Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Sklep Apple w Poznaniu(Stary Browar) juz na wiosnę ??!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
300 odpowiedzi w tym temacie

#76 Maciej

Maciej
  • 696 postów
  • SkądPoznań

Napisano 21 lutego 2007 - 13:21

Odliczanie trwa, 11 marca coraz blizej...

#77 Artur Kaiser

Artur Kaiser
  • 178 postów
  • SkądPoznan, Poland, Poland

Napisano 21 lutego 2007 - 19:59

Jak wypali jakieś spotkanie w Poznaniu to proszę dajcie mi znaka...czekam.
Do zobaczenia :-)

---- Dodano 21-02-2007 o godzinie 20:01 ----
11 marca jest otwarcie iSpot-u w Poznaniu...?
...a ja 10 mam urodziny :-)
...to imprezka się przedłuży :-)

#78 Quant

Quant
  • 38 postów
  • SkądPoznań

Napisano 04 marca 2007 - 21:56

Nasz sklep znajdować się będzie na parterze idąc od dziedzińca pierwszej części SB jeden z pierwszych sklepów po lewej stronie. Tak więc umiejscowienie bardzo dobre. Od godziny 12.00 w niedzielę 11 marca zapraszamy!

#79 lukas_gab

lukas_gab
  • 828 postów

Napisano 04 marca 2007 - 22:22

W niedziele chyba zrobię sobie wycieczkę do poznania . Tylko ciekawe czy w tym iSpocie będą 2 MB na krzyż + jakiś iMac i tyle czy jakieś inne , może akcesoria , oprogramowanie ( programy , gry ...) ... I ciekawe jaka będzie obsługa i na ile to otwarcie zmieni popularnosć słowa Mac w naszym regionie ...

#80 DP1990pl

DP1990pl
  • 160 postów

Napisano 04 marca 2007 - 22:40

A wielki on będzie? Mogli bo robić coraz większe już np. z Genius Bar :), a po wejściu Apple zostały by tylko ogromne salony w każdym mieście 50k+ ;)

#81 Quant

Quant
  • 38 postów
  • SkądPoznań

Napisano 05 marca 2007 - 08:18

Tylko ciekawe czy w tym iSpocie będą 2 MB na krzyż + jakiś iMac i tyle czy jakieś inne , może akcesoria , oprogramowanie ( programy , gry ...) ... I ciekawe jaka będzie obsługa i na ile to otwarcie zmieni popularnosć słowa Mac w naszym regionie ...


Wierz mi - krzyża tam nie znajdziesz :D
Akcesoria są i będzie ich coraz więcej. Wszystko zależy co chcecie mieć w sklepie, każdy region pod tym względem się różni...

---- Dodano 05-03-2007 o godzinie 10:19 ----

A wielki on będzie?

Empik jest większy :)

#82 DP1990pl

DP1990pl
  • 160 postów

Napisano 05 marca 2007 - 15:01

Tzn. Ile m2 ???

#83 Quant

Quant
  • 38 postów
  • SkądPoznań

Napisano 05 marca 2007 - 21:03

53m2

#84 malowany

malowany
  • 465 postów
  • SkądPL

Napisano 05 marca 2007 - 21:06

53 m2 w sumie z zapleczem??

#85 lukas_gab

lukas_gab
  • 828 postów

Napisano 05 marca 2007 - 21:28

Myslałem ze to będą drugie złote tarasy ale ... byle były wszystkie modele Maców i full of soft hehe

#86 Quant

Quant
  • 38 postów
  • SkądPoznań

Napisano 05 marca 2007 - 22:29

W Złotych jest sala szkoleń dodatkowo. W Starym Browarze zmieści się cały arsenał makówek. Akcesoria również. Jeśli coś sobie chcecie zobaczyć lub kupić, a tego nie ma aktualnie na sklepie, nie jest to problem - będzie za 2 - 3 dni...

#87 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 05 marca 2007 - 22:31

. byle były wszystkie modele Maców i full of soft hehe


Zgadza sie, byle nie bylo takiej porazki, jak w Zlotych Tarasach, gdzie na caly, flagowy sklep, stal jeden(!) Macbook Pro 15".. Ale to Poznaniaki, na pewno stana na wysokosci zadania :)

#88 DP1990pl

DP1990pl
  • 160 postów

Napisano 05 marca 2007 - 22:40

To mały sklepik. Mój salon ma więcej metrów. Serio :)

#89 malowany

malowany
  • 465 postów
  • SkądPL

Napisano 05 marca 2007 - 23:06

Mam nadzieje, że pierwszy Apple Store pojawi sie właśnie w Poznaniu. :) Jeśli się pojawi w Polsce a marzę o tym! bo iSpot'owy Sad widzę, że w Poznaniu robi sklep wielkości garażu na Fiata 126p. Sklepik będzie pewnie taki jak na -1 pietrze jest sklep ery - malutki !!!

#90 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 05 marca 2007 - 23:14

Trzymajmy sie tematu. To temat o iSpocie, wiec niech tak zostanie. Moze byc maly, ale wazne zeby asortyment byl w miare szeroki.

#91 malowany

malowany
  • 465 postów
  • SkądPL

Napisano 05 marca 2007 - 23:16

Jeśli będzie dobry asortyment typu wchodzę kupić i wychodzę zadowolony z makiem pod ręką to OK :)

#92 badej

badej
  • 83 postów

Napisano 06 marca 2007 - 09:53

To mały sklepik. Mój salon ma więcej metrów. Serio :)


Panowie, nie liczy się wielkość tylko.... :)

#93 arth

arth
  • 75 postów

Napisano 06 marca 2007 - 10:03

Panowie, nie liczy się wielkość tylko.... :)

...
wielkość :cool:

btw na pewno w pierwszy dzień tam się nie pojawię.
na pewno coś się tam zawali albo runie coś,
jak otwierali pierszwą część SB też coś klękło chyba schody odpadły ?
także poczekam sobie aż te konsumeryzmem zaślepione tłumy
przetestują w wielkim pośpiechu kończoną konstrukcję.
ale zajrzę kiedyś, chociażby żeby obejrzeć ta lokalową ciasnotę ;)

#94 Quant

Quant
  • 38 postów
  • SkądPoznań

Napisano 06 marca 2007 - 11:47

Jeśli będzie dobry asortyment typu wchodzę kupić i wychodzę zadowolony z makiem pod ręką to OK :)


Przewagą tego sklepu ma być:
1. Możliwość pokatowania sprzętu jaki chcemy kupić,
2. Zamówienia i przetestowania dodatkowych rzeczy jakich nie ma aktualnie na sklepie - bez czekania tygodniami czy uiszczeniem opłaty...
3. Zawsze będziemy starać się tym wyróżniać: sprzęt do oglądnięcia czy kupienia będzie najpierw u nas.

Proszę zrozumieć: Przy otwarciu nie będzie wszystkiego i w dużych ilościach. Składają się na to różne czynniki. Większość ludzi zamierzających kupić*maka nie chce tracić tyle czasu i sił aby się przebić przez tłumy.. (nie mówię tu o najwierniejszych użytkownikach którzy nas z forum chcą odwiedzić). Ja, jak i cały personel nie chcemy tracić nerwów na pilnowaniu sprzętu przy otwarciu. Tak więc lepiej upilnować i mieć*na oku 2 MBP i je przedstawiać, niż mieć ich dziesięć..
Głównym celem jest przeżycie otwarcia... :D

Z tygodnia na tydzień*będzie sprzętu coraz więcej. Wszystko przed nami!

---- Dodano 06-03-2007 o godzinie 13:56 ----

...
btw na pewno w pierwszy dzień tam się nie pojawię.
na pewno coś się tam zawali albo runie coś,
jak otwierali pierszwą część SB też coś klękło chyba schody odpadły ?
także poczekam sobie aż te konsumeryzmem zaślepione tłumy
przetestują w wielkim pośpiechu kończoną konstrukcję.


Przy otwarciu pierwszej części cegła z samego sufitu kobiecie wpadła do zupy we wspólnej części restauracyjnej... Stanęły schody ruchome przy nalocie na Mega Avans - wypchnięto kilka osób z tych schodów, jeden gość spadł jak był już*prawie na +1 spowrotem na poziom 0... przeżył, ale po niego ambulans podjechał...
Miesiąc po otwarciu kiedy jeszcze po nocach ekipy kończyły elewację, spadł młody człowiek, pracownik który osierocił 3 dzieci.

Tak więc jeśli ktoś chce przyjechać na otwarcie, najlepiej aby zabrał: butelkę*wody (gdy zamknięto go w środku, zaczasły się drzwi w windzie...), paralizator (na wszelki wypadek, dobrze zdaje egzamin jako dodatek do słowa "przepraszam"), kask (cegły spadające mają większą odczuwalną ilość kilogramów niż leżące..)

---- Dodano 06-03-2007 o godzinie 14:07 ----

bo iSpot'owy Sad widzę, że w Poznaniu robi sklep wielkości garażu na Fiata 126p.
Sklepik będzie pewnie taki jak na -1 pietrze jest sklep ery - malutki !!!


Pokaż mi gości aco ma garaż wielkości naszego sklepu i ma tam małego Fiata. Nawet Kartezjusz z twojej sygnatury padł by ze śmiechu. Jak byś miał Fiata 125p to jaki byś mu wybudował garaż? 150 metrów?

Era na -1 ma połowę*z tego zo nazywamy 53m2... i co z tego? I tak są tam telefony które udawają*prawdziwe, dowiedzieć*się*można mało... ulicę dalej jest sklep z telefonami ma chyba 6m2 dziesiątki telefonów, a wiedza obsługi przerasta wszystkie salony mobilnych operatorów razem wziętych... Wybierasz ten większy salon?

ps. kilka metrów dalej masz na półwiejskiej salon ery - kompetentny, można dużo załatwić i większość*od ręki, a też dział sprzedaży nie przekracza 50m2...
  • MacDada lubi to

#95 malowany

malowany
  • 465 postów
  • SkądPL

Napisano 06 marca 2007 - 12:17

53m2 to macie w sumie, a dla klientów z 40m2 pewnie ! to tak jak mój pokój No dobra, przesadziłem z Erą na -1 :) Pozdro

#96 Horus

Horus
  • 86 postów

Napisano 06 marca 2007 - 12:49

a ja mam pytanie z troche innej beczki Czy jesli mam gwarancje na mojego ipoda z autoryzowanego resellera Apple (cortland) to uznają mi ją w iSpocie w Browarze?

#97 breja

breja
  • 200 postów

Napisano 06 marca 2007 - 13:11

do poznania mam 100km specialnie pojede do tego iSpot-u:)

#98 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 06 marca 2007 - 13:54

Dołączona grafika

A teraz pytania za punkt reputacji:

1. Co to za Pani?
2. Co to za laptop?
3. Co to za miejsce?

Wygrywa pierwsza osoba, która prawidłowo odpowie na wszystkie pytania!

#99 malowany

malowany
  • 465 postów
  • SkądPL

Napisano 06 marca 2007 - 13:54

1 - Pani to główny architekt Browaru :) (Kulczykowa?) 2 - MacBookPro 3 - Stary Browar :)
  • Rafał P lubi to

#100 arth

arth
  • 75 postów

Napisano 06 marca 2007 - 14:10

ciekawe jak jest nagroda.... pewnie cegła w ... zupie ;D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych