Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Ranking nawigacji GPS na iPhone


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
57 odpowiedzi w tym temacie

#51 AdiGITAL

AdiGITAL
  • 400 postów

Napisano 12 lutego 2010 - 14:22

mam navigona i nie wiem co się dzieje
opcję dróg i gubienia załatwiłem buforowaniem mapy na 5 km
(...)klaus

Gdzie jest ustawienie buforowania? Od samego początku używam Navigona i jeszcze do tej pory nie widziałem tej opcji.

W nawiązaniu do problemów dodam, że kiedyś chciał mnie poprawadzić pod prąd na rondzie ale okazało się, że miałem ustawiony profil na pieszy ;)

#52 klaus

klaus
  • 422 postów
  • SkądM-G miasto anioła

Napisano 12 lutego 2010 - 15:10

jest opcja blokuj (nie buforuj) - dzisiaj na tej samej trasie się nie zgubiła z tą opcją choć nie wiem całkowicie dlaczego a może to przez to że leży na desce przed szybą pozdrawiam

#53 Bad_Boy

Bad_Boy
  • 540 postów
  • SkądGermany

Napisano 12 lutego 2010 - 16:06

o jakiej opcji blokowania piszesz ? wiec juz nie buforuj... tak ? Miales iPhona schowanego bez dostepu do "nieba" podczas nawigowania ? Cos czuje ze kolejny raz tym slabym ogniwem jest uzytownik

#54 AdiGITAL

AdiGITAL
  • 400 postów

Napisano 12 lutego 2010 - 16:06

Nie wiem co jest ze mną albo moim Navigonem, ale nie widzę nigdzie takiej opcji. Mogę prosić bliższe wskazówki?

#55 Bad_Boy

Bad_Boy
  • 540 postów
  • SkądGermany

Napisano 12 lutego 2010 - 16:10

ja rowniez nie mam zadnej funkcji "blokuj"

opcję dróg i gubienia załatwiłem buforowaniem mapy na 5 km

a to skad to wziales, gdzie znalazles ?
Mozesz zrobic scana i wkleic ?

Klaus masz na pewno "Navigona" ?

#56 klaus

klaus
  • 422 postów
  • SkądM-G miasto anioła

Napisano 13 lutego 2010 - 10:04

panowie panowie pragnę*przeprosić navigona tematu nie było wszystko o.k. w novigonie problemy są: 1. motocykl - czytaj możliwe enduro - prowadzi przez drogi polne 2. blokuj - już nie istotne - pisałem wyżej - mały błąd zasugeerwony google maps na 1 iphonie 3. 4. rumunii nie ma i tak na razie jest - trzeba wybierać po numerach dróg 5. wczoraj nie pokazało żadnej błędnej komendy - droga identyczne trzymajcie

#57 iKrawiec

iKrawiec
  • 1 152 postów
  • Skąd/root

Napisano 24 maja 2011 - 10:45

Witam. Już sam nie wiem co wybrać. Poszukuję najlepszej nawigacji pieszej mapą offline Polski(mogą być też inne kraje). Takiej, żeby miała mapy w 2d(z lotu ptaka-tak jak w google maps), mapy szybko się ładowały i fajnie się je przeglądało. Cena nie ma znaczenia.

#58 horyzont

horyzont
  • 1 345 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 maja 2011 - 11:01

Motion X GPS Ci Polecam - ma bardzo wiele opcji (lacznie z zapisaniem trasy ktora przeszedles). Co prawda normalnie kozysta z netu ale mozesz wybrac obszar i sciagnac na WiFi mape danego obszaru w powiekszeniach jakich chcesz i miec na urzadzeniu. Zazwyczaj jak jestem w jakims miescie i chce je zwiedzic to sobie samo miasto sciagam. Dla mnie rewelacja




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych