Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Mój iPod nie działa prawidłowo. Problem z iPod? Zanim zapytasz - PRZECZYTAJ!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
184 odpowiedzi w tym temacie

#51 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 02 grudnia 2007 - 12:37

pojecia nie mam. moze sie da skombinowac adapter zlacza zif, podpiac do komputera, skombinowac obraz dysku dobrego ipoda i odtworzyc na tamtym? a moze soft w ogole nie jest na dysku tylko w pamieci na plycie glownej...

#52 Australian Magic

Australian Magic
  • 72 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 02 grudnia 2007 - 13:02

No a jak do tego w ogóle mogło dojśc? skoro to iTunes mi sam zaproponował tą aktualizację

---- Dodano 03-12-2007 o godzinie 11:16 ----
Dzisiaj nastąpił przełom ! xD Wnerwiłem się i wciskałem wszystko, przez 10 sek, aż się włączyło xD tylko że.... zamkiast czerwonego dużego kółka podczas ładowania mam małe czarne, ale miałem opscje przywrócenia ustawień fabrycznych, i wszystko działa xD Zostało mi tylko zgranie od nowa piosenke i filmów na iPodzika xD Dzxięki wszystkim za pomoc xD

#53 StefanoGabbana2

StefanoGabbana2
  • 7 postów

Napisano 13 grudnia 2007 - 23:19

Prosze pomozcie :-( Kupilem ipoda , i nie wiem co sie znim dzieje , a dokaldniej mowiac, wczesniej dzialal i co jakis czas sie zawieszal , i teraz woogole nie dziala , a , gdy podlaczam go pod ladowarke sieciowa , to pokazuje sie komunikat strony internetowej cos z supportem :/ co mam robic , czy jest to wina zepsutego dysku? Jesli mozna cos z tym zrobic , to prosze o podanie jakiejs polskiej stronki , gdzie mozna by bylo to naprawic, juz nie wiem co z tym mam zrobic :/ PROSZE O ODP , BARDZO MI NA TYM ZALEZY :-) POZRAWIAM

#54 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 14 grudnia 2007 - 00:34

nawet nie wiemy co to za ipod... artykuly informacyjne z podstawowymi rozwiazaniami mozesz znalezc u mnie w sygnaturze (ponizej).

#55 niunia777

niunia777
  • 11 postów
  • SkądIława

Napisano 14 grudnia 2007 - 17:10

Witam. Proszę POMÓZCIE ! Mam ogromny problem.Mój ipod 80gb nie reaguje na nic kompletnie,na ładowanie (usb,bo sieciowej nie mam) ani na kombinacje klawiszy,które podawaliście do resetu itp. I myślę,ze moze to mieć związek z tym,że odłączyłam go od kompa gdy był napis NIE ODŁACZAJ bez uprzedniego wyłaczenia ipoda w itunes. A buzka :( nie wiem czy była, nie widziałam,bo ipod lezał 2 metry ode mnie ale piszczal 3 razy i mielił dysk no i właśnie potem nic juz sie nie działo,od 2 dni zadnej reakcji na nic. PROSZĘ POMÓZCIE !!! Pozdrawiam :)

#56 _igi

_igi
  • 3 154 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 14 grudnia 2007 - 21:55

podlacz go komputera i walnij restore. Jak nie widzi, to sprobuj wejsc w Disc Mode (menu i select chwile, pozniej menu i klawisz przewijania wstecz) i podpiac dziada.

#57 OloMac

OloMac
  • 796 postów
  • SkądKoszalin

Napisano 14 grudnia 2007 - 22:26

Disk mode to środkowy + play.

#58 niunia777

niunia777
  • 11 postów
  • SkądIława

Napisano 15 grudnia 2007 - 10:04

Niestety nic nie działa.Na nic nie reaguje.Ani na disc mode ani na restore.Może jest tak rozładowany,ze nie chce zakręcić?Chciaz bateria była pełna,a potem nagle pokazywał very low battery,no potem pikał pi pi pi ze dwa razy no i padł.Może ładowarka sieciowa by coś pomogła,bo czytałam podobne posty,ale nie mam skad jej wziąć,a kupować oryginał za 100zł(bo podruby za 10zł sie boje) to chyba nie ma sensu.
NIE WIEM CO ROBIĆ:confused:

---- Dodano 15-12-2007 o godzinie 12:05 ----
A muszę go odpalić,bo używałam go głównie jako dysk i mam na nim bardzo dużo ważnych danych.Muszę je odzyskać.

#59 niunia777

niunia777
  • 11 postów
  • SkądIława

Napisano 15 grudnia 2007 - 12:38

Dziękuję za pomoc.Właśnie byłam na mieście kupić ładowarkę sieciową i zobaczę czy zadziała.Narazie jest podłączony od 5 minut i nic sie nie dzieje,nic nie wyświetla. Ładowarka ma 300mA.Może potrzebuje wiecej czasu(mam taka nadzieję) Jak zaskoczy to napisze co sie dzieje. Pozdrawiam.;)

#60 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 15 grudnia 2007 - 13:12

300mA to moze byc za malo. ja taka mam i ledwie co sie laduje. czasem potrafi przez ponad minute nie wykrywac w ogole ze jest podlaczona ladowarka. konieczne jest co najmniej 500mA.

#61 niunia777

niunia777
  • 11 postów
  • SkądIława

Napisano 15 grudnia 2007 - 13:46

Jak narazie to wogóle nic sie nie dzieje.Ładuje sie juz około godziny i sie nadal nic nie wyświetla i nic nie działa.Nawet nie pokazuje ,ze ładuje.Może jak bedzie podłączone 24 godz to zaskoczy:confused:

---- Dodano 15-12-2007 o godzinie 18:42 ----
Ładuje go już 4 godziny i narazie nic.Dlaczego nawet mi sie nie wyświetla,ze ładuje?
A czy jest mozliwośc,ze mogło sie coś stać z tym wejściem do ładowania np. coś nie łączy?
Moze dlatego tak jest,moze on jest kompletnie rozładowany a wejście się spsiuło i nie reaguje na nic.
Nie wiem juz .Moze piszę głupoty ale wszystko jest mozliwe prawda?

#62 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 15 grudnia 2007 - 16:55

jak jest calkowicie rozladowana bateria i ipod sie nie wlacza to najpierw nic nie wyswietla i tylko sie podladowuje troche zeby wystartowac. jak sie laduje to powinien sie lekko cieply zrobic. szczegolnie od spodu za ekranem.

#63 niunia777

niunia777
  • 11 postów
  • SkądIława

Napisano 15 grudnia 2007 - 17:40

Przed chwila nawiazałam kontakt przez gg z panem zajmującym sie naprawą iPodów ,opisałam mu wszystko i powiedział,ze to prawia napewno płyta główna sie spaliła,dlatego na nic nie reaguje i na ładowanie też nie. Chyba nie mam wyjścia,musze ja wymienić:roll: .Najważniejsze zeby dysk działał. Pozdrawiam i dziekuje za pomoc;)

#64 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 15 grudnia 2007 - 18:45

tak czy tak rozwiazanie z podpieciem dysku w celu odzyskania danych jest nadal aktualne.

#65 JuRi

JuRi
  • 1 postów

Napisano 15 grudnia 2007 - 20:59

Ma z moim maleństwem mały problem jak podłączam go do kompa raz wyświetla podłączony po chwili wyświetla naładuj a później wyświetla jabłuszko. od czasu do czasu próbuje połączyć z kompem ale mu nie wychodzi. jestem załamany wydałem 850,- i mam G......... plis Pomocy

#66 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 16 grudnia 2007 - 13:13

a po prostu podlaczyc do innego komputera probowales? restore (patrz przyklejony temat "zanim zapytasz...") w disk mode (przytrzymac select i menu az sie zresetuje, a pozniej zanim jablko sie podswietli przytrzymac select i play). przosze dawac tez wiecej informacji na temat ipoda, komputera itd bo teraz to trzeba sie wszystkiego domyslac.

#67 chamillionaire81

chamillionaire81
  • 1 postów

Napisano 20 sierpnia 2008 - 12:03

iPod classic nie dziala pomocy Witam Jestem tu nowy prawie swiezy ale sadze ze tylko tutaj uzyskam pomocy z moim zakupionym niedawno iPod'em Mianowicie to moj pierwszy do tego juz cos sie zepsulo:( Na ekranie po odpalniu pojawia sie smutny ipod z komunikatem by skontaktowac sie ze strona supportu apple Sazdze ze to wina softu jak temu zaradzic???Mam do niego ladowarke i kabel usb

#68 TheHX

TheHX
  • 1 550 postów
  • SkądWrocław

Napisano 22 sierpnia 2008 - 08:40

Czy to było nowe urządzenie ? Działał bez problemów ? Próbowałeś go zresetować ? ( przełącz najpierw suwak na HOLD, potem wróć i wciśnij jednocześnie (przytrzymaj przez kilka sek - do ok 10 ) przyciski SELECT (środkowy) i MENU. Pojawi się logo i jeśli iPod wstanie odpali.Jeśli nie- za kilka minut spróbuj dokładnie raz jeszcze zaczynając od przełączenia HOLD ON/OFF. Daj dalej znać, może trzeba będzie przywrócić mu firmware by wrócić mu życie...Lub też to coś innego

#69 madziolina10

madziolina10
  • 1 postów

Napisano 13 lutego 2011 - 20:42

iPod się nie włącza a komputer go nie wykrywa

Witam.
Mam ipoda nano 5g i miałam go podłączonego do komputera żeby się ładował ale zwiesił mi się komputer i musiałam go zresetować dopiero po tym odłączyłam ipoda i teraz się nie włącza a komputer go nie wykrywa.
Co mam zrobić by go włączyć?

"Włanczajcie" mózg zanim coś napiszecie.
krakers


#70 kwadrat0808

kwadrat0808
  • 2 postów

Napisano 27 maja 2011 - 00:33

2ipody tuch i 1 ipodclasick nie dzialaja Mam problem mianowicie dostalem wczoraj juz 3 ipody 2 dotykowe po 8 gb i jeden klasyczny 30gb i problem jest tego typu ze nie moge ich zsynchronizowac z itune probowalem wszystkich porad na stronie producenta i lipa nic to nie daje. 2 dotykowych wogole mi nie znajduje w itune ale sa w komputerze jako aparat cyfrowy. a 30gb znajduje ale jest napisane ze nie moze zsynchronizowac bo brakuje jakiegos pliku czy cos takiego. Moze ktos mi powiedziec jak to naprawic zeby dzialalo? Jest prawie 2 w nocy a ja siedze od 15 i nic nie moge zrobic ;/ Sorki za bledy ale zmeczenie daje sobie znac

#71 kajtek88r

kajtek88r
  • 330 postów

Napisano 27 maja 2011 - 07:55

iTunes nie znajdował mi sprzętu jak wyłączone było Mobile Apple Device, więc to sprawdź co do classica, to nie wiem czy ktoś Ci pomoże jeśli nie napiszesz jaki to był błąd.

#72 blo

blo
  • 2 postów

Napisano 02 czerwca 2011 - 01:00

reanimacja IPOD NANO 8GB Co zrobic? Jak ozywic mojego Ipoda? Dzialal bez wiekszych zarzutow do dzis. Po slychaniu muzyki wylaczyalam go i zablokowalam,zeby sie nic nie wlaczylo kiedy mial wyladowac w torbie. Po paru godzinach chcialam go uruchomic i brak jakichkolwiek oznak zycia... I to nie jest jeden z tych przypadkow, kiedy rozladowana zostala bateria lub Ipod zostal niepoprawnie odlaczony od komputera ( mam na mysli sytuacje, kiedy na wyswietlaczu widac szare tlo i logo Apple ) Gdy podlaczam go do komputera nie otwiera sie automatycznie iTunes, ale zostaje wykryty przez Windowsa jako urzadzenie przenosne. Kompletnie nie wiem co zrobic, moze jakas podpowiedz z Waszej strony? (dodam,ze nano ma juz z 3-4 lata)

#73 cytrynowy

cytrynowy
  • 1 postów

Napisano 02 czerwca 2011 - 09:51

Problem z iPod nano 4g

Wygląda tak :
podłączam go do kompa, następuje synchronizacja i automatyczne
wysunięcie, mimo że ja nic nie robię . Dzieje się tak za każdym razem.
iPod był zrestartowany, nie pomogło, sformatowany
i przywrócony do stanu fabrycznego, też nie pomogło.
Czy może ktoś wie, co z tym zrobić ?

Temat przeniosłem do właściwego działu. Proszę uważnie wybierać miejsce na zadanie pytania.

#74 lukasz_Zmc

lukasz_Zmc
  • 279 postów

Napisano 04 czerwca 2011 - 11:33

Przełącz go na DiscMode i zrób restore softu.

#75 blo

blo
  • 2 postów

Napisano 05 czerwca 2011 - 13:34

Bardzo chetnie, ale nie mam pojecia jak.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych