Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Magic Mouse - moja subiektywna opinia po 1 dniu użytkowania.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
291 odpowiedzi w tym temacie

#276 twec

twec
  • 175 postów
  • SkądKraków

Napisano 23 maja 2010 - 19:55

dobra recenzja, ale w pewnym momencie jak trzymałeś genius'a to tak ci się ręka trzęsła
Używałem genius'a dawno temu przez jakieś 4 lata i był bardzo ok. Oczywiście innego niż tu.

Z braku alkoholu... Ostatnio bardzo mało piję ;). Ale cieszę się, że materiał się podoba.

od kiedy MM ma tylko jeden przycisk?
fizycznie może i tak (tak jak było w Mighty Mouse), ale chyba nikt nie przyciska drugiego przycisku 'ot tak sobie', tylko chce żeby mu w systemie działał.

Chodziło oczywiście o fizyczny brak.

#277 Roberto

Roberto
  • 13 752 postów
  • SkądWrocław

Napisano 23 maja 2010 - 20:15

czy fizyczny brak cokolwiek zmienia tak naprawdę? w touchpadzie też nie mam fizycznego PPM'a i jakoś nie widzę problemu ;] ba! to nawet plus jest

#278 vendisse

vendisse
  • 1 190 postów

Napisano 24 maja 2010 - 12:32

Roberto im chyba chodzi o koneicznosc podnoszenia palca zeby kliknac prawo/lewo. Sama nie rozumiem w ogole takiego rozwiazania, bo do pracy sie nie nadaje, niestety myszy apple sa tylko do internetu i ladnej prezencji.

#279 sercabit

sercabit
  • 313 postów
  • SkądKraków

Napisano 24 maja 2010 - 12:45

bylem bardzo zagorzalym zwolennikiem magic mouse'a. Jednak czas pokazal, ze nie jest tak kolorowo. Osobiscie nie mam problemow z nadgarstkiem jak wiekszosc uzytkownikow/bylych uzytkownikow tej myszki, jednak juz nie jestem zadowolony. Myszka, choc ladna i mila w obsludze, to na dluzsza mete zaczyna to meczyc. Kilka istotnych rzeczy dla mnie, jak google maps, czy programy, gdzie konieczne jest uzywanie scroll'a, jest czasami wrecz niemozliwe do opanowania. Choc po internecie (nie liczac maps.google.pl) surf'uje sie swietnie, to do pracy sie nie nadaje - jak dla mnie. Czy ktos moglby mi polecic cos fajnego najlepiej na bluetooth? Zalezy mi na pracy z programami typu DAW, czasami PhotoShop (nie jestem grafikiem), etc. Dzieki za pomoc. Pozdrawiam

#280 BaB

BaB
  • 81 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 10 czerwca 2010 - 00:25

Witam! Również przymierzam się do kupna myszy i takie mam pytanie do magic mouse. Czy da się na niej wcisnąć dwa przyciski na raz?

#281 Konrado

Konrado

  • 1 844 postów
  • SkądŚwidnica

Napisano 10 czerwca 2010 - 07:45

Da.

#282 cooper69

cooper69
  • 1 033 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 10 czerwca 2010 - 09:06

Czy ktos moglby mi polecic cos fajnego najlepiej na bluetooth? Zalezy mi na pracy z programami typu DAW, czasami PhotoShop (nie jestem grafikiem), etc.


Razer Orochi - jest to dość nietypowa mysz bo działa przez bluetooth, a po podłączeniu kabelka jest to zwykły bardzo czuły gryzoń (5000 dpi)

#283 shivan

shivan
  • 1 141 postów
  • SkądKraków

Napisano 10 czerwca 2010 - 17:17

razer= kiepski sensor + kiepska jakosc ostatnimi czasy... jak cos od nich to tylko deathadder wersja 3g nie respawn ale i tak trzeba bedzie sie przygotowac na takie problemy jak np. dwuklik;] ogolnie: JUŻ nie polecam nikomu tej firmy;] nie polecam tez myszek bezprzewodowych....czemu=> google;] jak mysz to z kablem no i oczywiscie "lepiej kupic dobrego optyka niż tani laser" ;] Pozdrawiam

#284 camelot

camelot
  • 57 postów

Napisano 15 czerwca 2010 - 22:55

Magic Mouse - from dusk till dawn Hi all, jako die hard early adopter skombinowałem Magic Mouse zaraz, jak się tylko pojawiła. Zachwycony opakowaniem, wyglądem samej myszy i potencjalnymi możliwościami zacząłem jej używać do codziennej pracy. Jako, że nie jestem osobą podejrzliwą w stosunku do Apple i generalnie wierzę im, że starają się robić rzeczy "best for our customers", różne słabości kładłem na karb niedostosowanego oprogramowania, braku przyzwyczajenia, czegoś tam jeszcze. Tylko, że powoli tych karbów zaczęło mi brakować! Nawet kiedy wykorzystałem karby na kolbie karabinu dziadka, na którym utłuczonych szkopów zaznaczał. Aż do wczoraj. Pracowałem, odebrałem telefon. W tym czasie komp włączył sobie blanker. Podczas rozmowy tel. wyszła konieczność szybkiego sprawdzenia czegoś w mailu. Okno maila mam na drugim monitorze więc ruch myszy potrzebny jest spory, ale wskaźnik nie chciał się pojawić! Chwilę machałem myszą coraz silniej i w końcu dostrzegłem problem. Wskaźnik poruszał się jakoś tak bardzo powoli i w odwrotnym do ruchu ręki kierunku! Tego już było za wiele, karby na strzelbie dziadka wyczerpane, przedłużyłem ruch ręki na tyle, że "Magiczny" wyrób Apple'a płaską trajektorią poleciał za okno. Koniec. Przyłączyłem starą mysz i ulga ogromna. Wskaźnik porusza się precyzyjnie, bez niespodzianek. Mniód. Nikt nie jest bezbłędny, także Apple, lecz dotąd nie napotkałem na żaden produkt, który by był tak wyraźnie nieudany, jak "magiczna mysz". Czujcie się ostrzeżeni. Na trawniczku pod blokiem gryzonia nie ma. Widać ktoś znalazł i teraz on się będzie męczył. Niech ma! Po co zbiera śmieci z ziemi? PS. iPad też mnie coraz bardziej wk..., ale nie powiem, który to trawniczek. Generalnie mieszkańcy Bielan proszeni są o poruszanie się w kaskach antyjabłkowych.

#285 camelot

camelot
  • 57 postów

Napisano 16 czerwca 2010 - 12:56

Po pierwsze nie wklejałem tego postu do tego wątku! Czy ktoś z adminów ma pomysł jak on mógł tu przeleźć? Założyłem swój własny wątek, którego nikt nie musi czytać. Poprzez takie podklejanie narażony zostałem na głupawe oplucie przez użytkownika macieks72.

#286 wojtkow

wojtkow


  • 6 767 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 16 czerwca 2010 - 13:33

Założyłeś własny, więc je skleiłem, nie ma co dublować wątków, a forum to nie wyścig ile kto napisał. Zbędne posty zostały usunięte, proszę zachować kulturę dyskusji.

#287 zirk

zirk
  • 598 postów

Napisano 16 czerwca 2010 - 13:43

swoją drogą to rozbawił mnie ten tekst. :lol:

#288 Numb

Numb
  • 256 postów
  • SkądWrocław

Napisano 16 czerwca 2010 - 14:15

Fajnie wygląda ten Razer Orochi, ale sam wygląd to nie wszystko. Ja bym musiał najpierw pomacać gryzonia żeby wydać werdykt. @shivan Mówisz, że mysz bezprzewodowa = be, a co jeśli ktoś ma w laptopie tylko 2 porty USB?

#289 zirk

zirk
  • 598 postów

Napisano 16 czerwca 2010 - 15:18

@shivan
Mówisz, że mysz bezprzewodowa = be, a co jeśli ktoś ma w laptopie tylko 2 porty USB?

..., a laptop leży przy telewizorze, 3m od kanapy? ;)

#290 shivan

shivan
  • 1 141 postów
  • SkądKraków

Napisano 18 czerwca 2010 - 17:28

wtedy nie masz wyjscia i bierzesz bezprzewodowa;] ... ale w innym wypadku=> ble!;P chyba ze jestes malo wymagajacy/problemy "radiowych" mysiorow nie sa ci straszne;] Pozdrawiam

#291 Roberto

Roberto
  • 13 752 postów
  • SkądWrocław

Napisano 18 czerwca 2010 - 17:45

na co mi radio jak mam bluetooth który działa bez problemu?

#292 shivan

shivan
  • 1 141 postów
  • SkądKraków

Napisano 18 czerwca 2010 - 19:55

bluetooth to nie radio?...

musze sie douczyc...chyba-.-


aaa chwilke...nonsensopedia:

Technologia korzysta z fal radiowych w paśmie ISM 2,4 GHz.


a jednak radio;ppp




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych