Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Mac user a papierosy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
113 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Mac user a papierosy (0 użytkowników oddało głos)

  1. Tak (55 głosów [26.07%])

    Procent z głosów: 26.07%

  2. Nie (109 głosów [51.66%])

    Procent z głosów: 51.66%

  3. Palilem ale mam to juz za soba (26 głosów [12.32%])

    Procent z głosów: 12.32%

  4. Jestem social smoker (od imprezy do imprezy) (21 głosów [9.95%])

    Procent z głosów: 9.95%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#26 piotr falba

piotr falba
  • 866 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 22 listopada 2006 - 07:20

eeeeh, ciekawe czy tylko ja tak mam, nie stosuje żadnych używek... ha, jestem wolnym i czystym człowiekiem...

#27 marczynski

marczynski


  • 1 688 postów
  • SkądKonskie, Poland

Napisano 22 listopada 2006 - 07:41

eeeeh, ciekawe czy tylko ja tak mam, nie stosuje żadnych używek...


Nie tylko Ty, ja też ;-)

#28 PitMac

PitMac
  • 399 postów
  • SkądPoznań

Napisano 22 listopada 2006 - 07:42

jaram juz 14 lat z roczna przerwą! Nie polecam ale rzucic nie umiem w tej chwili. Wiem na pewno że skuteczne jest rzucenie odrazu,miałęm kaca po sylwestrze i nie paliłem cały dzień.Nie paliłem jeden, więc spróbuje drugi i wytrwałem rok! Poległem przez głupote,myslałem że jak rok nie pale to od jednego macha nic nie będzie,poległem na całego!Palaczem jestes niestety do konca zycia,nawet jak nie palisz iles tam lat nałóg może cię dopasc w swoje szpony raz jeszcze. Palenia nie polecam nikomu to najgłupsza rzecz w zyciu człowieka.

#29 Shime

Shime
  • 668 postów
  • SkądAngli :(

Napisano 22 listopada 2006 - 08:57

Rzucalem tyle razy, ze juz sam nie wiem ile. {ale ok 6 lat, ale powoli zaczyna mnie odrzucac juz od fajek. Przed praca na kompie fajka, mycie lap, ale i tak nic nie pomaga, bo mimo wszystko żółknie :( Po kompie tyz faja; czasami potrafie tak ze 4 godziny nie palic .

#30 spoco

spoco
  • 1 035 postów
  • SkądWawa

Napisano 22 listopada 2006 - 09:05

ja jaralem ponad 8 lat i pewnego dnia stwierdzilem (dlugo mi zajelo dojscie do tego wniosku;)) ze papierosy sa niesmaczne i smierdza... i od tamtej pory nie jaram szlugow... to dopiero 9 miesiecy ale sie twardo trzymam ;) Najbardziej zadowolony jestem tego ze mnie nie ciagnie i nawet irytuje mnie dym i smrod papierosiany ;)

#31 db

db
  • 771 postów

Napisano 22 listopada 2006 - 09:15

Nie paliłem, nie palę i nie zamierzam :) nie widze w tym nic fajnego, po co się truć? Zresztą teraz trendy jest nie palenie :)

#32 devilia

devilia
  • 1 872 postów
  • SkądDziałdowo, PL

Napisano 22 listopada 2006 - 09:21

Ja kiedys troche palilem, ale juz z tego wyroslem ;)

#33 Maciej

Maciej
  • 696 postów
  • SkądPoznań

Napisano 22 listopada 2006 - 09:34

Nigdy nie palilem, nie pale i nie bede palic. Unikam jak moge zadymionych miejsc - mam nadzieje ze takich bedzie coraz mniej po pojawieniu sie zakazu palenia w miejscach publicznych :)

#34 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 22 listopada 2006 - 09:56

Mnie w zadymionych miejscach od razu łzy ciekną z oczu i to tak dość pokaźnie, ale kiedyś byłem takim social smokerem.

#35 Monika_M

Monika_M
  • 858 postów
  • Skądz Banowana

Napisano 22 listopada 2006 - 11:19

Ze trzy razy próbowałam zacząć, nie wyszło.
Ale nic nie mam przeciwko palaczom.

swego czasu prowadziłem akcje w klubach "kto pali na parkiecie ten burak" :D

Palacze to niestety czesto aroganckie i egoistyczne capy

Za to nie lubię ektremizumu (żadnego)

#36 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 22 listopada 2006 - 11:37

Nie, choc tak raz na 2 miesiace mi sie zdarza na imprezie. Jest tam zazwyczaj tyle dymu, ze to i tak nie ma znaczenia, bo i tak zaciagam sie biernie.

#37 moosacho

moosacho
  • 96 postów
  • SkądHindhead

Napisano 22 listopada 2006 - 11:40

zaczalem palic pozno, bo na studiach- takie popalanie ale jaralem tak przez kilka lat, malo czy duzo- zawsze zle. bardziej krecil mnie "rytulal" niz samo dzialanie nikotyny, ale np. do alkoholu nie moglem zapalic bo mnie odrzucalo. Najgorsze byly papierosy, w porownaniu z tytoniem to szambo. a na dobre, mam nadzieje, rzucilem prawie dwa lata temu no i teraz codziennie robie ok. 10km w zaleznosci od planu treningu. tak jak stwierdzil Kokos- jaranie cmikow to najglupsza rzecz w zyciu.

#38 rami

rami
  • 184 postów

Napisano 22 listopada 2006 - 11:40

czekam na ankiete, czy macuserzy maja powyzej czy ponizej 20cm :>

#39 Maciej

Maciej
  • 696 postów
  • SkądPoznań

Napisano 22 listopada 2006 - 11:49

czekam na ankiete, czy macuserzy maja powyzej czy ponizej 20cm :>


"My Hram is like a pack of Pringles and is thick like a can of Pepsi" ;)

#40 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 22 listopada 2006 - 11:56

Ze trzy razy próbowałam zacząć, nie wyszło.


Zacząć próbowałaś? Dziwnie trochę, ja gdybym mógł to wolałbym nigdy nie spróbować, po prostu tak kiedyś wyszło i koniec.

#41 rads

rads
  • 77 postów
  • SkądLodz

Napisano 22 listopada 2006 - 12:23

Nie pale i raczej nie bede. PS. Zdarza sie bardzo sporadycznie, niekoniecznie bedac trzezwym ;)

#42 Kain

Kain
  • 514 postów
  • SkądParis [FR]

Napisano 22 listopada 2006 - 15:05

Nigdy nie palilem, nie pale i nigdy palic nie bede :] Ochydztwo, do tego tepie wszystkich palacych (w moim towarzystwie xD)

#43 banan

banan
  • 765 postów
  • SkądChi-Town, Rëmiô, Gotenhafen

Napisano 22 listopada 2006 - 15:06

Ze trzy razy próbowałam zacząć, nie wyszło.


kurcze szkoda :rolleyes:




zartuje

#44 SoleJunior

SoleJunior
  • 271 postów

Napisano 22 listopada 2006 - 16:06

Ja palę jedynie w domu... węglem w piecu.



To samo tu :)

#45 Hex

Hex
  • 2 660 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 22 listopada 2006 - 16:10

czekam na ankiete, czy macuserzy maja powyzej czy ponizej 20cm :>

To akurat nie będzie brane pod uwagę gdy ktoś z tego forum będzie chciał sprzedac komputer :) A tak będzie sobie można zaglądnąc do tego wątku, i zobaczyć czy komputer jest zółty i śmierdzący, czy biały i pachnący :lol:

#46 waluigi

waluigi
  • 708 postów
  • SkądPoznań, PL

Napisano 22 listopada 2006 - 16:14

Nie tylko Ty, ja też ;-)


Też. :)

#47 tom_mac

tom_mac
  • 734 postów
  • SkądPoznań

Napisano 22 listopada 2006 - 17:26

Niestety ja też palę. Chociaż rzucanie palenia jest proste - sam rzucałem kilkanaście razy ;)

#48 devilia

devilia
  • 1 872 postów
  • SkądDziałdowo, PL

Napisano 22 listopada 2006 - 17:28

To akurat nie będzie brane pod uwagę gdy ktoś z tego forum będzie chciał sprzedac komputer :) A tak będzie sobie można zaglądnąc do tego wątku, i zobaczyć czy komputer jest zółty i śmierdzący, czy biały i pachnący :lol:


Hehe... nie pomyslalem o tym. Wiec do wiadomosci wszystkich: palilem w liceum, a wtedy nie uzywalem makow tylko piecyki z linuxami i windowsami.

#49 wicius

wicius
  • 852 postów
  • SkądPoznań

Napisano 22 listopada 2006 - 18:52

To akurat nie będzie brane pod uwagę gdy ktoś z tego forum będzie chciał sprzedac komputer :) A tak będzie sobie można zaglądnąc do tego wątku, i zobaczyć czy komputer jest zółty i śmierdzący, czy biały i pachnący :lol:


A ja nigdy nie palę w mieszkaniu, i nigdy przed korzystaniem z MBP, więc to, że czasem palę, nie ma wpływu na wygląd i zapach :o komputera.

Gratuluję niepalącym, a jeszcze bardziej tym, którzy rzucili. I ja rzucić zamierzam, ale niezbyt mi idzie...

#50 Monk

Monk
  • 354 postów
  • SkądWrocław / Gliwice / Przemyśl

Napisano 22 listopada 2006 - 22:48

Niestety...mam obietnicę za 5 lat rzucić przez cholerną statystykę która mi to podpowiada. Nie w mieszkaniu, to dla mnie zbyt święte miejsce, za dużo wkładam teraz w remont żeby mi miało śmierdzieć! Chociaż teraz podczas remontu jak wracam to znajduję 12 paczek po ekipie [sic!] 6 osobowej. A na razie "lubię ten stan. Rozkoszny sam na sam" ;-)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych