Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Mac user a papierosy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
113 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Mac user a papierosy (0 użytkowników oddało głos)

  1. Tak (55 głosów [26.07%])

    Procent z głosów: 26.07%

  2. Nie (109 głosów [51.66%])

    Procent z głosów: 51.66%

  3. Palilem ale mam to juz za soba (26 głosów [12.32%])

    Procent z głosów: 12.32%

  4. Jestem social smoker (od imprezy do imprezy) (21 głosów [9.95%])

    Procent z głosów: 9.95%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 banan

banan
  • 765 postów
  • SkądChi-Town, Rëmiô, Gotenhafen

Napisano 21 listopada 2006 - 22:54

Tak z czystej ciekawosci. Ile mac userow pali?

#2 maniacco

maniacco
  • 382 postów
  • SkądPiekary Śląskie

Napisano 21 listopada 2006 - 22:57

ja palę... i to sporo...

#3 Hex

Hex
  • 2 660 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 21 listopada 2006 - 23:00

ja nawet nie wiem jak się peta w ręku trzyma ;)

#4 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 21 listopada 2006 - 23:01

a jak ktoś nie pali papierosów... i w dodatku nie pali w domu? O co dokładnie chodzi? Ankieta jest mało precyzyjna. Ja osobiscie palę fajkę, palę w knajpie, na ulicy, ale nie w domu, ale nie z powodu komputera...

#5 Andrzej

Andrzej
  • 1 975 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 listopada 2006 - 23:01

Ja ciągle rzucam... od lat ;-) Ale jeszcze jedna podwyżka i może się wkurzę na tyle, żeby wreszcie na dobre...

#6 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 21 listopada 2006 - 23:02

A ja wyróżniam się w swojej kategorii wiekowej, bo nie palę wogóle i nie mam zamiaru. Po co nabijać kieszenie paru koncernom, samemu przy tym tracąc masę kasy i zdrowie? Dla chwilowej przyjemności? Bo wszyscy tak robią? Z mody? Z ciekawości? Z nudy? Z nerwów? Srry, to nie dla mnie.

#7 banan

banan
  • 765 postów
  • SkądChi-Town, Rëmiô, Gotenhafen

Napisano 21 listopada 2006 - 23:03

a jak ktoś nie pali papierosów... i w dodatku nie pali w domu?
O co dokładnie chodzi? Ankieta jest mało precyzyjna.
Ja osobiscie palę fajkę, palę w knajpie, na ulicy, ale nie w domu, ale nie z powodu komputera...


Chodzi mi o palenia tytoniu (takiego brazowego tylko) i niekoniecznie w domu albo przy komputerze. Poprostu inaczej: kto jest palaczem?

#8 DoMiNiQuE

DoMiNiQuE
  • 1 852 postów
  • SkądOstrów Wielkopolski

Napisano 21 listopada 2006 - 23:06

Ja palilem kilka lat .,.ale jakis czas temu uswiadomilem sobie, ze to jest w sumie strasznie glupie i z dnia na dzien rzucilem :-) Znudzilo mi sie.

#9 wicius

wicius
  • 852 postów
  • SkądPoznań

Napisano 21 listopada 2006 - 23:07

Nie wiedziałem, czy przy paleniu tylko w chwili stresu czy strasznego wkurzenia zaznaczyć opcję "tak" czy "od impr. do impr" zaznaczyłem w końcu tę drugą, bo to oznacza rzadsze palenie... wychodzi mi jedna paczka na 2, czasem 2,5 tygodnia... ale wcale mnei to nie bawi i nie rajcuje, po prostu jak raz się spróbuje i się ozbaczy, że trochę pomaga, to się wpada...

#10 jbwm

jbwm
  • 1 878 postów
  • SkądB-stok/Polska

Napisano 21 listopada 2006 - 23:11

A ja wyróżniam się w swojej kategorii wiekowej, bo nie palę wogóle i nie mam zamiaru.

Po co nabijać kieszenie paru koncernom, samemu przy tym tracąc masę kasy i zdrowie? Dla chwilowej przyjemności? Bo wszyscy tak robią? Z mody? Z ciekawości? Z nudy? Z nerwów?

Srry, to nie dla mnie.


Nie chcę mi się*za bardzo pisać*to zacytuję*kolegę*:) Tak samo.

#11 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 21 listopada 2006 - 23:12

Paliłem ponad 10 lat nałogowo (minimum paczka dziennie L&M) Trzy razy rzucałem Pierwszy raz 3 miesiące nie paliłem Drugi raz 2 miesiące wytrzymałem Trzeci raz trwa nadal, we wrześniu minęły 2 lata bez fajki :)

#12 orzels

orzels
  • 759 postów

Napisano 21 listopada 2006 - 23:14

Pale ja, moj Mak tez czasami pali.. Dobrze ze jest Aluminiawy, to przezyje to jakos.. ;)

#13 maniacco

maniacco
  • 382 postów
  • SkądPiekary Śląskie

Napisano 21 listopada 2006 - 23:16

rzucanie palenia jest dla mięczaków... chcesz prawdziwej przygody ?? spójrz prawdzie w oczy i rzuć rzucanie palenia ;)

#14 marczynski

marczynski


  • 1 688 postów
  • SkądKonskie, Poland

Napisano 21 listopada 2006 - 23:17

Ja palę jedynie w domu... węglem w piecu.

#15 kokos

kokos

    Mr. Nice

  • 7 426 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 21 listopada 2006 - 23:26

6,

Code - gratulacje.

Paliłem ponad 20 lat i od 2 lat już nie. Bardzo żałuję swojej głupoty. Jaranie fajek to najbardziej bez sensu rzecz jaką w życiu robiłem. I to tyle lat. Ciągle czuje się jak kretyn.
Mam nadzieję, że uda mi się uniknąc ponurych konsekwencji zatruwania się karcerogennymi chemikaliami....

W rzuceniu nałogu BARDZO pomogły mi plasterki z nikotyną. Te z największą dawką powodowały, że sam zapach papierosa przyprawiał mnie o mdłości. 12 tygodni i było po wszystkim. Teraz nawet mogę się schlać i siedzieć w jednym pokoju z samymi jaraczami. No problemo.

Gorąco polecam życie bez szlugów.

#16 MacTom

MacTom
  • 811 postów

Napisano 21 listopada 2006 - 23:43

Ja również mogę się zaliczyć do grona niepalących... Nigdy nie miałem ochoty żeby zapalić, chociaż okazji było wiele... A wszystkich, którzy palą zachęcam do rzucenia tego nałogu... Pamiętajcie, w ciągu roku przepalacie kasę, która wystarczyłaby na całkiem fajną wycieczkę zagraniczną albo na... maka mini! :D

#17 sel4

sel4
  • 787 postów
  • SkądGdynia

Napisano 21 listopada 2006 - 23:57

nie pale, nie paliłem i nie zamierzam...

#18 ltj

ltj
  • 166 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 22 listopada 2006 - 00:02

palilem, teraz juz nie pale ale czasem zaluje (sic!) nie ma to jak nocka z kawa i fajka wtedy to siedzenie przed komputerem/konsola nabiera mistycznego klimatu :D a rzucilem bo wolalem te pieniadze na gry przeznaczyc

#19 jbwm

jbwm
  • 1 878 postów
  • SkądB-stok/Polska

Napisano 22 listopada 2006 - 00:06

nie ma to jak nocka z kawa i fajka wtedy to siedzenie przed komputerem/konsola nabiera mistycznego klimatu :D


Hehe, widziałem już nie jedną klawiaturę po takiej nocce :) szczególnie fajnie wyglądają*po całonocnych rozgrywkach sieciowych w jakąś grę strategiczną, gdzie trzeba szybko i dużo robić*na raz :)

#20 kokos

kokos

    Mr. Nice

  • 7 426 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 22 listopada 2006 - 00:09

6, o tak - nocny kawsonik z pojarką... eeeechchchch.... ale zamiast pojarki doskonałe są After Eights - miętowe wafle czekoladowe. Mmmmm

#21 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 22 listopada 2006 - 00:20

Ja próbowałem gumy nicorette ale nie pomagały.
Dochodziło do tego że żułem gumę, jarałem faję i miałem ochotę puścić pawia.
Musiałem sam sobie z tym poradzić.
BTW kokos to ja Tobie gratuluję - paliłeś dłużej.
Aha teraz mam podobnie jak Ty - impreza, wódka, ludzie palą a ja nie :)

#22 voitek

voitek
  • 925 postów

Napisano 22 listopada 2006 - 00:33

Fumar es placer, genial, sensual..., tak śpiewał Gardel. Cóż, palenie ma swój klimat, jeśli jest rytuałem, a nie wyjarywaniem szlugów z nerwów, chociaż ja nigdy nie paliłem i nie zamierzam. Piję mate i to jest mój rytuał.

#23 wirus

wirus
  • 398 postów
  • SkądGrudziądz

Napisano 22 listopada 2006 - 00:47

Paliłem parę naście lat ale w luty tego roku rzuciłem palenie :] i jestem happy. Jest taki lek na rynku nazywa sie "TABEX" i do tego silna wola i nałóg z głowy :)

#24 audiopain

audiopain
  • 332 postów
  • SkądPoznań

Napisano 22 listopada 2006 - 00:48

rzucanie palenia to prosta sprawa, robie to przynajmniej raz w tygodniu ;)

#25 djsebo

djsebo
  • 65 postów
  • SkądPolska

Napisano 22 listopada 2006 - 04:17

Absolutnie nie :-) Nie pale i mysle, iz moje Maki sa z tego zadowolone. Szkoda byloby gdyby moj iMac z bialego stal sie zolty. Pozdrawiam wszystkich a w szczegolnosci niepalacych! Palacym wysylam wyrazy "braku wspolczucia" :-) Sebastian F.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych