Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Grand Theft Auto: Chinatown Wars


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
391 odpowiedzi w tym temacie

#26 hoo

hoo
  • 373 postów

Napisano 19 stycznia 2010 - 19:53

w iTunes dali, że wymaga iToucha 2g.


to raczej jakieś preferowane ustawienia, pewnie chodzi tu o to, ze iphone i iphone 3g są wolniejsze od ipoda toucha, dlatego zalecany sprzęt to ipod touch 2g(czyli też iphone 3gs i ipod touch 3g)

#27 TheZbyszeK

TheZbyszeK
  • 13 postów

Napisano 19 stycznia 2010 - 20:16

Ehhh... czy naprawdę nie ma możliwości odpalenia na 3.0? Z tego co czytam to gra jest bardzo dobra, a że jestem psychofanem GTA to grę bardzo chciałbym mieć. Chyba będę musiał zainstalować tego nowego softa...

#28 Voltare

Voltare
  • 29 postów

Napisano 19 stycznia 2010 - 20:19

Take 2 to chyba popierniczyło (powinienem użyć mocniejszego słowa). Żaden filmik z GTA: CW na iPhone'a na YT nie działa "Ten film wideo jest już niedostępny z powodu otrzymania roszczenia dotyczącego praw autorskich przez Take 2 Games."

Od kiedy to można cenzurować gameplay z gry? Czuje się jak w Chinach, po prostu śmiech na sali - nie pozwolą mi oglądnąć gameplay'a. Jestem oburzony.


Takie same akcje były przy premierze GTA IV. Tak to jest z T2. :) Ja poczekam aż stanieje i się chyba skuszę, bo z tego co widzę to wszyscy grę zachwalają.

#29 Fifty-50

Fifty-50
  • 3 314 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 19 stycznia 2010 - 20:38

---- Dodano 19-01-2010 o godzinie 20:38 ----

Ehhh... czy naprawdę nie ma możliwości odpalenia na 3.0? Z tego co czytam to gra jest bardzo dobra, a że jestem psychofanem GTA to grę bardzo chciałbym mieć.
Chyba będę musiał zainstalować tego nowego softa...


Nie rozumiem czemu niektórzy ludzie wciąż nie mają 3.0 o.O 1. soft jest wygodniejszy 2. większość gier działa już pod 3.0. Ściagać i grać :P

#30 adrianopel

adrianopel
  • 1 451 postów

Napisano 19 stycznia 2010 - 20:54

Nie rozumiem czemu niektórzy ludzie wciąż nie mają 3.0 o.O 1. soft jest wygodniejszy 2. większość gier działa już pod 3.0. Ściagać i grać :P


Chyba nie do końca zrozumiałeś. Ja mam 3.0.1 i też pograć nie mogę bo GTA jest kompatybilne od 3.1 w górę.

#31 Fifty-50

Fifty-50
  • 3 314 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 19 stycznia 2010 - 21:08

Sory, nie zrozumialem :-( Ale wciaz nie widze problemu, by zaktualizowac do 3.1 :P

#32 adrianopel

adrianopel
  • 1 451 postów

Napisano 19 stycznia 2010 - 21:12

Problemem jest instalowanie wszystkiego od początku i tracenie na to czasu ;) O ile aplikacje z AppStore instalują się automatem to instalowanie wszystkiego z Cydii/Rock już jest mniej przyjemne i bardziej czasochłonne. Niby są jakieś sposoby aby to zautomatyzować ale na razie jeszcze ich nie testowałem :)

#33 abovePL

abovePL
  • 2 385 postów
  • SkądJaworzno, Poland

Napisano 19 stycznia 2010 - 22:09

Pograłem już ze 4h i kurczę szkoda, szkoda, że IP3g nie ma baterii jeszcze lepszej bo granie 40 minut powoduje że bateria ze 100% spada do 60 a potem to już z górki leci. A gra wciąga i łatwa nie jest. Początkowe misje, ze względu na sterowanie są trudne, gdzie na PSP bez problemu. R* mógł jakoś poziom trudności zmniejszyć, ale kij z tym. Najgorsze jest strzelanie niby mamy autocelowanie, ale musimy stać w miejscu by zabić na PSP mogliśmy biegać i strzelać z tym że trzymało się klawisz od autocelowania. Tutaj mogli np zrobić coś na zasadzie tego że trzymamy ikone BRONI i strzela a my możemy się ruszać. No i to autocelowanie nie jest dokładne. Co niby namierza na przeciwnika a mimo to go nie zabija bo np. stoimy zbyt zboku itp Jazda autem DUŻO LEPSZA jak wyłączymy STEERING ASSIST! Gra świetna tak samo jak na PSP i graficznie ustępuje tylko brakiem cieni i paru innych efektów poza tym wszystko takie samo. Ogólnie WARTO KUPIĆ !! No i chodzi płynnie na 3G w stosunku do innych gier zwłaszcza GAMELOFTu...

#34 Goku

Goku
  • 1 586 postów
  • SkądGorlice

Napisano 19 stycznia 2010 - 22:12

Testował ktoś na sofcie 3.0? Może jednak działa.?

#35 adrianopel

adrianopel
  • 1 451 postów

Napisano 19 stycznia 2010 - 22:18

Testowałem na 3.0.1. Nie działało.

#36 Goku

Goku
  • 1 586 postów
  • SkądGorlice

Napisano 19 stycznia 2010 - 22:29

:> No to widze ze narazie nie ma sensu kupowac. Do upgrade mi się nie spieszy a moze i cena będzie lepsza w przyszłości. Pomimo wszystko szkoda tych 8$

#37 abovePL

abovePL
  • 2 385 postów
  • SkądJaworzno, Poland

Napisano 19 stycznia 2010 - 22:46

Chce ktoś filmik ? Zrobić mogę lada moment pikuś ;)

---- Dodano 19-01-2010 o godzinie 23:49 ----
MEGAUPLOAD - The leading online storage and file delivery service

#38 Matthew Mcklain

Matthew Mcklain
  • 477 postów

Napisano 20 stycznia 2010 - 02:27

Całkiem całkiem jak dla mnie trochę złe się samochodem steruje a tak pyzatym ok.

#39 auris

auris
  • 20 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 20 stycznia 2010 - 04:06

Ajfon 3G 3.1.2, ok. 40MB ramu wolnego. Gra działa prawie idealnie, zadnych przyciec pelna plynnosc mam zastrzezenie jedynie do radia. Slucham Deadma5 (gdy zobaczylem to radio od razu sie ucieszylem, mily akcent ze strony R*) i czesto jest efekt bufforowania, nie przeszkadza ale jednak. Sterowanie jest przyzowite, jazda samochodem nie sprawia mi zadnych problemow chcoiaz mogli zastosowac jakiegos Jog-a tak jak gdy poruszamy sie pieszo. Grafika bardzo przyjemna, dzwieki rowniez. Jestem bardzo milo zaskoczony, szczególnie po srednim GTA IV (optymalizacja oraz beznadziejny multi z bardzo mala iloscia osob) Licze na jakis Rockstarowy humor znany z poprzednich odslon GTA ;) Pozdrawiam i wracam dolozeczka grac :D

#40 Matthew Mcklain

Matthew Mcklain
  • 477 postów

Napisano 20 stycznia 2010 - 05:02

hehe ''Ajfon'' a tak poza tym to da się ustawić jakieś swoje radio tak aby po wejściu do samochodu leciała wybrana muzyka?

#41 abovePL

abovePL
  • 2 385 postów
  • SkądJaworzno, Poland

Napisano 20 stycznia 2010 - 08:45

Przede wszystkim wejdźcie sobie w opcje by potem nie BYŁO "A BO NIE MA JOGA ZAMIAST STRZAŁEK" Jest JOG tylko trzeba włączyć w opcjach. Można wybrać inne radio dając PAUZE lub w opcjach ustawić wybrane by zawsze grało lub AUTO by losowo. Jogiem jeździ się tragicznie.

#42 zientekk

zientekk
  • 66 postów

Napisano 20 stycznia 2010 - 10:18

zadna gra mnie jeszcze nie wkrecila na tak dlugo i nie pozwolila sie oderwac jak to GTA, SWIETNE!!

#43 soczekpl

soczekpl
  • 3 183 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 20 stycznia 2010 - 10:55

Slucham Deadma5 (gdy zobaczylem to radio od razu sie ucieszylem, mily akcent ze strony R*) i czesto jest efekt bufforowania, nie przeszkadza ale jednak.

Deadmau5 a nie Deadma5 ;) A o co chodzi z efektem bufforowania?

Jestem bardzo milo zaskoczony, szczególnie po srednim GTA IV (optymalizacja oraz beznadziejny multi z bardzo mala iloscia osob)

Bez przesady, GTA IV była ewolucją, w końcu realna grafika a nie parodia jak w GTA 3/VC/SA, dobra gra była, ja bym jej nie porównywał do Chinatown Wars.

#44 plotas

plotas
  • 56 postów

Napisano 20 stycznia 2010 - 10:59

Najgorsze jest strzelanie niby mamy autocelowanie, ale musimy stać w miejscu by zabić na PSP mogliśmy biegać i strzelać z tym że trzymało się klawisz od autocelowania.


i z tym stwierdzeniem kłuciłbym cie, autocelowanie dziala jak najbardziej dobrze. wystarczy skierowac gracza w strone przeciwnikow i trzymac caly czas guzik strzalu, mozesz stac,biegac robic co chcesz a on dopuki nie zabije bedzie strzelal nadal w swoj cel, nawet bym powiedzial ze po zabiciu jednego zalapie kolejny stojacy obok. niewiem gdzie tobie to autocelowanie nie przypasowalo.

Pozdrawiam,plotas.

#45 hoo

hoo
  • 373 postów

Napisano 20 stycznia 2010 - 11:39

Bez przesady, GTA IV była ewolucją, w końcu realna grafika a nie parodia jak w GTA 3/VC/SA, dobra gra była, ja bym jej nie porównywał do Chinatown Wars.


Jaja sobie robisz? Pewnie "Pokolenie XD", bo nie masz zbytnio pojęcia o ewolucji gier. Ewolucją to było gta 3 bo pierwsze gta w 3d i tam była dobra grafika, a w san andreas jeszcze lepsza, zresztą w czwórce ta grafika wcale nie jest taka rewelacyjna, po prostu na miarę czasów i sprzętożerna, nic po za tym..

A tego gta to w sumie nie ma co porównywać do wersji na PSP, bo to jest różnica niebo a ziemia, ale przecież na PSP gta chinawars kosztuje 60 $ a na Iphone 10 $, od taki tańszy odpowiednik, no i psp jest mocniejszy od ipoda toucha 2g, ale myślę, że na ipoda toucha 3g dałoby chyba radę takie gta jak na PSP.

Licze na jakis Rockstarowy humor znany z poprzednich odslon GTA


Ten humor się skończył na gta 2..., potem to już było tylko odwalanie fuszerki..



CO do Gta chinawars jak ktoś chce niech kupuje, gra ma możliwości, grafikę, ale wg mnie brak klimatu znanego z gta1/2, dlatego jak ktoś się kompletnie nudzi to można ją kupić ale rewelacji nie ma, a osobiście wolałbym grafikę taką bajkową jak w gta 1/2.

#46 soczekpl

soczekpl
  • 3 183 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 20 stycznia 2010 - 11:50

Jaja sobie robisz? Pewnie "Pokolenie XD", bo nie masz zbytnio pojęcia o ewolucji gier. Ewolucją to było gta 3 bo pierwsze gta w 3d i tam była dobra grafika, a w san andreas jeszcze lepsza, zresztą w czwórce ta grafika wcale nie jest taka rewelacyjna, po prostu na miarę czasów i sprzętożerna, nic po za tym..

A tego gta to w sumie nie ma co porównywać do wersji na PSP, bo to jest różnica niebo a ziemia, ale przecież na PSP gta chinawars kosztuje 60 $ a na Iphone 10 $, od taki tańszy odpowiednik, no i psp jest mocniejszy od ipoda toucha 2g, ale myślę, że na ipoda toucha 3g dałoby chyba radę takie gta jak na PSP.

Pokolenie xD :lol: :lol: :lol: W czwórce grafika nie jest rewelacyjna, ale grafika w GTA nigdy nie była rewelacyjna, poziom utrzymywała ale nie dorastała do pięt niektórym produkcjom.

Na PSP można kupić nową za 90 zł, sam mam zamiar sobie sprawić i porównać (iPhone vs. PSP).

Na iPodzie Touch 3G/iPhone 3GS może i by LCS/VCS dało radę, ale granie byłoby wg. mnie niewygodne. Chinatown Wars gdyby wykorzystywała OpenGL 2.0 wyglądałaby lepiej... Zresztą CW na PSP waży na bank więcej niż 200 MB.

#47 hoo

hoo
  • 373 postów

Napisano 20 stycznia 2010 - 14:23

Cóż, ta gra wygląda niebo lepiej na psp zarówno grafika , razem ze sterowaniem.

Na PSP można kupić nową za 90 zł, sam mam zamiar sobie sprawić i porównać (iPhone vs. PSP)


Różnica jest duża, w przypadku takich gier , gdzie sterowanie przyciskami to podstawa, bo ipod jest stworzony bardziej do gier interaktywnych przy użyciu touch screena tak jak w nintendo ds, dlatego kiedyś wybrałem ipod toucha zamiast psp, ale sam myślę, czy by sobie nie kupić jeszcze psp 3000.

Jeśli chodzi o różnice w specyfikacji technicznej to tu nie za wiele widać, psp jest taktowane procesorem 333 mhz, ale pewnie ma lepszy układ graficzny,a może procesor jest wydajniejszy niż ARM 400/500 mhz ...
Jeszcze psp 3000 ma chyba lepszej jakości matrycę(chociaż tu nie jestem pewny, gdyż widziałem tylko na youtube jak to wygląda), głośniczek no i przyciski..

#48 auris

auris
  • 20 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 20 stycznia 2010 - 14:55

Oczywiscie ze Deadmau5, moj bład przepraszam ;) Pozno bylo. Nie zgodze sie ze IV bylo ewolucja, szybciej SA nia bylo niz IV. IV jest o wiele bardziej ogarniaczone w porownaiu do SA (za ktorym nie przepadam) a polepszenie grafiki to naturalna kolej rzeczy (tez sie zbytnio nie postarali). Przyznaje na JOGu jezdzi sie tragicznie. Co do klimatu, dla mnie klimat skonczyl sie na Vice City ktore pod tym wzgledem nie ma sobie rownych (moja opinia). Mimo wszystko, polecam Chinatown wars@iPhone.

#49 kleskus

kleskus
  • 821 postów

Napisano 20 stycznia 2010 - 14:57

To jak widziałeś na YT to nie porównuj ;)

#50 iPod Touch Maniak

iPod Touch Maniak
  • 640 postów

Napisano 20 stycznia 2010 - 15:14

ktoś wie jak się zmienia kamerę?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych