Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Mój iPod nie działa prawidłowo. Problem z iPod? Zanim zapytasz - PRZECZYTAJ!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
184 odpowiedzi w tym temacie

#76 mirekmk88

mirekmk88
  • 1 postów

Napisano 03 lipca 2011 - 14:23

po aktualizacji nie nie uruchamia mam ipoda classic a1051.iPod działał. Był naładowany. Wpadłem na pomysł, żeby zaktualizować jego oprogramowanie w iTunes. Poszło niby dobrze, ale żeby sfinalizować aktualizację dostałem polecenie, żeby podłączyć iPoda do zewnętrznego źródła zasilania. Po jakimś czasie użyłem zasilacza, ale nic to nie dało. Na ekranie wyświetla się obrazek wtyczki zbliżonej do gniazdka. Próby zerowania, przywracania nic nie dały. Czasem tylko pojawia się ikona baterii z wykrzyknikiem. Komputer ani iTunes teraz go nie widzi. Nie wiem co tera mógłbym zrobić. Proszę o pomoc.wiem ze jest mozliwosc naprawy anie nie wiem na czym onaa polega.czy ktos cos wie na temat flashowania ipoda?

#77 DoxPL

DoxPL
  • 25 postów

Napisano 29 listopada 2011 - 16:03

iPod Shuffle 2gen nie włącza się, nie wykrywa go komputer

Witam, kiedyś pisałem taki temat, ale nikt z innych użytkowników forum nie udzielił żadnej odpowiedzi;/ Otóż miesiąc temu ipod shuffle 2 gen wyłączył się podczas odtwarzania muzyki. Nie reagował na żaden program na kompie(a nawet komputer go nie wykrywał, sprawdzałem też na innych oraz na windows xp i system wykrywał iPoda jako "nieznane urządzenie") było tak przez około 3tygodnie. iTunes ani nawet iPod reset utility też nic nie pokazywały, a odtwarzacz nie chciał się włączyć. Tydzień temu spróbowałem jeszcze raz odpalić ipoda, wtedy komputer go wykrył! Zaświeciała się pomarańczowa dioda i zrobiłem reset iPoda (przez reset utility) naładowałem go do pełna, wgrałem muzyke i wszystko pięknie działało do piątku ;/ Znowu się wyłączył i dalej nie mogę go w żaden sposób włączyć. Moje pytanie jest takie: co mogło się uszkodzić w iPodzie i czy można to jakoś naprawić? Liczę na Waszą pomoc! Pozdrawiam

@edit dołączam zdjęcia płytki głównej, wiem że mało co widać ale może to coś pomoże w rozpatrzeniu problemu.
Link : http://imageshack.us...dsc00222mu.jpg/

#78 bogdaank

bogdaank
  • 37 postów

Napisano 01 lutego 2012 - 12:26

Ipod Nano 5gen Nie włacza sie, iTunes go czyta Witam Kupiłem Ipod'a nano 5gen 8gb po zalaniu Ipod sie nie włącza ale iTunes go normalnie czyta, synchronizuje. Wczorj go rozebrałem i urwałem taśmę od przełącznika blokady, być może dlatego sie niewłaczy? :(

#79 TTomekk

TTomekk
  • 1 741 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 01 lutego 2012 - 14:46

Skąd wiesz, że się nie włącza, może po prostu ekran nie działa. Spróbuj kliknąć play i zobaczyć czy gra (próbuj i na słuchawkach i na wbudowanym głośniku).

#80 iza900

iza900
  • 1 postów

Napisano 21 lutego 2012 - 22:07

iPod nano nie działa ! Około pół roku temu , dostałam od brata za granicy iPoda Nano (z dotykowym wyświetlaczem) . Niestety nie używałam go może przez miesiąc i nie chce mi się włączyć ! ;( jak podłączyłam go do zasilania , i ładował się ok 15 min , pojawił się napis "OK TO DISCONNECT." klikałam możliwe przyciski , i nic . Nie wiem co mam z nim zrobić . Proszę o szybkie odpowiedzi , i z góry DZIĘKUJE .

#81 iUżytkownik

iUżytkownik
  • 754 postów
  • SkądPolska

Napisano 21 lutego 2012 - 22:10

Czy itunes go wykrywa?

#82 eualex

eualex
  • 2 097 postów

Napisano 22 lutego 2012 - 12:26

Może to pomoże:
Asystent rozwiązywania problemów: iPod nano
Zerowanie odtwarzacza iPod

... Możesz napisać coś więcej? Sprawdziłaś pod iTunes?

#83 528eae9968

528eae9968
  • 7 222 postów
  • Płeć:

Napisano 22 lutego 2012 - 12:31

iPod nano (6. generacji): rozwiązywanie problemów sprzętowych

#84 Kornel Olczak

Kornel Olczak
  • 25 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 01 marca 2012 - 15:13

Ipod classic - wyłącza się Witam, mam ipoda classica 7g 160gb, ostatnio zrobiła się dziwna rzecz, podczas słuchania muzyki, ipod całkowicie się wyłącza (2 razy podczas 2 tygodni), na nic nie reaguje, ani reset (menu+select) nic...jedynie podpięcie do ładowarki go wzbudza..wyprzedzając pytania, słuchanie ponownie tej samej piosenki nie daje wspomnianych objawów..dzieje się to całkowicie losowo.. macie pomysły?? pozdrawiam Kornel (robię restore, zobaczymy czy pomoże )

#85 Marass_

Marass_
  • 94 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 01 marca 2012 - 16:26

Czy jest możliwość, że iPod Ci spadł czy myślisz, że jest to kwestia softowa ?

#86 Kornel Olczak

Kornel Olczak
  • 25 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 01 marca 2012 - 16:29

w ostatnim czasie nie spadł mi, nic z tych rzeczy, dzialał normalnie, coś mu się odwidziało ;-) zrobiłem reset i zobaczymy.. nie mam pojęcia co może być przyczyną.. on już swoje na pewno przeszedł, kupiłem go używanego.

#87 Archonek40

Archonek40
  • 2 postów

Napisano 07 marca 2012 - 15:57

Komputer nie widzi iPoda nano 5g Witam! Mój problem z Ipodem nano 5g 8GB jest następujący: Ipod nie był dawno używany i leżał w kącie jakieś 3 miesiące. Po podłączeniu do PC gdy tylko złapie jakąkolwiek styczność z Ipodem, komputer sie wyłącza w taki sposób, że żeby go uruchomić muszę odłączyć PC od zasilania i ponownie go podłączyć, prawdopodobnie w Ipodzie jest wirus, ale mam jeszcze Laptopa, który się nie wyłącza po podłączeniu Ipoda. Żaden z komputerów nie chce znaleść Ipoda, tak jakby Ipod w ogóle nie istniał. Laptop go ładuję, a PC nawet nie chcę mieć z nim jakiegokolwiek kontaktu. W Itunes jest tak samo, mój Ipod jest niewidoczny. Dodam, że Ipoda dostałem z Anglii i tam działał normalnie tak samo gdy przywiozłem go bezpośrednio z Anglii dopiero po 3 miesiącach zaczął tak szwankować. Zrobiłem restore ale wszystkie pliki muzyki są dalej jedyne co się po restore zmieniło to zmiana języka na angielski, a mam go bez papierów. Sprawa jest dla mnie niezwykle dziwna :???: . O pomoc jakąkolwiek bym był wdzięczny.

#88 Lokria

Lokria
  • 6 278 postów
  • SkądŁódź

Napisano 07 marca 2012 - 15:59

Mając iPoda nano dlaczego piszesz w dziale dotyczącym ipoda touch? Przenoszę, następnym razem proszę uważniej dobierać miejsce na swój wątek. Poprawiłam temat. Zapoznaj się z zasadami panującymi na forum.

#89 Archonek40

Archonek40
  • 2 postów

Napisano 07 marca 2012 - 16:01

Ok przepraszam.

#90 Matilde

Matilde
  • 2 postów

Napisano 09 marca 2012 - 00:56

AWARIA iPod Classic 120 gb Tak, tak - czytałam 'co zrobić, zanim wstawię kolejny temat' i nic Dlatego też proszę o pomoc Tak jak normalnie mój ipod działał rewelacyjnie przez ponad 2 lata, tak akurat dzisiaj przestał... jeszcze rano było wszystko ok, słuchałam muzyki kilka godzin później wychodząc z zajęć chciałam go włączyć ale nic się nie wyświetliło - ekran się nie zaświecił Z początku na reset [menu+select] odpowiadał takim jakby klikaniem, które się nasilało - ale ekran się nie świecił, potem cisza już Nie reaguje na nic, żadne podłączenie do komputera, czy do zasilania Czy oznacza to, że padł mi dysk/wyświetlacz/cholerka wie co innego ?

#91 Kornel Olczak

Kornel Olczak
  • 25 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 09 marca 2012 - 06:50

a komputer go wykrywa przy podłączeniu??

#92 balonowanna

balonowanna
  • 23 postów
  • SkądDE

Napisano 09 marca 2012 - 23:31

iPod nano 4gen nie reaguje na nic. Tak jak już wyżej napisałam, po podłączeniu nic się nie dzieje iTunes go nie wykywa tak samo jak przytrzymanie menu i tego srodkowego przycisku bodajze.. nie wiem co to moze być proszę o pomoc! pozdrawiam!:wink:

#93 Matilde

Matilde
  • 2 postów

Napisano 10 marca 2012 - 14:32

Nie próbowałam we wszystkich wejściach usb, zaaktualizowałam iTunes'a - ale nic :(

#94 Denon

Denon
  • 5 postów

Napisano 10 marca 2012 - 22:48

iPod nie ładuje się i nie włącza. Witam. Mam taki problem z moim Ipodem 2g 32 gb. Ipod wogole nie chce sie ladować, ani nie chce się wlączyć. Probowalem go odtowrzyć przez komputer tez sie nie da. Poprostu komputer nie widzi Ipoda. I tutaj moje pytanie. Czy może jest to moja wina, gdyż probowalem wprowadzić ipoda w stan DFU i mi sie nie udawalo, czy moze ipod nadal ejst w stanie DFU? Lecz gdy probouje tak jak powinno sie wyprowadzac z stanu DFU to nci sie nie dzieje.

#95 Pedro407

Pedro407
  • 597 postów
  • SkądWrocław

Napisano 10 marca 2012 - 22:59

Przykro mi, ale chyba musisz poszukac nowego. Wyglada to na padnieta plyte glowna

#96 Denon

Denon
  • 5 postów

Napisano 11 marca 2012 - 00:07

Czy to pewne z plyta glowna padla ? Nie lepiej naprawic/wymienic plyte? Masakra ipoda kupilem jakies 3 miesiace temu na allegro uzywanego. I 400 zl poszlo sie ...

#97 Pat Radomski

Pat Radomski
  • 701 postów
  • SkądKalisz

Napisano 11 marca 2012 - 00:42

Płyta główna będzie wartości iPoda.

#98 Denon

Denon
  • 5 postów

Napisano 11 marca 2012 - 10:21

Ale czy to na 100% plyta glowna ? Bo gdy dzisiaj probowalem wlaczyć, to pokazywala się taka ikonka z bateria przekreslona bodajze.

#99 Pedro407

Pedro407
  • 597 postów
  • SkądWrocław

Napisano 11 marca 2012 - 19:22

Mozesz sprobowac zostawic go na ladowarce przez dluzszy czas, Moze zareaguje. Ale jesli nic sie nie stanie to kiepsko to widze. Plyt glownych sie nie wymienia, mozesz go ew sprzedac na czesci, ktos sobie odzyska ekran/obudowe/docka itd

#100 Denon

Denon
  • 5 postów

Napisano 11 marca 2012 - 22:00

Gdy ipod jest podlaczony do ladowarki i naciskam tak jak do DFU to pokazuje sie bateria oraz ten znaczek ze sie laduje. Lecz po chwili gasnie.

---------- Wpis dodano o 22:00 ---------- Poprzedni wpis dodano o 20:01 ----------

Nowe wiesci. Ipod sie wlaczyl, po czym przy probie odblokowania (slide) sie zawiesil. I musialem go znowu zresetowac. I teraz zacina sie na jablku. Moze to jednak nie glowna? ;>




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych