Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Sklep Apple w Poznaniu(Stary Browar) juz na wiosnę ??!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
300 odpowiedzi w tym temacie

#101 malowany

malowany
  • 465 postów
  • SkądPL

Napisano 06 marca 2007 - 14:11

Za punkt reputacji:


Jest napisane jaka nagroda, ale to już pewnie nie ważny konkurs, bo pewnie ja wygrałem :)

#102 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 06 marca 2007 - 14:14

Wygrałeś, choć nie jestem pewnien, czy ten komputer to nie Powerbook, a nie MBP. Ale to ciezkie do zweryfiikowania. Gratulacje, koniec konkursu :)

#103 malowany

malowany
  • 465 postów
  • SkądPL

Napisano 06 marca 2007 - 14:15

:) Pozdro

#104 arth

arth
  • 75 postów

Napisano 06 marca 2007 - 15:09

:grin: pewnie, że pozdro 8)

#105 DP1990pl

DP1990pl
  • 160 postów

Napisano 06 marca 2007 - 16:08

A czy na tej fotce na stronie to jest iSpot Stary Browar ?

#106 malowany

malowany
  • 465 postów
  • SkądPL

Napisano 06 marca 2007 - 16:12

tak

#107 DP1990pl

DP1990pl
  • 160 postów

Napisano 06 marca 2007 - 16:42

To niezły jest. Tylko dziwne, że już pełno maców itd.

#108 badej

badej
  • 83 postów

Napisano 06 marca 2007 - 16:55

tak


Tak?? Hmm...ciekawe :)

#109 DP1990pl

DP1990pl
  • 160 postów

Napisano 06 marca 2007 - 17:37

Mhh, też mi sie wydaje, że to nie ten iSpot :)

#110 badej

badej
  • 83 postów

Napisano 06 marca 2007 - 18:30

Mhh, też mi sie wydaje, że to nie ten iSpot :)


Wierz mi to nie ten - iSpot w Browarze jest fajniejszy! :)

#111 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 06 marca 2007 - 19:43

Nie, to zdecydowanie nie jest iSpot Stary Browar.

#112 DP1990pl

DP1990pl
  • 160 postów

Napisano 06 marca 2007 - 20:15

Oby. Salon powinien mień prezencję. A przy takich rozmiarach to coś w nią wątpię. I ktoś tu coś mówił, że nie liczy się rozmiar. Chyba chcielibyście obejrzeć 200m2 tylko dla klienta :) I do tego sala 100 m2 na workshop'y

#113 badej

badej
  • 83 postów

Napisano 06 marca 2007 - 20:32

Oby. Salon powinien mień prezencję. A przy takich rozmiarach to coś w nią wątpię. I ktoś tu coś mówił, że nie liczy się rozmiar. Chyba chcielibyście obejrzeć 200m2 tylko dla klienta :)
I do tego sala 100 m2 na workshop'y


A co ma prezencja do rozmiarów? Liczy się dobry klimat , a do stworzenia takowego nie potrzeba hali wielkości IKEI. :)

#114 lukas_gab

lukas_gab
  • 828 postów

Napisano 06 marca 2007 - 20:56

Grunt to to żeby była dobra obsługa - nie zbyt oschli - tacy którym trudno cokolwiek powiedzieć ... ani tacy to wchodzą nadmiernie w dupę ...tacy akurat powinni być . Powinno tam być trochę sprzętu - MBP MB MP iMac pare monitorów od Apple miniaki jakies akcesoria typu myszki klawiatury - tak że wchodzisz oglądasz z 1godzinke testujesz czy na pewno sprawny ( jakieś benchy , testy , full obciążenie jakieś coś typu Prime lub Super Pi na maca ... ) kupujemy i wychodzimy z pięknym kartonem i wszyscy się na nas z podziwem patrzą .... heh .. rozmarzyłem się ale również mile widziany był by soft typu iWork inny ... fajnie jak by były gry unversal binary nowe i stare hity - żeby było w czym wybierać .. wiesz żeby nie było 4 gier na krzyż ( nie podejrzewać o klerykalizm ) Można dokupić od razu jakiś pokrowiec na lapka dostać dobrą MIŁĄ I CHĘTNĄ rade ( w MediaMarkt pan spec baaaaaaardzo niechętnie odpowiadał na pytanie dot. MB i nachalnie proponował zakup jakiegoś ACERA ..nawet nie zwracałem uwagi jaki model ....to go olałem i sobie poszedłem ... ). Wiem że to nie do końca osiągalne ale baaaaaaaardzo bym chciał żeby była tam jakaś fajne literatura o macach unixach jakieś inne pozycje traktujące o temacie ... I najważniejsze tot o żeby było czysto co przy białej stylistyce lekko trudna sprawa ... Również w MM widziałem brudny blad który aż się kleił i ten MB aż się serce kraje jak się widzi tak zasyfionego MB .. nawet kabel od zasilacza był brudny ... Szczerze to nie kupuje w brudnych i nie estetycznych miejscach . No to tyle jak do wybrażeń moich nt. iSpot w poznaniu . Proszę tego nie traktować jako osąd tylko jako dyskretne wskazówki :D Naprawdę nie byłem jeszcze w doskonałym sklepie z komputerami .. no byłem 10 lat temu w ADAXIE ale teraz jak to sobie przypomnę i przypomnę sobie tych ściemniaczy ..... az mnie ocząsa ... :D

#115 Vidocq

Vidocq
  • 191 postów

Napisano 06 marca 2007 - 21:55

Dwa pytanka:P Oczywiście będzie można zamówić sprzęt i akcesoria przez net i odebrać w SB w umówiony dzień? Tak, żeby nie jeździć po kilka razy? Co się dzieje z testowanym/katowanym;) sprzętem, który jest wystawiony do dyspozycji? Bo chyba nie jest sprzedawany jako nowy? Pozdrawiam

#116 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 06 marca 2007 - 22:04

a ja mam pytanie z troche innej beczki

Czy jesli mam gwarancje na mojego ipoda z autoryzowanego resellera Apple (cortland) to uznają mi ją w iSpocie w Browarze?


Mysle ze tak, w koncu, Cortland sciaga sprzet Apple od Sadu.

#117 Quant

Quant
  • 38 postów
  • SkądPoznań

Napisano 06 marca 2007 - 23:05

@ lukas_gab - nie traktuję to jako osąd, podoba mi się twój post. Takie wskazówki są bardzo cenne. @vidocq odp. 1. Tak, oczywiście można., odp. 2. Jako nowy nie jest sprzedawany, ale jako sprzęt z historią, z certyfikatem bohatera-legendy z pola walki. Taki sprzęt ma większą wartość niż nowy, rzec można dziewiczy z pudełka :D

#118 Vidocq

Vidocq
  • 191 postów

Napisano 06 marca 2007 - 23:44

@vidocq odp. 1. Tak, oczywiście można.,
odp. 2. Jako nowy nie jest sprzedawany, ale jako sprzęt z historią, z certyfikatem bohatera-legendy z pola walki. Taki sprzęt ma większą wartość niż nowy, rzec można dziewiczy z pudełka :D


Jakiś adres mailowy już macie?:-P Zapiszę sobie:-P
Ja chyba wole taki nie dotykany;-)...chociaż te medale za zasługi...;-)na pewno robią wrażenie:D
Dzięki za odpowiedź.

#119 Mac_filko

Mac_filko
  • 117 postów
  • SkądPoznan/Dublin

Napisano 07 marca 2007 - 13:23

Czy iSpot bedzie mial cos wspolnego z SADystami, czy to odzdzielna firma? Stary Browar, najlepsze centrum swiata. Bez Appla bylo by niedocyzelowane... Pani Kulczykowa na prezydenta! Ciekawe czy ma w domu PC, czy japko? Poznaniak z krwi, kosci Szacunek dla forumowiczow fi

#120 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 07 marca 2007 - 13:27

Pani Kulczykowa na prezydenta! Ciekawe czy ma w domu PC, czy japko?



Spojrz tu.

#121 Quant

Quant
  • 38 postów
  • SkądPoznań

Napisano 08 marca 2007 - 23:15

Czy iSpot bedzie mial cos wspolnego z SADystami, czy to odzdzielna firma?

Stary Browar, najlepsze centrum swiata. Bez Appla bylo by niedocyzelowane...
Pani Kulczykowa na prezydenta! Ciekawe czy ma w domu PC, czy japko?

Poznaniak z krwi, kosci
Szacunek dla forumowiczow

fi


Ten sklep odpowiada ściśle wytycznym zawartym w iSpot Apple Premium Reseller (Region Europa). To jaki wystrój, czy ułożenie towaru - wszystko pochodzi od Mamy Apple.

Wspólnego z SAD'em ma to, że ta firma jest wyłącznym przedstawicielem na nasz kraj i ona jest włascicielem tego sklepu.

Pani Kulczykowa jest macuserem. Lubi ten sprzęt - świadczy o tym m.in. fakt, że nasz sklep jest na poziomie 0, a nie jak inne "komputerowe" na wyższych piętrach (np. obok siebie Vobis i Komputronik). My jesteśmy umiejscowieni np. koło Tommy Hilfiger...

#122 audiopain

audiopain
  • 332 postów
  • SkądPoznań

Napisano 10 marca 2007 - 20:21

Pani Kulczykowa jest macuserem. Lubi ten sprzęt - świadczy o tym m.in. fakt, że nasz sklep jest na poziomie 0, a nie jak inne "komputerowe" na wyższych piętrach (np. obok siebie Vobis i Komputronik). My jesteśmy umiejscowieni np. koło Tommy Hilfiger...


tez to zauwazylem, w sumie fajna "manifestacja" , przynajmniej ja tak to odebralem :)
sklepik maly i sympatyczny, ciesze sie, ze ze, wreszcie bedzie jak posluchac na miejscu glosnikow HK i FatMana. wiem, ze pierwsi klienci juz zrobili zakupy, mimo, iz troche poloficjalnie ;)

#123 admkryn

admkryn
  • 2 997 postów
  • SkądLondyn, UK

Napisano 11 marca 2007 - 15:21

NO, już po premierze BYłem zobaczyłem i jestem zachwycony! Nareszcie można się będzie do kogo zwrócić jak się będzie miało jakiś problem, nie tylko przez forum! Obsługa super, a widzę, że zainteresowania jabzami yeż było duże - mac'i okupowane cały czas przezjakiś małolatów.

#124 Quant

Quant
  • 38 postów
  • SkądPoznań

Napisano 11 marca 2007 - 16:16

małolaty były sukcesywnie wynoszone na noszach.... cieszę się że podoba się sklep! to najważniejsze... :D

#125 malowany

malowany
  • 465 postów
  • SkądPL

Napisano 11 marca 2007 - 16:22

Jak wyzdrowieje to wpadnę do Was :) Quanta, ujawnij sie, wszyscy wiedzą, że pracujesz w tym sklepie. Wiec wrzuć Avatar ze swoim zdjęciem :) Napewno masz pod ręką jakiś komputerek z kamerką, więc zrób fote i ujawnij sie :) Jak przyjde to będe wiedział do kogo powiedzieć WITAM :) Oczywiście to propozycja, nie myśl, że nalegam Pozdro ps. Jak tam piwo dobre??, a zapomnialem w pracy jestes




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych