Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Lepszy GUI od Mac OS Xa?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
78 odpowiedzi w tym temacie

#76 uwak

uwak
  • 778 postów

Napisano 21 listopada 2006 - 00:31

jako ze wyzwano mnie tu od oszolomow - tak uzywam linuxa na codzien od lat minimu 3 na ....laptopie desktopie w domu i w pracy tez .... to tak ja jestem oszolomem za to wy zatwardziale makówki jestescie lamy - czemu ? bo wam starcza zatwardziale leniwe lamy !!! :rolleyes: i tym milym podsumowaniem koncze swoja dyskusje dalsza w tym temacie - xgl rocks jesli ktos uwaza inaczej a nie wie co to jadro pakiet i kompilacja niech zawrzy usta lepiej i nie robi z siebie idioty ........ pozdrawiam wszystkie makowki ktroe mimo posiadania najswietniejszego systemu pod sloncem - patrza jednak na boki i nie mowia ze pada kiedy im pluc w twarz .... ;) tylko wyciagaja parasol ... tak na marginesie jeszcze to toast moze k3b ....lizac piety ....kiedy juz darmowy bedzie ....

#77 DoMiNiQuE

DoMiNiQuE
  • 1 852 postów
  • SkądOstrów Wielkopolski

Napisano 21 listopada 2006 - 08:37

za to wy zatwardziale makówki jestescie lamy - czemu ? bo wam starcza
zatwardziale leniwe lamy !!!

No ale mamy tu (w MacOSie) mamy wszystko czego nam do szczescia trzeba ...wiec nam starcza :) A czy lamy? Nie wydaje mi sie. Wiekszosc z nas jak juz ktos wspomnial mialo stycznosc z linuxem (ja walczylem przez kilka lat) i po pewnym czasie stwierdzilem "a po co sie meczyc" 8) Czas potrzebny na kompilowanie i grzebanie w plikach konfiguracyjnych wole przeznaczyc na jakies ciekawsze zajecia ;)

Zycze milego bezstresowego dnia :)

#78 mcbarlo

mcbarlo
  • 235 postów
  • SkądCzęstochowa

Napisano 21 listopada 2006 - 08:48

jako ze wyzwano mnie tu od oszolomow - tak uzywam linuxa na codzien od lat minimu 3 na ....laptopie desktopie w domu i w pracy tez .... to tak ja jestem oszolomem
za to wy zatwardziale makówki jestescie lamy - czemu ? bo wam starcza
zatwardziale leniwe lamy !!!
:rolleyes:


Kocham byc leniwy! :P

#79 devilia

devilia
  • 1 872 postów
  • SkądDziałdowo, PL

Napisano 21 listopada 2006 - 11:37

jako ze wyzwano mnie tu od oszolomow - tak uzywam linuxa na codzien od lat minimu 3 na ....laptopie desktopie w domu i w pracy tez .... to tak ja jestem oszolomem
za to wy zatwardziale makówki jestescie lamy - czemu ? bo wam starcza
zatwardziale leniwe lamy !!!
:rolleyes:


Widzisz uwak nie tylko ty jestes oszolomem. Ja np. spedzam sporo czasu na rozbudowie starej amigi i zabawie z Workbenchem (nawet nie wiesz jakie cuda mozna robic w tym systemie, WiFi, Jabber, Apache, OpenGL, wirtualizacja innych platform - to tylko poczatek). Traktuje to jako hobby - nie musze sie martwic, ze jesli nie skompiluje jakiegos sterownika to na drugi dzien bede zblokowany i nie bede mogl pracowac.


i tym milym podsumowaniem koncze swoja dyskusje dalsza w tym temacie - xgl rocks
jesli ktos uwaza inaczej a nie wie co to jadro pakiet i kompilacja niech zawrzy usta lepiej i nie robi z siebie idioty ........
pozdrawiam wszystkie makowki ktroe mimo posiadania najswietniejszego systemu pod sloncem - patrza jednak na boki i nie mowia ze pada kiedy im pluc w twarz .... ;) tylko wyciagaja parasol ...


Zapewniam Cie, ze jest tu spore grono ludzi, ktorzy doskonale znaja Linuxa, a takze inne systemy jak np. FreeBSD czy AmigaOS...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych