianopel

adrianopel
  • 1 451 postów

Napisano 18 stycznia 2010 - 10:24

I w dodatku wymagany OS 3.1 :/ Dla jednej gierki nie zdecyduję się póki co na upgrade.

#7 Quimeen

Quimeen
  • 1 004 postów
  • SkądTrzebinia

Napisano 18 stycznia 2010 - 16:24

Jak oglądam screeny to gra wygląda jak wcześniejsze kopie GTA jakie już wyszły. Jednak gdy zagrałem całkowicie zmienił się mój punkt widzenia ;). Klimat i grywalność to przede wszystkim to co ma ta produkcja, a czego brakowało podróbą . Polecam bo warto.

#8 Kamill

Kamill
  • 17 postów

Napisano 18 stycznia 2010 - 20:03

Klimat jest, grywalność też, ale są też niedoróbki. Hamulec jest nad gazem, co jest IMO bardzo głupie, ciągle się mylę. Sterowanie autem też nie jest najlepsze, ale przydaje się automatyczne wyrównanie do jezdni. Gra trochę droga, ale warta polecenia, misje są bardzo zróżnicowane, a samo miasto jest naprawdę duże.

#9 nerones

nerones
  • 16 postów

Napisano 18 stycznia 2010 - 20:34

Niech będzie dla softu 3.0 to kupię , jak myślicie będzie dla softu 3.0 ? [rs] 3.1.2 ipgone 3G custom firmware - polish:Elite:board może mi ktoś wytłumaczyć co to za soft , o co chodzi z tą aktywacją oficjalnymi kartami, czy będzie działać?

#10 nielololek

nielololek
  • 706 postów
  • SkądPolska

Napisano 18 stycznia 2010 - 22:14

Klimat jest, grywalność też, ale są też niedoróbki. Hamulec jest nad gazem, co jest IMO bardzo głupie, ciągle się mylę. Sterowanie autem też nie jest najlepsze, ale przydaje się automatyczne wyrównanie do jezdni.

Gra trochę droga, ale warta polecenia, misje są bardzo zróżnicowane, a samo miasto jest naprawdę duże.



Co do tego co mowisz to mozna zamienic pozycje hamulca oraz gazu wlaczajac opcje w PDA-System-Settings: Swap Accelerate/Brake . Po wlaczeniu tego gaz bedzie nad hamulcem ;) Mi sterowanie akurat odpowiada i nie mam z nim wiekszych problemow :)

#11 Kamill

Kamill
  • 17 postów

Napisano 18 stycznia 2010 - 22:45

Dzięki! Zupełnie nie zauważyłem tej opcji. Teraz będzie mi się grało o wiele przyjemniej :)

#12 abovePL

abovePL
  • 2 385 postów
  • SkądJaworzno, Poland

Napisano 19 stycznia 2010 - 08:13

Gra jak na telefon idealna. Na PSP nie bardzo. Gierka to raczej coś w rodzaju zapchaj dziury bo to monotonne radio i brak vocie actingu sprawiają, że nie chętnie się w to gra na PSP nie to co VICE CITY czy LIBERTY CITY. Gra o dziwo ładnie wygląda i chodzi płynnie nawet na 3G !

#13 plotas

plotas
  • 56 postów

Napisano 19 stycznia 2010 - 12:12

gre odpaliłem na ipodzie 2G smiga bez zadnych skaz, sterowanie ustawione standardowo jest fatalne, lecz po zmianie na joy pada i zmienieniu klawiszy gazu i hamulca gra sie naprawde przyjemnie. Gierka wciaga, ma ciekawy klimat, gigantycznym plusem sa mini gierki, urozmaicaja gre ktora z czase moze stac sie monotonna. Fajnie ze przekonwertowali wkoncu ktoraś czesc z seri GTA na urzadenia Apple. Gra jak najbardziej warta zainwestowania paru dolcow ;) Pozdrawiam,plotas.

#14 narkoman

narkoman
  • 4 360 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 19 stycznia 2010 - 12:42

Bardzo fajna gra, zupełnie jak pierwsze GTA z widokiem z góry - moim zdaniem najlepsza i bezkonkurencyjna część... potem tylko popsuli tą*grę... btw hamulca i gazu to wolę tak jak jest, po co mam sobie palcem zasłaniać więcej wyświetlacza? ;]

#15 patrick1989

patrick1989
  • 495 postów

Napisano 19 stycznia 2010 - 14:10

Jest możliwość odpalenia na 3.0? ;/

#16 mikolaj230

mikolaj230
  • 151 postów
  • Skądże by znowu!

Napisano 19 stycznia 2010 - 14:25

Aaargh... :/:/ nie dość że dali durne 3.1 to jeszcze idzie tylko na iTouchu 2g... wkurzyli mnie.

#17 kalboy92

kalboy92
  • 458 postów
  • SkądKalisz

Napisano 19 stycznia 2010 - 14:35

Gra jest super, przeszedlem do 45% na PSP i teraz gram na iPhone... Szkoda ze nie można puszczać muzyki z iPoda :( (chyba ze nie zauważyłem) Pozatym gra się lepiej niż na PSP :)

#18 hoo

hoo
  • 373 postów

Napisano 19 stycznia 2010 - 14:52

No cóż to niestety nic tylko kiepska podróbka gta 1/2, szkoda, że nie udało im się zrobić klona gta1, to by była rewelacja.. Klimat jest trochę drętwy, jakby dali lepszą muzykę w radiu..
Grę mogę polecić ale nie dla zagorzałych fanów gta1/2, bo w tym wypadku gta1 całkowicie deklasuje gta chinawars.

to jeszcze idzie tylko na iTouchu 2g...

na itouchu 1g też chodzi...

Bardzo fajna gra, zupełnie jak pierwsze GTA z widokiem z góry - moim zdaniem najlepsza i bezkonkurencyjna część... potem tylko popsuli tą*grę...


no dwójka jeszcze była fajna, a potem to już jakiś shooter z tego zrobilii... To tak samo jak spartolili commandosów przy części 4 .., chociaż i na te gry znalazła się gama graczy..

#19 metal_man

metal_man
  • 489 postów
  • SkądChorzów

Napisano 19 stycznia 2010 - 14:57

Gra jest super, przeszedlem do 45% na PSP i teraz gram na iPhone... Szkoda ze nie można puszczać muzyki z iPoda :( (chyba ze nie zauważyłem) Pozatym gra się lepiej niż na PSP :)


Da sie - stworz sobie liste wlasnych kawalkow, nazwij ja np. GTA i muzyka bedzie jako radio Independent :)

Co do sterowania - jest OK. Mozna fajnie poslizgi robic. Dlatego IMHO takie umieszczenie "klawiszy".

#20 mikolaj230

mikolaj230
  • 151 postów
  • Skądże by znowu!

Napisano 19 stycznia 2010 - 15:34

na itouchu 1g też chodzi...


w iTunes dali, że wymaga iToucha 2g.

#21 jakubor

jakubor
  • 133 postów

Napisano 19 stycznia 2010 - 15:38

tak ale można to obejsc
jak?
zobacz na forum TA
Here's how to bypass the 2nd gen iPod Touch Requirement (For GTA Chinatow Wars) - Touch Arcade

#22 wojtaz131

wojtaz131
  • 64 postów

Napisano 19 stycznia 2010 - 17:37

YouTube - Grand Theft Auto: Chinatown Wars gameplay iPhone and iPod Touch
film ode mnie.
Testowane na 3.1.2 3G 16GB, chodzi naprawdę super.

#23 zibi_pl

zibi_pl
  • 66 postów
  • SkądSłupsk

Napisano 19 stycznia 2010 - 17:55

jestem zachwycony grą. Świetna grafika, szczegółowe otoczenie, fizyka (niszczenie różnych elementów miasta itp) ogonie gamplay daje wiele radości. A to wszystko na 3g 3.1.2 świetnie i płynnie działa :) naprawdę polecam grę. Każdą wolną chwilę w pracy poświęcałem żeby sobie popykać chwilkę.

#24 kleskus

kleskus
  • 821 postów

Napisano 19 stycznia 2010 - 18:49

Take 2 to chyba popierniczyło (powinienem użyć mocniejszego słowa). Żaden filmik z GTA: CW na iPhone'a na YT nie działa "Ten film wideo jest już niedostępny z powodu otrzymania roszczenia dotyczącego praw autorskich przez Take 2 Games." Od kiedy to można cenzurować gameplay z gry? Czuje się jak w Chinach, po prostu śmiech na sali - nie pozwolą mi oglądnąć gameplay'a. Jestem oburzony.

#25 wojtaz131

wojtaz131
  • 64 postów

Napisano 19 stycznia 2010 - 19:05

Jestem oburzony: nagrywalem długo, tracę czas, na wrzucanie, a oni usuwają. Dokładnie: cenzura.......




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych